Simple ošetření celulitidy doma


Simple ošetření celulitidy doma

H e zmyr yaytemít celulitidu, takže se ho zbavit th -je realistický. A nemusíte utrácet absurdní částky peněz na drahé produkty, které vedou k devastaci peněženky. To rozhodně neměli dělat, protože existuje mnoho přírodníprostředky pro ošetření celulitidy, které pomáhají snižovat své vnější projevy.

V dnešním článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět, abyste připravili nějaké účinné domácí výrobky na potírání celulitidy. Ale musíme mít na paměti, je důležité pravidlo: tyto přírodní léčbyúčinně pracovali, měli byste pečlivě vidlusch ichi pleť před jejich uplatněním.

Časté exfoliace v těch oblastech, kde je celulitida,pomáhá rozridyty tuk, který se nahromadil v kůži a odstraňuje toxiny. Přispívá k jejich pronikání do krevního oběhu a dovoluje tělu odstranit.

Tedy, hlavní pravidlo: každé ošetření celulitidy v domácnosti by mělo být vždy doprovázeno masáží s ozvěnou.

První krok: peeling

Je to snadné. Jsme jenrošt prostor, které jsou postiženy celulitida th máloth olivového nebo slunečnicovéhoolej. Nechte působit 15 minut a pak se osprchovat teplou vodou tak daleko, jak se můžete stát (pokud máte pásy nebo křečové žíly, v tomto případě použijte pouze teplou vodu). Dobrý grindtéto oblasti, s použitím mýdlového roztoku a mycí houba nebo kartáč s přírodními štětinamith th.

Tato peelingová masáž odstraňuje mrtvé kožní buňky a otevírá póry. To pomáhá celulitidy lék získat lepší ve vrstvách kůže. A pamatujte, že po exfoliaci by měl vždy hydratují pleť a regenerační oleje, jako je olivový olej nebo šípkový olej je ideální volbou.

Druhý krok (volba 1), citronem a olivovým olejem Peel

Výše ​​kde ohcitrony a dát ji do bankovní , zálivu a olivový olej . Těsně zavřete víčko nádoby a umístěte ji na chladné, temné místo po dobu jednoho týdne. Ujistěte se, že jste předem sterilizovali nádobu nebo láhev, kterou používáte, aby se zabránilo vzniku oleje z jiných látek.

O týden později můžete otevřít láhev, vypustit olej a přidat trochu jednoduchého olivového oleje, aby se zředil.

Připomeňme, že citron je vždy nutné chovat, protože onhydrátu, který může dráždit kůže. měli byste ho použít pouze v noci, protože citrusové silice jsou citlivé na světlo a může snadno způsobit popáleniny, pokud spadá do oblasti působnosti přímém slunečním světle.

Druhý krok (možnost 2): Semena z avokáda

Můžete také připravit olej na ošetření celulitidy pomocí semen avokáda. CutČtyři jeho skvělé asemena a inyl avokáda na malé kousky - čím menší jsou, tím lépe. Nezapomeňte, že semena avokáda jsou velmi tvrdá a musíte je velmi opatrně rozřezat, aby nedošlo k poškození kuchyňského robotu. Pokud nemáte kombajn, můžete použít strouhací zařízení.

Nyní dal nakrájenée nebo rozdrcených semen do sklenice a přidejteaatde trochu olivovéhoth, mandletermínnebo slunečnicovýth dvou-th - ten, který si přejete, nebo které máte doma Tuto směs zakryjte a nechte tři dny na tmavém, chladném místě. Poté ho můžete umístit do chladničky, aby se zabránilo vzniku plísní. Třetí krok

Posledním krokem je použít jeden z těchto způsobů léčby celulitidy kůži po dobu několika minut a opakujte tyto postupy by měly být často - nejméně jednou týdně.

Nyní, když víte, jak to udělat tyto jednoduché nástroje k boji proti celulitidě, máte cenný zbraň, která bude výrazně zlepšit vzhled vašeho těla. Takže, jak vidíme, můžete skutečně bojovat proti celulitidě ... Jediné, co musíte udělat, je začít dnes.


Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!

Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!

Není pochyb o tom, že uvolnění pokožky je jedním z nejběžnějších problémů jak u žen, tak u některých mužů. I když je to přirozená součást procesu stárnutí, existuje mnoho faktorů, které urychlují vzhled přetrvávající kůže v mladém věku. ruce, krk, nohy, oční víčka a ústní koutky - to jsou oblasti, které jsou nejčastěji spojeny s pomalým nebo povislá kůže.

(Krása)

Domácí lék s jogurtem a octem k odstranění kuřat na nohou

Domácí lék s jogurtem a octem k odstranění kuřat na nohou

Díky určité obuvi a stálému tření nohy jsou nuceny trpět s každým krokem, který uděláte. To je důvod, proč existují ošklivé corms, které se tvoří na chodidlech, podpatcích a prstech. Kukuřice - to růst pokožky způsobený nahromaděním nadbytečných mrtvých buněk a nedostatek správného zvlhčování. V podstatě se kukuřice objevuje kvůli nedostatečné péči o nohy.

(Krása)