Kurkuma jako prostředek bolesti a rakovina


Kurkuma jako prostředek bolesti a rakovina

zdraví Turmeric - toto koření běžně používané v asijských kulturách, které jsou také součástí kari. Ale kromě toho kurkuma dává potravin chuť a barvu, je důležité, léčivé vlastnosti, například, je antioxidant, antidepresiva, protizánětlivé a antikarcinogenní akce.

Chystáme se vysvětlit všechny tyto vlastnosti, aby bylo možné začlenit kurkuma do vašeho denního jídelníčku pomocí jej připravit lahodné a jedinečné pokrmy, které by byly jako každý příklad: pudink s kokosem a kurkumy, energetické koktejl nebo indický nápoj.

Turmeric (Turmeric dlouho) patří do stejné rodiny rostlin jako zázvor. Brumman je široce používán kvůli jeho léčivým vlastnostem. Ačkoli historicky více kurkuma používané na východě, to se stává více a více převládající jak na Západě, například v našich jídel, stejně jako přírodní doplňky stravy a léky. Léčivé vlastnosti kurkuma

 • protirakovinných vlastností, kurkuma má mnohoprotirakovinové složky, které brání růstu některých typů nádorů, a kurkuma jsou také velmi užitečné při užívání léků proti rakovině, a to zejména k překonání jejich nepříznivé účinky. Protizánětlivé vlastnosti
 • : složka koření kurkumin má silný protizánětlivý účinek, ale proto, že kurkuma se doporučuje pro lidi, kteří trpí bolestí různého charakteru, revmatismus, fibromyalgienebo chronické únavy tak dále. Je však také velmi užitečné při zánětu dýchacího nebo močového traktu.
 • Antioxidační vlastnosti: Turmeric neutralizuje působení volných radikálů v těle, které oxidují a podporují stárnutí buněk.
 • zažívací vlastnosti, kurkuma působí jako činidlo pro tonizuvalnyy žaludku, zlepšuje trávení abojují s pálení žáhy, vředy, gastritida a podobných onemocnění.
 • kurkuma chrání játra amočového měchýře, pomáhá předcházet tvorbě žlučových kamenů, a může zlepšit nebo zabránit postupu onemocnění jater, jako je cirhóza nebo žloutenka.
 • Vlastnost antidepresiva: Několik studií ukázalo, že kurkuma působí jako přirozená antidepresiva a pomáhá bojovat proti stresu.
 • Schopnost v boji proti infekci: kurkuma inherentní antimikrobiální a antiseptický účinek.

Jak můžeme konzumovat kurkuma?

Chcete-li použít vlastnosti dříve uvedených ve Váš prospěch, měli byste konzumovat kurkuma deník. Můžete si vzít extrakt, kapslí nebo tablet, nebo si můžete dokonce začlenit kurkumu do svého každodenního jídelníčku.

V tomto případě byste měli vědět, že kurkuma dává pokrmu lehce žlutou barvu a dát jim specifickou chuťsnadné. Je však možné jej přidat do všech druhů polévek, dušených pokrmů, krémy, rýže, těstovin nebo omáček. Můžete přidat i kurkumu v dezertů, jako jsou dorty, krémů, pudinků, krémem atd Doporučená dávka je

asi jedna malá lžíce denně dezert.

U kožních onemocnění, můžete také použít kurkumu pro místní externí aplikace, dělat mast s vodou, nebo dokonce smíchání s hlínou. Tyto krémy mohou být použity pro léčbu onemocnění, jako je psoriáza nebo ekzém.

jsme před použitím jakékoliv opravné prostředky na pokožku vždy poraďte se svým lékařem nebo lékařem.

Energy cocktail Tento koktejl vás naplní energií v pytlích. Jediné, co musíte udělat, je sekání a smíchat v mixéru následující složky:

 • nápoj na bázi rostlinnebo mléko
 • Kurkuma jeden zralý banán
 • Termíny postavil

mandle Tento nápoj je vhodný pro děti, sportovce, a ti, který má zvláštní fyzické nebo duševní potřeby. Indičtí

jeden nápoj chutné a zdravé způsoby, jak si užít terapeutické vlastnosti koření, to je - jejich použití v pikantní nápojů. Budete potřebovat následující ingredience:

 • mléko nebo rostlinné mléko (na základě rýže, ovesné vločky, atd)
 • Kurkuma Ginger Cinnamon
 • anýz hvězda ve tvaru citronu a / nebo pomerančové kůry

med Vařte mléko nebo mléko s rostlinným koření (přibližně jedna čajová lžička každé koření na litr kapaliny) po dobu 10 minut. Nechejte alespoň dalších 10 minut. Zpracujte a uchovávejte v chladničce. Můžete pít teplé nebo chladné.

nákyp s kokosovým a kurkumy

Tato kaše neobsahuje vejce, je důvod, proč je ideální pro lidi s vysokou hladinou cholesterolu.pudink poskytuje také léčivé vlastnosti kurkuma. Budete potřebovat:

 • Kokosová sušené mléko agar z mořských řas
 • Kurkuma med nebo sirup z agáve

Boil kokosovém mléce s agar-agar prášek, kurkuma, přidání medem nebo agáve podle chuti. Míchejte čas od času. Když se tato směs začne vařit mléko, není ukončeno míchání. Pokračujte ve varu po dobu dvou minut, pak vyjměte z tepla. Spill ve velkých miskách nebo malé kapacity, které budou sloužit pudink na stůl. Poté, co se směs ochladila na teplotu místnosti, vloží se do chladničky. Pudink bude připraven k použití za tři hodiny. Stojí za to také posypeme svou kokosový pudink na vrcholu.

fotografie poskytnuté Frabisa, latanadelriccio, Emmey a Foodmayem.com


3 Přírodní křoviny pro obličej, ruce a tělo

3 Přírodní křoviny pro obličej, ruce a tělo

Pokud chcete, aby vaše pokožka co nejvíce zdravá a krásná, musíte ji pravidelně vyčistit od toxinů a kontaminantů. Čištění pokožky přírodními léky stimuluje obnovu buněk a hydratuje pokožku. Proto vám doporučujeme používat pouze přírodní křoviny, které účinně odstraňují toxiny a odfarbují odumřelé kožní buňky.

(Krása)

Tajemství krásy pomocí kokosový olej

Tajemství krásy pomocí kokosový olej

Health kokosový olej se liší od jiných přírodních olejů z mnoha důvodů. Je bohatá na vitamíny K, E a železa. také obsahuje přírodní antibakteriální látky, jako jsou kyseliny laurové. Tento olej je skutečný zázrak. Vlastní mnoho zdravotně prospěšných vlastností. Několik z nich je všem dobře známo. Například, kokosový olej se používá k přirozený způsob pro urychlení metabolismu, regulují cholesterolu a schopnost zmírnění negativních účinků onemocnění, jako je diabetes.

(Krása)