Kurkuma pomáhá léčit Alzheimer


Kurkuma pomáhá léčit Alzheimer

přírodních produktů kurkuma - je jedním z nejznámějších koření v seznamu přírodních produktů, které chrání organismus před škodlivými vlivy a zlepšit zdraví.

Pochází z Indie. Nicméně, kurkuma již dávno rozšířila kulinářské a přírodní léčiva po celém světě.

tajemství z jeho hlavních rysů je, že biologicky aktivní látka zvaná kurkumin. Je to ona, která dává kurkumu charakteristickou barvu.

Navíc právě z důvodu tohoto koření kurkuminu má vlastnosti, které jsou použity ve více než 150 lékařských praxí.

Za prvé, kurkuma má protizánětlivé a silný antioxidant, který pomáhá životně důležitých tělesných funkcí. Tyto vlastnosti snižují riziko vzniku rakoviny a dalších chronických onemocnění.

Ve skutečnosti, podle studií, kurkuma může pronikat hematoencefalickou bariéru, takže Je to dobrý nástroj pro prevenci a léčbu neurologických onemocnění.

Předpokládá se, že dokonce méně než to koření gramů denně může mít pozitivní vliv na zdraví.

Pokud se u pacienta s Alzheimerovou chorobou se pravidelně kurkumu po dobu tří měsíců, bude to pomůže zmírnit příznaky pacienta.

Jako kurkuma pomáhá pacientům s Alzheimerovou chorobou?

Alzheimerova choroba - je jednou z nejčastějších forem demence. Lidé trpící touto nemocí trpí zneužívání a ztráty kognitivních funkcí.

Ve světě existuje 26 miliónů lidí s Alzheimerovou chorobou. Odhaduje se, že do roku 2050 se výskyt onemocnění čtyřnásobek. Jinými slovy, každých 85 lidí bude mít šanci na zvracení. V současné době

Alzheimerova nemoc je nevyléčitelná. Tradiční metody léčby nejsou vždy účinné při kontrole příznaků.

Z tohoto důvodu, mnoho vědců a lékařů zaměřit svůj výzkum o tom, jak kontrolovat účinky na nemoci s využitím přírodních produktů, jako je kurkuma.

Použití tohoto koření léčit pacienty přineslo pozitivní výsledky a také pomohl zlepšit stav pacientů.

studii „Dopad kurkuma Alzheimerova choroba se behaviorálních a psychologických symptomů demence,“ publikoval v roce 2012, vědci pozorován u tří pacientů s tímto onemocněním.

Poté, co pacienti po dobu 12 týdnů konzumovali 100 mg kurkuma denně, jejich příznaky se zlepšily.

Podle zveřejněných informací:

„Všichni tři pacienti vykazovali podrážděnost, neklid, úzkost a apatii, dva pacienti trpí inkontinencí a procházky. Jsou předepsány kapsle s kurkumy prášku, načež se pacienti začali zotavit se z výše uvedených příznaků bez nepříznivých účinků na klinických symptomů a laboratorních dat. "Po 3 měsících testování, vědci k závěru, že příznaky jednotlivých pacientů zmenšil a správci usnadňuje péči o pacienty.

vlastnosti kurkuma, která pomáhá bojovat proti Alzheimerově

V nedávné studii, během níž zkoumali souvislost mezi kurkumy a Alzheimerovy choroby, toto koření má pozitivní vliv na pacienty s Alzheimerovou chorobou.

To pomáhá očistit tělo patologických plakety beta-amyloidu. Kromě toho, v kombinaci s vitaminem D3, neyrovidnovlyuvalni vlastnosti kurkuma dále zvyšuje.

Zde jsou některé z mnoha výhod koření:

  • Za prvé, vzhledem ke své nízké molekulové hmotnosti a struktury kurkuma může snadno žádat ronykatyhematoencefalickou bariérou.
  • Tam se kombinuje s beta-amyloidovými molekulami, které jsou bílkovinami. Tyto molekuly jsou uloženy v mozku lidí s Alzheimerovou chorobou.
  • Kromě toho, vzhledem k jeho protizánětlivým a antioxidační vlastnosti, usnadňujejiné příznaky, zejména způsobené nadměrným zánětu mozku nebo buněčné oksynennyam.

Turmeric zabraňuje vzniku více než 700 genů.Inhibuje syntézu cyklooxygenázy-2 (COX-2) a arachidonová 5-lipoxygenázy (5-Alox), enzymy, které modulují zánět.

Ujistěte se, že číst o cvičení, které pomáhají zabránit Alzheimerovy choroby

Přidání kurkumu do svého jídelníčku?

extrahovat a kurkuma doplňuje jeho obsah lze nalézt v lékárnách nebo prodejnách přírodních produktů. Jsou prodávány v různých dávkách a mají jinou kvalitu.

Samozřejmě, můžete sezóně svých obvyklých jídel trochu kurkumu. Například polévky, guláš a rýže.

Kromě toho je také velmi vhodný pro ovoce a zeleninu. Nasytí jedodatečným množstvím antioxidantů.

Aby však bylo možné používat většinu vlastností kurkumy, je nejlepší pít jako čaj. Je to rychlé a snadné.

  • Složení 1 lžíce kurkuma prášek 1 litr vody

Tvorba

  • nejprve přivést vodu k varu a přidejte kurkumu v něm. Nechte to vařit
  • Když se čaj ochlazuje, nalijte sklenici. Pijte to dvakrát denně. Volitelně můžete sladit nápoj s malým množstvím medu.
  • Obecně platí, že pravidelná konzumace kurkuma má velký vliv na zdraví.

Nejenže zmírňuje příznaky Alzheimerovy choroby, ale také pomáhají zdravých lidí snížit riziko této formy demence. Ačkoli toto koření má mnoho pozoruhodných vlastností,

třeba jej použít jako. Také neočekávejte, že budete překvapeni. Ale vždy užitečné přidat kurkuma do svého jídelníčku, protože je to skvělý přírodní lék.


Domácí prostředky pro onychomykózu

Domácí prostředky pro onychomykózu

Onychomycosis. Toto slovo se může zdát trochu divné, ale používá se k označení houbové infekce na rukou a nohou. Houbou v tomto případě jsou mikroorganismy, které postihují nehty na prstech a rukou. Nicméně, z větší části, nehty jsou postiženy prsty, protože houba je více intenzivně reprodukována v těchto oblastech.

(Lidových opravné)

úžAsné léčivé vlastnosti skořice

úžAsné léčivé vlastnosti skořice

Natural skořicí znamená pro vás, samozřejmě, již dobře známá jako koření na kávu a dezerty. Používá se však nejen při vaření, ale má také mnoho dobrých vlastností pro zdraví. V tomto článku se dozvíte o dlouhé osvědčené výhody skořice vědět, jak ji používat hned . Nesmírně bohatá skořicový Po tisíciletí, skořice používat různé prostředky domácí kuchyni.

(Lidových opravné)