Léčivé rostliny k léčbě střevních


Léčivé rostliny k léčbě střevních

přírodních produktů nevolnost, zánět, zácpa, syndrom dráždivého tračníku, střeva ... - jsou nedílnou součástí trávicího systému. Je zodpovědný za absorpci živin, stejně jako s odstraňováním toxických látek. Proto je velmi důležité sledovat jeho zdraví a zabránit hromadění nadbytečných toxinů. Dále vám řekneme, jak budou léčivé rostliny užitečné v případě problémů s střevami.

Jaké jsou příznaky onemocnění střev?

  • Symptomy střeva lze snadno určit. Hlavními plyny jsou, zácpa, průjem a dokonce i bíléjazyk, což způsobuje pachuť v ústech. Všechny tyto příznaky naznačují problém střev.
  • Musíte se naučit řídit úroveň stresu. Je dobře známo, že životní styl má také vliv na zdraví střev. Nervy mají schopnost akumulovat se, dokud nezpůsobí onemocnění.
  • Kromě toho doporučujeme pravidelné čištění střev.Čištění střeva - nezbytný postup, který se provádí za účelem odstranění toxinů z těla. Pamatujte si, že tenké střevo přechází živin v krvi, a pokud existuje spousta toxinů, které následně do krve. To je velmi nebezpečné pro zdraví. Nejvíce jasné příznaky - suché nebo vrásčitá kůže, bolesti ledvin nebo jater, únava ... Mějte to na paměti.

Rostliny pro léčbu gastroenteritidy

Tato nemoc je známá od dávných dob.Vyskytuje se v důsledku zánětu střevního hlenu v důsledku infekce nebo akumulace toxinů. organismus je náhle napaden patogenními mikroorganismy, které porušují trávicí proces. Tato podmínka je doprovázena průjem, zvracením, horečkou ...

Co je třeba pro léčbu?

Tyto léčivé rostliny mají změkčující, potlačující a protizánětlivý účinek. Důrazně doporučujeme, aby v prvních dnech léčby, aby se zabránilo jíst všechny pevné potraviny jako rostlinný výtažek se používá jako primární nápravu.

1. Althea lék

Althea lék má nádherný změkčující a protizánětlivý účinek. Jelze nalézt v obchodech s přírodními výrobky, lékárnami. Chcete-li provést infuzi, budete potřebovat pouze jednu lžíci této rostliny na sklenici vody. Můžete si vzít 2 skleničky nápoje denně.

2. máta a anýz

infuze máty a anýzu použít k usnadnění bolesti žaludku, udržet tón a postupně léčbu zánětu. Pro přípravu infuze si vezmeme jednu lžičku z obou rostlin, sklenici vody a vaříme. Několik minut vaříme a po ochlazení pijeme. Doporučuje se ji používat 3krát denně.

3. Černý čaj s citronem

Jedná se o jednu z klasických metod postupné léčby gastroenteritidy. To má hydratační účinek, bojuje proti průjmu, oslabuje bolest, odstraňuje pocit těžkosti v žaludku, snižuje zánět ... První věc, co dělat - je uvařit černý čaj. Pak přidáme několik kapek citronu, ale ne moc.

Léčba kolitidy ve střevech pomocí rostlin

Kolitida je zánětlivé onemocnění tlustého střeva. Symptomy zahrnují bolest břicha, průjem. V závažných případech může dojít k krvácení nebo brnění. Kolitida může být také způsobena napadením patogenních organismů nebo dokonce může být výsledkem nebo vedlejším účinkem terapeutických činidel.

Co je pro to zapotřebí?

Budete potřebovat léčivé rostliny, které mají dobře vyvážený ochranný účinek pro střevní flóru. Tyto rostliny, které zlepšení motorické funkce střev mají styahuvalnu a protizánětlivé vlastnosti, je užitečný v léčbě onemocnění střev, zejména kolitidy.

1. Infuze eukalyptu

Eukalyptus bojuje dobře s kolitidou. Má úžasnou vlastnost odstranit extra toxiny z střeva. Doporučujeme užívat dva nebo tři šálky této infuze denně.

Eukalyptus lze zakoupit v obchodě s potravinami. Pro přípravu infuze budete potřebovat čtyři až pět listů eukalyptu. Budete se cítit skvěle.

2. Infuze tymiánu

Tymián je téměř každá kuchyň. Infúze tymiánu je velmi chutná a také velmi účinná. Má schopnost bojovat s střevní poruchou. Proto je dobré používatk léčbě zánětů a odstranění přebytečných toxinů a bakterií. Doporučujeme dávat 2 šálky infuze denně během snídaně a před večeří. Vezměte čajovou lžičku tymiánu s vroucí vodou a nechte jej stát 5 minut a můžete ji pít na chvíli.

Rostliny pro léčbu kolonií tlustého střeva

Příčina střevní kolika - obstrukce gastrointestinálního traktu. způsobuje křeče ve střevních svalech, záněty a přesto jsou všichni známí pro syndrom dráždivého střeva. To je velmi nepříjemné a bolestivé onemocnění.

Co potřebujete?

Budete muset rostliny, které mají antispasmotické účinek, který uvolňuje svalstvo zažívacího traktu a zabraňuje nadměrnému mobility tvořit překážku při tvorbě stolici tak, že nejlepší léčba v tomto případě? Našli jsme ho! Poznámka:

1. Vápno, melissa, heřmánek

Chuť infuze těchto rostlin je mírná a rafinovaná. Má neuvěřitelnou schopnost uklidnit koliku, zlepšuje trávicí proces, má spasmalytický efekt, stejně jako uklidňující účinek. V každé kuchyni lze nalézt limetkové semena, melissa a heřmánek.

Pro přípravu infuze vložit do pytle každé rostliny v hrnci s vodou, která bude vařit. Nechejte pět minut a připravte infuzi každých pět hodin. Uzdraví vás a uzdraví vás. Neváhejte, tento nápoj je velmi příjemný podle vašeho vkusu a jistě prospěje vašemu zdraví.


Hořčík olej proti bolesti v nohou

Hořčík olej proti bolesti v nohou

Přírodních prostředků bolavé nohy - velmi častým problémem, který může vyvinout různé důvody. Většina případů je spojena s onemocněním kloubů nebo zraněními, které postihují kosti, šlachy a vazy. chudé nevyvážená strava a únavy nohou při práci nebo cvičení zvyšuje riziko bolesti v nohou. důležité mít na paměti, že dost hořčík hraje důležitou roli v prevenci a léčbě bolesti v nohou a svalů.

(Lidových opravné)

4 Domácí prostředky pro zabíjení kukuřice

4 Domácí prostředky pro zabíjení kukuřice

Víte, proč se tvoří kukuřice? Chcete-li nás chránit. Objevují se, když je kůže třepána botou nebo pracovním nástrojem, jako je lopata nebo pero. Takže stojí za to vědět, co je zapotřebí pro léčení kukuřice. Tělo ví, že když se to stane, epidermis je v nebezpečí a může se objevit bolestivé puchýře. Proto se naše tělo rozhodne posílit část těla, kde trpí velkým třením.

(Lidových opravné)