Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit


Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit

přírodní prostředky přestat kouřit není snadné. Nikdo nemůže udělat to za jeden den, zvláště pokud není dostatek síly. My všichni moc dobře, že takové zázraky se nedějí, že víte, v současné době neexistuje žádný „účinný lék“, který by pomohl zbavit závislosti na tabáku a aby se předešlo abstinenčním příznakům.

Víme jistě, že kouření je pro vás škodlivé. Kouření zabíjí. Nicméně miliony a miliony lidí se tomuto nezdravému zvyku nedopouštějí. Navíc jejich život "visí na srsti" až do dne, kdy to nejméně očekávají, když nastane první problém. První nemoc.

Dnes se v našem blogu chceme s vámi mluvit o těch nejlepších bylin a plodů pomoci přestat kouřit. Mějte však na paměti, že je nejlepší spojenec, který vám pomůže opustit, je to vaše vlastní vůle.

1. mučenka v boji proti abstinenční syndrom

jsme zmínili mnoho výhod mučenky. Již víte, že můžete najít v lékárnách, a tovynikající pro odstraňování bojových nervozity a úzkosti.

obvykle říkají, že mučenka je nejlepší léčivé rostlinypřekonat abstinenční příznaky. to nenutí přestat kouřit, ale pomáhá to, když se snažíte dělat a pocit společné příznaky: úzkost, nervozita, náladovost, nespavost, zoufalství ... Působí jako prostředník a dokonale plní svou funkci.

Jak používat pasiflor?

  • Najdete ho v lékárnách ve formě kapslí, tablet a tekutiny, stejně jako tašky na infuze.
  • Vědci z Medical Center of University of Maryland (USA) se doporučuje užívat 15-30 kapek mučenky třikrát denně k odstranění příznaky abstinence.
  • Chcete-li získat, je třeba vařit 20 gramů sušené mučenky ve sklenici vody (200 ml).

2. Sladký - psychologické spojenec přestat

Lékořice obsahuje glycyrizin - hlavní složku, která pomáhá, aby přestali kouřit.Ten poskytuje jedinečnou silnou lékořice chuť, která může vyléčit hrdlo strep a může dokonce chránit játra. Tento přírodní stimulant a ochranné pomůcky může vést ke snížení úzkosti, který tlačí zapálit cigaretu.

Tento psychologický spojenec je schopen snížit potřebu kouření. Navíc je to dobré sladidlo, přirozené protizánětlivé léky proti bolesti, které také chrání žaludek. Nedoporučuje se to však u lidí s diabetem.

Jak používat sladké?

Nejlepší způsob, jak získat léky lékořice přestat kouřit, je použít jako infuzi. Ukážeme vám, jak vařit:

  • Složení 5 gramů usušeného lékořice kořene
  • 3 šálky vody (600 ml)

Instrukce Je to velmi jednoduché. První věcí je vařit vodu a přidá se 5 gramů suchého kořene lékořice. Nejlepší je použít měděný kontejner, protože tento materiál zlepšuje základní aktivní vlastnosti kořene lékořice. Nechejte jej 10 minut a poté jej nalijte do skleněné nádoby. Píjete 3 šálky denně po každém jídle. Můžete vypít infuzi horkou, teplou nebo dokonce studenou.

3. Infuze zázvorem a citronem boje proti kouření tabáku

kořen zázvoru je vynikající léčba, která je schopna se vypořádat s „touha kouřit.“ To nejen působí jako přírodní relaxans, protizánětlivé a antibiotika, ale má stejnou kvalitu jako sladké, a přispívá k ukončení závislosti na nikotinu.

Kromě toho má zajímavou kyselou a silnou vůni, je také velmi užitečné kombinovat s přírodním džusem. Pocit bude ještě intenzivnější a infúze bude působit jako silný přírodní antioxidant. Zde je návod, jak si můžete připravit: Složení

  • 60g strouhaného kořen zázvoru šťáva ½ citronu
  • 3 šálky vody (600 ml)

návod Jediné, co potřebujete tři šálky vody do varu a přidat trochu zázvor. Kuchněte po dobu nejméně 20 minut, poté vyjměte z tepla a nechte dalších 10 minut. Další krok? Přidejte půl citronové šťávy. Měli byste vypít první šálek na prázdný žaludek a další dva - po každém jídle. Budete se cítit skvěle.


4 Plody pro přírodní uhličitá přírodní prostředky

4 Plody pro přírodní uhličitá přírodní prostředky

Způsobit mnoho nemocí mohou být poruchy trávicího systému, včetně nadbytku toxinů tlustého střeva. V případě, že střevní flóra infikovány patogenními mikroorganismy nebo kvasinkami, nestrávené nebo fekální koncentracích, může to vést k velmi vážným zdravotním problémům. nečistá střeva a toxiny v tlustém střevě téměř vždy vést k oslabení imunitního systému, způsobující infekce a zánět, který se může rozšířit mimo střeva a narazí na dýchací systém, nebo dokonce způsobovat alergie.

(Lidových opravné)

Neuvěřitelné blahodárné vlastnosti přírodních prostředků banánů

Neuvěřitelné blahodárné vlastnosti přírodních prostředků banánů

Banány nám hodně energie na celý den, ale jíst před spaním neměli, protože to nemáte čas spálit kalorie, které obsahují. Chutné, výživné a výživné, banány jsou ideální denní občerstvení, ale pokud jsou nesprávně zahrnuty ve vaší stravě, účinek spotřeby banánů nemusí být naprosto pozitivní. Naučte se, jak maximalizovat mnoho užitečných vlastností banánů přesně dnes!

(Lidových opravné)