11 Tipů pro udržitelný krásy make-up


11 Tipů pro udržitelný krásy make-up

Mnoho každodenní návyky a vnějších faktorů, jako je znečištění, může zkazit make-up, který trávíme hodně úsilí uvedení každé ráno.

Bylo by skvělé, kdyby náš makeup zůstal neporušený a my bychom ho nemuseli každou minutu opravovat. Ale pot, který produkuje naše tělo klimatu a molekul ve vzduchu postupně, aby naše kosmetických prostředcích blidnishaty k zániku z obličeje.

Naštěstí existují různé lehké krásy tipy, které můžeme použít každý den k dosažení trvalého make-upu.

V dnešním článku bychom rádi sdíleli 11 nejzajímavějších tipů pro trvalý make-up, který jsme našli.

Zjistěte více o nich a uveďte je do praxe! 1. Dobrý

obličej umýt před použitím některého typu kosmetického přípravku, je důležité, aby okamžitě čelit mýdlem a vodou.

Tento krok snižuje přítomnost nečistot na povrchu pokožky a umožňuje, aby se make-up rovnoměrně hodil na pokožku.

2. Použijte hydratační krém

Použití hydratační krém je nezbytné, aby kosmetika byla používána správně a zůstat déle na kůži.

Je to nutné, protože zvlhčovače vytvářejí ochrannou bariéru na tváři a zabraňují změnám způsobeným přírodními oleji na obličeji. 3. Pomocí

nátěr Primer - velmi populární kosmetický přípravek, který se používá ke snížení intenzivní lesk, který se může objevit na obličeji a také aby se vaše make-up svěží vzhled po celý den.

Stálé použití tohoto produktu navíc snižuje velikost pórů a zabraňuje hromadění nečistot a vývoje akné.

4. Použijte fixační prášek

Fixační prášek - Váš nejlepší přítel, pokud jde o opravu make-upu. Správně řečeno, musíte použít make-up kartáč a jemně zmáčknout ho do prášku tak, že je rovnoměrně rozložena na štětec a obličeje.

Kromě toho byste neměli jen „tření“ prášek na tváři během jejího uplatňování, protože to bude odstranit kosmetické přípravky, které jste zasazené dříve.

Po úplném pokrytí požadovaných ploch počkejte několik sekund a pak se zbavte přebytečného prášku měkkým hadříkem nebo kartáčem.

5. Vyberte vodotěsné výrobky

Vodotěsné řasenka, oční stíny a další kosmetické výrobky jsou ideální pro ty, kteří mají mastnou pleť nebo nadměrné pocení. Koneckonců, tento typ výrobku nevyžaduje nepřetržité retušování a zachovává si jeho nádherný vzhled po mnoho hodin.

Nicméně, měli byste, aby vaše pleť odpočinout několik dní po aplikaci vodotěsných výrobků, protože chemické látky v nich obsažené je obvykle o něco agresivnější než ty, které používají ve standardních kosmetice. 6. Stojan

rtěnka kosmetický průmysl vytvořil desítky odolné rtěnky pro všechny typy potřeb.

Tyto výrobky mají silnou barvu a mohou po celý den držet bez trvalého zbarvení.

Pokud nemůžete najít perfektní rtěnku, můžete použít obvyklý rtěnku a pak aplikovat trochu stvrdnutí prášek, aby se ujistil, že rtěnka nevstoupí rychle.

7. zkuste použít oční linky dvakrát

Pokud se vám naštvaný, když váš oční vymazány během několika hodin, se snaží shrnout oční linky, poté naneste trochu prášku na povrch pevné látky.

Pak počkejte několik vteřin a pak aplikujte trochu tekuté oční linky na prášek, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu.

8. Blush

Blush se snadno aplikuje a drží mnohem déle než prášek.

Věc je rovnoměrně rozdělit, aby se dosáhlo přirozeného vzhledu.

9. Zvolte vhodné kožní výrobky

Olejové kůže ženy by měly koupit kosmetické výrobky, jako jsou nemastné prášky, které poskytují dlouhotrvající make-up.

Na druhou stranu, ženy s kombinací nebo suchou kůží by si měl vybrat založené make-up krém nebo make-up, který je aplikován s holemi. 10. Méně

- nejlepší make-up pro udržitelné

Mnoho lidí se mylně domnívají, že pokud použijete více vrstev kosmetiky, bude to nezmizí tak rychle, jak v jedné vrstvě aplikované.

však vizážisté doporučujeme použití tenkých vrstev make-up, protože to je nejlepší způsob, jak se přilepená na dlouhou dobu.

Nadměrné make-up nejen jde jednodušší, ale také vede k špatnému vzhledu pokožky.

11. A nezapomeňte na tonikum pro obličej!

Jeden z nejlepších produktů, které můžete použít k tomu, aby byl váš make-up trvalý, je tonikum pro obličej. Toto osvěžující lotion udržuje vaše póry čisté a zabraňuje ztrátě přirozené záře pokožky.

V ideálním případě byste měli používat tento výrobek před aplikací celého make-upu. Můžete je však použít i na vaší tváři v různých časech po celý den. Vždy byste však měli používat látku, abyste odstranili přebytečné tonikum, aniž byste je příliš otírali.

Díky těmto jednoduchým krokům můžete dosáhnout dokonalého udržitelného makeupu bez pomoci profesionálního make-upu.


Jak zlepšit pleť během menopauzy

Jak zlepšit pleť během menopauzy

Krása Menopauza je stádium složité změny, když ženy je třeba se starat o různé aspekty, a to nejen vnitřní, ale i vnější. Kůže je jednou z oblastí, která může trpět nejvíce. To je také oslabené počasí a klima. V dnešním článku vám chceme říci, jak zlepšit a hydratují pleť během tohoto období. Co se stane s kůží během menopauzy?

(Krása)

Jak aspirin exfoliační peeling

Jak aspirin exfoliační peeling

Zdraví a peeling obličeje nyní staly velmi populární , protože hluboce čistí pokožku a snižuje skvrny, pihy, jizvy a další kosmetické problémy. V kosmetických salonech a lázních jsou tyto nástroje velmi drahé, takže si je může dovolit několik žen. Naštěstí nemusíte být odborníkem na krásu, abyste připravili peeling doma z jednoduchých a levných ingrediencí.

(Krása)