Lasice živí srdce


Lasice živí srdce

Sex a vztahy Lasičku - způsob, jak ukázat lásku a posilovat vztahy, probouzí pocity, emoce a jednoduché potěšení. Naše kůže má nespočet receptory, které snižují úzkost, zvyšuje pocity štěstí a obnovte připojení.

Nyní chápeme, že ne všichni náklonnost je vítána, a že ne vždy fyzický kontakt je pohodlný nebo příjemný. Lashes jsou speciálně navrženy pro ty, které nosíme v srdci. A věřte tomu nebo ne, jsou téměř jako forma "výživy".

Dítě potřebuje laskání, aby cítila, že je milována a že struktury jejího mozku se správně rozvíjejí. Na druhou stranu partner, který nerozumí moudrému uměleckému dotek, nemůže tento vztah plně ocenit. Tato jednoduchá gesta a dobrá slova dělají zázrak pro obě poloviny v páru.

Dnes bychom chtěli mluvit více o zdravotních výhodách spojených s laskáními a jednoduchými projevy lásky.

Nabídková pocity srdce

Vaše pokožka má více než 5 milionů nervových zakončení, které přenášejí pocity a vjemy dostanete z okolního prostředí.

Kůže vyjadřuje pocit chladu, tepla, údivu, potěšení, nálady a mnoha druhů emocí. Myslete uzdravující milosti matky na gest alimenty přízeň přátele nebo partnera, který najde pravou lásku a náklonnost.

Nemůžeme také zapomenout na tuto zřejmou skutečnost: všechny živé bytosti hledají dotyky a těší se jim. Zvířata se navzájem dotýkají a naše domácí mazlíčky také pro nás obdivují. Jedná se o typ řeči, který pochází přímo z emocionálního mozku, který chápe výhody doteku.

Lišák - umění empatie

Každý, kdo nabízí milost pochopit, že tato akce příjemný pocit, že kůže vytváří pozitivní a zdravý vztah.

  • Nyní bychom měli poukázat na to, že někteří lidé mají tendenci spojovat výhradně s předehry prospěch - první etapu sexuální stimulace a vzrušení.
  • Umění pohlazení není omezeno pouze na pohlaví, je nedílnou součástí lidské komunikace. Jedná se o způsob, jak se spojit s členem rodiny, blízkým přítelem nebo blízkým.
  • dotknu tě, protože vím, že ji budete potřebovat, protože vím, že to pomůže vám pocit, že jste podporoval, miloval a ocenil.To vše odráží empatii někoho, kdo vám chce pomoci lépe se cítit. Měli bychom však mít na paměti, že někteří lidé mohou používat laskání a objetí jako určitý projev egoismu, což může být problematické. Xyxytocin - lepidlo lidských vztahů xyxytocin je nejen hormon, ale neurotransmiter. To může být nazýváno "lepidlem", které upevňuje živé bytosti, posiluje lásku, náklonnost a péči; snižuje stres; posiluje komunikaci v páru a mezi matkou a dítětem.

Oxytocin se produkuje v hypotalamu a je vylučován hypofýzou předtím, než se rozptýlí po celém těle.

Tato pozoruhodná chemická sloučenina podporuje chování jako empatie, péči, soucit a také zvyšuje sexuální touhu a dokonce i sekreci mléka u matek.

  • Čím více oxytocinu v těle, tím méně agresivního chování. Je to opravdu úžasné.
  • Nebojte se dotýkat těch, které milujete
  • Někteří lidé se stydí nebo nejsou zvyklí na fyzický kontakt. Pro ně může být obtížné budovat vztahy s jinými lidmi, pokud se vyhneme používání tohoto druhu komunikace.

Láska, která není vyjádřena dotykem, objímáním nebo líbáním, je napůl prázdná

a na cestě často opouští mnoho obětí. Tito lidé hodně postrádají.

Neváhejte použít tento typ komunikace bez slov. Vyzkoušejte tato každodenní gesta. Když se dotýkáme tváře nebo ruky, objímáme se dopoledne nebo rozloučenou, nečekaný polibek je drobností, které nás drží dohromady.Nezapomeňte vytvořit speciální vztah se svými dětmi, ujistěte se, že mají kontakt s matkou ve věku kojenců a velkým množstvím objetí a pohlazení, když se stanou staršími.

  • Víme, že přijde čas, kdy se vyhneme styku s hrdostí, ale každý miluje, když přijde na blízkého přítele.
  • Toto je gesto, které ukazuje vaši podporu, jako by říkalo: "Budu vždycky blízko vás" nebo "Jsi důležitá součást mého života."


Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vzdálenost mezi dvěma lidmi, kteří se milují, je jako nit, která spojuje srdce. Pocity neprocházejí, ale je vždy strach, že kilometry mezi vámi zničí zvídavý pohled a rozdělí dvě těla, která se nedávno dostala tak blízko. V celém životě má člověk často, z jednoho nebo jiného důvodu, zkušenost se odloučením od někoho, kdo je pro ni drahý.

(Sex a vztahy)

Jaká neříci lidem depresivní

Jaká neříci lidem depresivní

Sex a vztahy Support osoby trpící depresí může být obtížný úkol. Někdy opravdu chcete vzdálit od této osoby, a ne riskovat řekne nebo udělá něco, co může ještě zhoršit situaci. Nedělejte to: váš přítel nebo příbuzný, který žije s touto nemocí, potřebuje více pomoci než kdy jindy. Je třeba mít na paměti, že i ty nejlepší myšlenky mohou mít jiný význam pro někoho, kdo trpí depresí.

(Sex a vztahy)