Snadný způsob, jak se zbavit podpaží vlasy


Snadný způsob, jak se zbavit podpaží vlasy

přírodní prostředky, pokud jde o vzhled, hraje významnou roli zrcadlo, ve kterém vidíte, čas a místo svého bydliště, a co je nejdůležitější - módní trendy, které se pokoušíte sledovat. To je důvod, proč přítomnost vlasů pod podpaží může nebo nemusí na vás záležitost, nebo se může zdát jako obrovský problém, že byste se měli okamžitě zbavit.

Někteří lidé nikdy nehladí vlasy pod podpaží a nezabrání jim, aby se cítili krásně a sebejistě.

Většina lidí je však zděšena vzhledem vegetace v axilárních dutinách. Snaží se zbavit se nechtěných vlasů všemi možnými způsoby. Samozřejmě, že všichni současně chtějí oholení, neskončí podrážděním kůže a trvá trochu času.

Tradiční metody

V moderním světě hraje obrovský význam vzhled. To je důvod, proč počet kosmetických salónů roste každým dnem.

V těchto salonech nabízí stovky různých služeb pro muže i ženy. Hlavním cílem v nich je však pouze jeden - dát člověku atraktivnější vzhled.

Samozřejmě, že téměř v každém kosmetickém salonu je služba pro odstranění nechtěných vlasů. Pro tento účel se používají různé metody depilace - například vosk nebo laser.

Nicméně, tajemství je, že stejný postup je snadné strávit sám doma. Vše, co potřebujete k odstranění vlasového vosku (studeného nebo teplého), krémů nebo jiných produktů péče o pokožku po depilaci.

Pokud máte malý volný čas, můžete si holí holicí holí.

Všimněte si, že většina technik odstraňování vlasů v nežádoucích oblastech často způsobuje bolest a podráždění pokožky. Kromě toho mohou poskytnout tmavší kůži pod podpaží.

To je důvod, proč chceme vám poradit několik přirozených, levných a snadných způsobů, jak odstranit vlasy. Díky nim se zbavíte nechtěných vlasů a zastavíte jejich růst v citlivých oblastech pokožky.

Výhody přírodních produktů pro odstranění chloupků

Podobné domestikované přírodní prostředky používané před mnoha lety. Dokonale odstraňují vlasy v nežádoucích oblastech.

Účinnost těchto přírodních léků závisí na mnoha faktorech, včetně délky vlasů nebo řádnost jejich žádosti.

Všechny přírodní produkty odstraňování chloupků mají společnou pozitivní rýži - neškodí tělu. Díky těmto přírodním ingrediencím tyto holicí produkty dokonale zvlhčují kůži, vyživují ji a dávají jí hladký dojem.

Nicméně, měli byste uvažovat o něco jiného: to navzdory skutečnosti, že použití depilační my pouze přírodních produktů, které lze nalézt v každé kuchyni, nejprve nutné provést jednoduchý test na přítomnost alergické reakce. To znamená, že než začnete odstraňovat vlasy, zkontrolujte nápravu na malé části pokožky.

Například aplikujte malý prostředek na vnitřní stranu ruky a počkejte několik minut. Takže si můžete být jisti, že po holení nebudete mít podráždění kůže.

Lemon a cukru, aby se odstranily v podpaží na vlasy

Jeden způsob, jak ručně odstranit nežádoucí chloupky doma se jedná o přírodní lék, který není horší než vosk depilaci v kosmetickém salonu.

Ingredience:

 • šťáva 0,5 citronu
 • 1 šálek (200 g) cukru

Způsob přípravy:

 • Odstraňte citronovou šťávu. Smíchejte citrónovou šťávu s cukrem ve středně velké pánvi.
 • Nalít trochu vody, pokud šťáva zcela nezakryje cukr.
 • Zahřejte směs na středním ohni. Smíchejte s lžící, dokud se cukr úplně nerozpustí.
 • Když se směs začne vařit, snižte požár. Vařte, dokud nebude vytvořena tlustá a vlhká konzistence. Nepřehánějte to, protože médium by mělo být lehce namazáno na kůži.
 • Nikdy se nedotýkejte směsi prsty! V této fázi bude nástroj velmi horký na dotek a můžete hořet!
 • Podle barvy by se tyto holicí prostředky měly podobat medu.
 • Nechte směs vychladnout, pak ji můžete použít.

Způsob aplikace:

 • Důkladně omyjte a osušte pokožku podpaží. Pokud nechcete, aby se směs příliš držala na těle, můžete předem aplikovat malý mastek do axilárních dutin.
 • Použijte citron a cukr na kůži pod podpaží. Pak opatrně posuňte, abyste ji odstranili proti růstu vlasů. Zbytky výrobku důkladně opláchněte teplou vodou.
 • Domácí prostředky pro prevenci růstu nežádoucích vlasů

Můžete také použít

přírodní prostředky zastavit růst vlasů v nežádoucí části těla . Tato metoda bude obzvláště užitečná pro zabránění vypadávání vlasů pod podpaží. Pro přípravu takového přírodního prostředku budete potřebovat pouze jednu užitečnou koření - kurkuma. Složení:

1 čajovou lžičku (5 g) a kurkuma

 • Příprava
 • vody: Smíchejte

kurkumu s malým množstvím vody, dokud nevznikne homogenní pasta.

 • Po odstranění vlasů pod podpaží aplikujte trochu tohoto prostředku na oholenou oblast. Nechejte jej stát 20 minut.
 • Vypláchněte přírodní prostředek pro růst vlasů teplou vodou.
 • Pro efektivní výsledky doporučujeme provádět tento postup každé 2-3 dny. Samozřejmě, holicí oblast pod podpaží není často vyžadováno, jen se na kůži kurkuma.

Kromě toho vám další přírodní produkt - mandlový olej - vám pomůže dosáhnout podobného účinku.


Petržel a citrón k řízení retence tekutin

Petržel a citrón k řízení retence tekutin

Tekuté držení je velmi časté metabolické poruchy u žen. Ačkoli to není onemocnění, je to klinické znamení, že v našem těle je něco špatně. Pokud se vaše kotníky, nohy nebo břicho často zvětšují, měli byste se obrátit na svého lékaře. Někdy je příčinou tohoto problému špatná výživa nebo dokonce určité hormonální změny.

(Lidových opravné)

6 Nástroje pro suché a popraskané paty

6 Nástroje pro suché a popraskané paty

Natural znamená, pokud nechcete věnovat dostatečnou pozornost péči o nohy, můžete se potýkají s problémem suché a popraskané paty. Důvody pro vznik trhlin v patách mohou být několik . Mohou se objevit zejména v důsledku prodloužených nohou nebo nadměrného pocení nohou. Není však nutné předčasně panikařit, protože problém s popraskanými a suchými patami může být zabráněn .

(Lidových opravné)