Legenda červené řetězce osud


Legenda červené řetězce osud

Paulo Coelho ve své knize „The Alchemist“ napsal: „Ty nikdy nebude moci uniknout z jeho srdce, a tak je lepší poslouchat, co chce říct ...“

K dispozici je dlouholetý mýtus, že navzdory ti, jejichž vztahy jsou nyní souzeni mezi ostatními lidmi a vzdálenost jim odděluje, neustále spojují červenou nitku osudu. Tito lidé se dříve nebo později musí setkat a spojit svůj život v jednom, i když někdy může trvat celý život.

Tato červená nit osudu je nedotknutelná a nezničitelná, nikdo ji nikdy nedokáže zlomit.

Nezáleží na tom, kdy přesně se setkáte s vaší druhou polovinou a kolik času strávíte v životě od sebe. Dokonce i když žijete na různých koncích světa s vaší polovinou, bude vlákno stále od vás, aby vás (ona) spojila vás navždy.

Červená nit každého z nás přijímá při narození. V průběhu let se stále více rozšiřuje spleť, ve které je omezena. Říkají, že každou noc měsíc vyjíždí k novorozencům, aby se spojili s červenými okraji na své malé prsty. Tato červená nit osudů by měla vyřešit vaši budoucnost a utrácet se o život. Díky tomu nebudete nikdy opouštět správnou cestu, i když jste v obtížné situaci.

Zde je slavná legenda červená nit: Před

mnoha lety, jeden císař oznámil, že jeden z jejích podřízených provincií obydlený mocná čarodějka.

Podle legendy měla schopnost číst červenou nit osudu. Slyšel to, císař nařídil svým příbuzným, aby mu tuto ženu .Když čarodějnice přivedl do paláce, císař ji požádal, aby se podíval na jednom konci závitu jeho osudu a říct, kdo by se stala jeho ženou. Čarodějnice poslouchala jeho žádost a začala sledovat červenou nití císařova osudu.

Hledání vedla čarodějnici na trh, kde chudý rolník s dítětem prodal své nekomplikované zboží na ruce. Čarodějnice se zastavila před ženou a požádala ji, aby vstala.

Pak ji vedla do ženy mladého císaře a řekla: "Tady je konec tvé nitky." Slyšel to císař hrozně zděšený. Myslel si, že se čarodějnice rozhodla hrát s sebou špatný vtip. Silně tlačil rolníka a ona padla na zem a neopouštěla ​​se z rukou dítěte. Od pádu dítěte se v hlavě vytvořila jizva, která měla zůstat s dívkou navždy.

Poté nařídil svým strážcům, aby chytili čarodějnici a odřízli hlavu. O mnoho let později se císař rozhodl oženit se a jeho dvořané radili pánu, aby vzal za ženu dceru mocného generála. Poslechl tuto radu a od tohoto okamžiku začala příprava na svatbu.

V den svatby císař poprvé viděl tvář své budoucí ženy. Když nevěsta dorazila do paláce, byla oblečená v šatech bílé barvy a její obličej pokrýval závoj. Dívka zvedla závoj a ženích si všiml, že její krásná tvář měla neobvyklou nevýhodu - jizva byla vidět uprostřed čela.

Tato legenda je známá v mnoha evropských zemích,

takže dnes můžete vidět spoustu lidí, kteří nosí vlněnou červenou nit. Historie původu této legendy je určitě neznámá: některé ji připisují Číně a některé Japonsku. Avšak datum jejího výskytu je spojeno s objevem skutečnosti, že

loketní artérie spojuje malé srdce se srdcem. Srdce samotné je zdrojem života a metaforickým středem duše, která je zodpovědná za schopnost osoby zamilovat se. Některé zdroje tvrdí, že tento prst není malý prst, ale prostředníček. Zejména tato teorie je populární na Západě.

Červená nit může spojit tak blízké lidi jako máma a otec, bratr a sestra, přátelé a partneři. Tato vlákna má vždy jeden a tentýž cíl - spojit lidi a spojit je s láskou navzájem. Velká láska v životě každého člověka

"Říká se, že v životě každého člověka existují dvě velké lásky. Jedna z nich je osoba, s níž se vezmete a žijete spolu. Tato osoba se může stát otcem nebo matkou vašich dětí, s nimiž trávíte většinu svého života.

Nicméně, existuje

další velká láska, a cítíte to člověku, který jistě někdy ztratí . K tomuto člověku jste svázaní od narození a toto spojení je tak silné, že přehlíží zdravý rozum a neumožňuje vám šťastně žít společně až do konce vašich dnů.

Jednoho dne jste unaveni pokusit se budovat vztahy s touto osobou. Začínáte hledat nové vztahy a nakonec najít další osobu. Buďte však připraveni na to, že nebudete chybět den bez únavy dotyku vaší první lásky, polibků a nadějí na příští schůzi. A víte, koho teď mám na mysli, protožepo přečtení těchto slov jsem si okamžitě vzpomněl na jméno té osoby. Možná jste již tyto vztahy zanechali, snažíte se najít klid a přestat trpět. Jednoho dne opravdu obnovíte tuto rovnováhu, která je pro vás nezbytná, ale nebudete chybět den, aniž byste se znovu museli vrátit k původní lásce.

Někdy se zdá, že

hádat se s osobou, kterou opravdu milujete , to vyžaduje více energie než život s těmi, kteří nejsou vůči vám lhostejní.Paulo Coelho.

Existují chvíle, kdy jsou tyto dva pocity související s jednou osobou, ale to se děje velmi zřídka. Obvykle první a druhá láska cítíme k různým lidem, což nám také přináší mnoho utrpení. Navzdory všemu, musíte pochopit, že oba tyto skvělé pocity jsou životně důležité a měli byste být vděční Pánu za jejich schopnost přežít. Neměl byste věřit vašemu osudu pouze v červené nitě. Dokonce i když jste o této legendě ještě nic nevěděli, mohlo by to mít dopad na váš život a zůstalo neviditelné.Vzhled ve vašem životě

"červená láska nit"

bude nutně rozdělit to "před" a "po" . Nebude to nejen změnit váš život, ale úplně zruší vaše vnímání a myšlenku lásky.

Někdy je náhoda tak neuvěřitelná, že je obtížné předpokládat, že je pouhá náhoda.

Každé srdce na zemi je vázáno nití osudu do jiného srdce a toto spojení je neoddělitelné až do konce dne. Takoví lidé se nazývají sourozenci, jaký osud je určen pro jednu životní cestu ...


4 Tipy, jak zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku

4 Tipy, jak zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku

Zajímavá fakta syndrom dráždivého tračníku se stala velmi častým problémem v dnešním světě. bolest způsobenou touto poruchou, někdy tak těžké a vysilující, aby pacienti měli jít do nemocnice. Nepravidelné stravovací návyky, které jsou dnes sdílí většina lidí vedly ke zvýšenému výskytu syndromu dráždivého tračníku.

(Zajímavosti)

Jak zabránit záchvatům

Jak zabránit záchvatům

Zajímavá fakta křeče - bolest je způsobena tím, mimovolné svalové křeče. Oni jsou obvykle nejsou považovány za vážný problém, například v případě, že vzniknou v důsledku těžké fyzické přetížení. Prostřednictvím tohoto článku se dozvíte více o záchvaty, a dozvědět se, jak zabránit jejich vzniku. Některá fakta o křeče Křeče mohou být způsobeny mnoha různými faktory, jako je nedostatek kyslíku ve svalech, nebo s nedostatkem minerálů a tekutin v těle.

(Zajímavosti)