Léčivé rostliny pro léčbu hypertenze


Léčivé rostliny pro léčbu hypertenze

přírodní prostředky hypertenze - onemocnění, prvním příznakem, což je zvýšení krevního tlaku nad normálním rozmezí, které by měly být u dospělých než 140/90 mm Hg. Hypertenze se stává stále častějším onemocněním pro starší lidi.

Je to jedna z chorob, které mohou onemocní každý, takže prevence je velmi důležitým faktorem, protože vysoký krevní tlak může mít vliv na mozek, srdce, ledviny a mimochodem, ale také může dokonce zvýšit riziko cévní mozkové příhody.

I když nebyla nalezena žádná konkrétní příčina hypertenze, některé faktory byly založeny: nadměrné konzumace soli, alkohol, tabák a sedavý způsob života - z nichž všechny mají vliv na vysoký krevní tlak, který vede k takové nemoci, jako hypertenze.

Každý má tendenci se zvyšovat tlak, takže každý může dostat nemocný s hypertenzí, aby se zabránilo to byste měli pravidelně podrobit se lékařskému vyšetření, řídit se pokyny, které vám umožní praktikující a kombinovat je s zdravou výživu, cvičení, a přijmout Léčivé rostliny pro léčbu hypertenze, , které uvádíme níže.

jmelí jmelí má močopudné účinky, posiluje srdce, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, jak působí jako vasodilatační činidla. Cook 5 gramů. Smícháme plody po dobu 15 minut a přidejte lžíci tohoto nápoje.

  • Cook 15 listů jmelí v pol litru vody po dobu 15 minut a vypijte 2 šálky denně. Vezměte tento nápoj po dobu 5-7 dnů.
  • Lavender

S levandulem můžete také řídit hypertenzi.

Krevní tlak se prudce zvýšila, může být snížena promoknuvshy nějaký kus tkáně (např kapesník) 10 kapek levandule.Tento lék pochází z aromaterapie a velmi často se používá k obnově buněk, ale také pomáhá při léčbě vrásek, jizev a strií.

řebříček Bylo prokázáno, že řebříčku je velmi účinný při snižování krevního tlaku a pomáhá aktivovat

léky k léčbě hypertenze. Můžete udělat infuzi stromové květiny ve sklenici vody, nebo můžete jíst několikrát denně. Tato rostlina se také používá k péči o respirační a kardiovaskulární systémy, během menopauzy a

během deprese .Mango listy

Infúze listů manga je velmi užitečné jako lidový lék na léčbu infekcí močových cest.

Je bohatá na kyselinu gallovou, která se používá k léčbě bronchitidy, také má schopnost snížit krevní tlak.připravovat léčivé nápoj je třeba vzít dvou polovičních mango listy, řez je na malé kousky, zalitých v litru vody a nechá se na slunci po dobu 14 hodin. Píjete dvakrát denně po dobu 3 dnů. Pijte infuzi po dobu jednoho týdne.

Bílá hloh bílý hloh

- bylina, která reguluje srdeční rytmus a zároveň rozšiřuje věnčité tepny, zlepšuje činnost srdce a normalizuje krevní tlak. Bílá hloh se používá ke zklidnění nervového systému při léčbě tachykardie a snížení hladiny cholesterolu. Pro lékařskou infuzi musíte mít dvě lžíce bílého hloh a nalijte sklenici vařící vody. Pijte dva nebo tři šálky denně.

Olivový strom

Zelený extrakt olivového oleje je účinný při léčbě hypertenze. Jeho spotřeba je velmi účinná a odpovídá lékům předepsaným lékařem.

Kromě toho použití extraktu ze zelených listů olivovníku snižuje hladinu triglyceridů v krevní plazmě. Chcete-li vařit infuzi, musíte vzít lžíci zelených olivových listů a vařit v poháru vody na deset minut. Než jdete do postele, napijte ho na prázdný žaludek.


10 Užitečné vlastnosti avokádo semena

10 Užitečné vlastnosti avokádo semena

Natural Avokádo znamená dobře známý po celém světě pro svou vynikající chuť a vysokou nutriční hodnotou. V zeleném těle jsou esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, proteiny a jiné sloučeniny, které jsou velmi zdravé. Nicméně, mnoho lidí stále neví, co avokáda osiva mají úžasné vlastnosti pro vnější krásu, jakož i pro celé tělo.

(Lidových opravné)

Přírodní lék na kašel a mrkev nástrojů

Přírodní lék na kašel a mrkev nástrojů

Natural kašel je mechanismus, který tělo využívá k odstranění cizí částice a látky a hlen, který se hromadí v plicích a dýchacích cest. Nicméně, přetrvávající kašel útoky mohou být nepříjemné a bolestivé, zvláště když dráždí v krku a zabránit vám spánku. Naštěstí existuje široká škála nápravných opatření na pomoc s kašlem a také bojovat s viry a bakterie, které ji způsobují.

(Lidových opravné)