VS 7 léků


VS 7 léků

Natural znamená Výhody kurkuma může být velmi užitečné při léčbě různých onemocnění. Vždy byste však měli užívat tento přípravek na lékařský předpis a nikdy jej nenahrazovat farmaceutickou léčbou.

Abychom zmírnili příznaky stovek poruch, bylo vytvořeno mnoho léků, které lze zakoupit i bez lékařského předpisu.

I když většina z nich jsou velmi účinné a přinést úlevu během několika hodin, obvykle vytvořili chemické látky, které vytvářejí nežádoucí vedlejší účinky nadměrnou spotřebu.

Z tohoto důvodu se již dávno doporučuje konzumovat různé přírodní léčiva. Jsou levné a mohou být stejné nebo dokonce účinnější než tyto léky.

Jednou z těchto jednoduchých alternativ je kurkuma - koření, což je poměrně dobře známé kvůli jeho použití ve vaření.

Tato přísada pochází ze stejné rodiny jako zázvor. Je neuvěřitelně bohatý na živiny, které lze použít k potírání různých poruch.

Nejvíce překvapující je, že , jak bylo prokázáno, je její účinek velmi podobný působení konvenčních léků.

Dnes se s vámi podělíme o 7 nejdůležitějších důvodů, proč byste měli doplnit dietu. Začněme!

  1. Atorvastatin (léky proti cholesterolu)

atorvastatinu - léčiva, která se používají pro řízení hladiny cholesterolu a prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Podle studie zveřejněné v roce 2008 v časopise protidrogové oblasti výzkumu a vývoje, kurkuminoyidy v kurkuma má účinky podobné léků proti endoteliální dysfunkce - nemoc, která vede k ateroskleróze.

Podle vědců, tento koření snižuje záněty a oxidační stres, který postihuje lidi s diabetem 2. typu.

kortikosteroidy farmaceutika Tisíce lidí každý rok dostanou injekci steroidů k ​​léčbě zánětů spojených s nemocí, jako je artritida nebo rakovina.

Ve studii publikované v časopise Fytoterapie výzkumprokázáno, že kurkumin (účinná látka v kurkuma) funguje stejně jako farmaceutického přípravku pro léčení zánětlivých očních onemocnění.

Pozdější studie také ukázaly, že podobné přínosy byly pozorovány u jiných zánětlivých onemocnění, které jsou léčeny steroidy.

Antidepresiva Antidepresiva, jako Prozac a Paxil, mají vážné vedlejší účinky, které ve skutečnosti zhoršují symptomy deprese u některých lidí.

Ale proč užívat tento lék, pokud je můžete nahradit na kurkuma?

Due kurkumin - nejsilnější antioxidant je skvělou alternativou ke zmírnění depresivní chování, a má tu výhodu, že není zdraví škodlivé.

lék na ředění krve Pacienti, kteří jsou vystaveni riziku infarktu myokardu nebo problémy s krevním oběhem, obvykle používány farmaceutické léky na ředění krve pro prevenci.

Každý může těžit z náročného kurkuma, protože výkon podobný tomu aspirin - příprava pro snadnější oběhu.

aktivní sloučeniny v této koření mají prostatsyklinnyy a antiagregační účinek, který může být použit pro léčení arteriální trombózy a artritida.

Protizánětlivé léky poruchy, které způsobují bolest a zánět, mohou také být léčeni touto přírodní složky, spíše než tradiční léky, které obvykle mají negativní krátkodobé i dlouhodobé vedlejší účinky.

Výzkum ukazuje, že se jedná protizánětlivý a antiproliferační účinek, je stejně silný jako takových léků, jako jsou:

  • aspirin
  • ibuprofen naproxen
  • diklofenak indomethacinu
  • dexamethasonem celecoxibu
  1. tamoxifen Léky na chemoterapii

na několik let, byly Existuje důvod se domnívat, že farmaceutická chemoterapie je jedním z mála způsobů účinného léčení rakoviny.

Nicméně, některé studie ukázaly, že kurkuma má stejnou nebo dokonce lepší než oxaliplatiny - jeden z léků, které se používají k léčbě tohoto onemocnění.

Malá denní dávka brání proliferaci kolorektálních buněk.

  1. Farmaceutické přípravky pro

diabetiků s diabetem mohou získat velké výhody z zahrnutí silné koření ve vaší stravě.

publikace v časopise biochemie a biofyzikální výzkum Společenství ukázaly, že konzumace kurkuma vyběhne až 100.000 krát lepší než metformin absorbovat glukózu.

kurkuma také pomáhá, aby se zabránilo nadměrné tvorbě glukosy v játrech, ale i většinu léčiv určených k tomuto účelu.

Pozor!

Účinnost kurkumu byla prokázána v řadě vědeckých studií. Mějte však na paměti, že bez souhlasu lékaře není nutné nahradit předepsané léky.

Vzhledem k tomu, že nezpůsobuje závažné vedlejší účinky, může být snadno přidán do normální stravy v mírných množstvích.

Pro dospělé je maximální denní dávka 5 gramů denně.


Dva způsoby, jak se zbavit strií přirozeně

Dva způsoby, jak se zbavit strií přirozeně

Přírodních produktů, jako tělní „ozdoby“ způsobuje potíže a týkají mnoha lidí. Tradičně se předpokládá, že tento problém postihuje pouze ženy, ale ve skutečnosti trpí i muži. Takže dnes, hovoříme o těch nerovných liniích jsou mírně červené . Objevují se v důsledku roztažení, ke kterému dochází v horních vrstvách kůže, zejména přímo pod jeho povrchem.

(Lidových opravné)

Jak vyčistit kanalizace a zbavit zápachu přírodních prostředků

Jak vyčistit kanalizace a zbavit zápachu přírodních prostředků

Jedním z nejčastějších problémů v domácnosti je pachy vznikající v kuchyni nebo v koupelně potrubí a okapů. Nezáleží na tom, jak často každý den používáte umyvadla, může se takový problém kdykoli objevit, zvláště pokud je ulice horké nebo silné. Osvěžovače vzduchu nebo speciální spreje - je jeden způsob, jak rychle zakrýt zápach z trubek a kanálů, ale jsou dlouhé, protože velmi brzy nepříjemné vůně vrátí.

(Lidových opravné)