Kubánci vytvořili vakcínu proti rakovině


Kubánci vytvořili vakcínu proti rakovině

Vzpomínáte si, kdy byla myšlenka vakcíny proti rakovině sci-fi? Každý den se blížíme k tomuto cíli. Nejlepší světoví vědci soustředí své úsilí na vymýcení této ničivé nemoci.

Každá země na zemi sdílí své zdroje, aby nalezla nápravu proti této nemoci. Nejlepší mysli ve světě pracují na dosažení tohoto cíle.

Vztah mezi Spojenými státy a Kubou je důkazem toho. Byla skvělá zpráva o nové dohodě mezi Spojenými státy a Kubou.

Dvě země se dohodly na sdílení informací o vytvoření první vakcíny proti rakovině plic, kterou úspěšně vyvinuli kubánští lékaři.

Nicméně to není profylaxe a ne úplné zotavení. Je to zpomalení ve vývoji, takže onemocnění se stane chronickým, spíše než fatálním.

To by způsobilo, že chemoterapie a radiační terapie budou zbytečné. Mohlo se tak vyhnout mnoha nemocem. Je s ním nejtěžší, přestože se staly více tolerantní díky rozvoji vědy a nových partnerství.

Úžasná nová vakcína proti rakovině plic

Podle ředitele projektu Fernanda Ravsberga poskytuje vakcína mnoho nových výhod.

Všechny nádory mají nějakou společnou rýži. Obsahují molekulu, která je důležitá pro jejich růst. Očkovací látka působí proti ní a zabraňuje dalšímu rozvoji rakoviny.

Očkování zlepší kvalitu života těch, kteří trpí touto chorobou. Ten, kdo kdysi trpěl rakovinou, přímo či nepřímo, ví, jak důležitá je.

Když onemocnění dosáhne pokročilého stupně, kvalita života se zhoršuje v geometrickém postupu. Takže někteří lidé dávají přednost léčbě.

Kuba již dává svým občanům přístup k vakcíně. Pro cizince je však o to obtížnější kvůli politice, ale lidé z jiných zemí mohou tuto léčbu ještě dostat.

Prvním krokem je kontaktovat společnost Servimed, aby se dostala do systému zdravotní péče na Kubě.

První vakcína proti rakovině světa

Navzdory komplikacím spojeným s Kubou je vakcína již k dispozici v Peru a Paraguay.

Evropa ji také používá v několika klinických studiích, i když je to opravdu drahé. Navíc uchovává vakcínu v této oblasti po dobu 3-4 let. Kromě toho kubánští lékaři hledají zahraniční investory.

Kvůli této skutečnosti obnovila vztahy s ostatními světovými mocnostmi.

Einar Blanco z kubánského Centra pro molekulární imunologii (CMI) tvrdí, že bude mnohem jednodušší díky novým zákonům o zahraničních investicích na Kubě.

Nový zákon umožňuje společnosti CMI podepsat smlouvy s partnery v jiných zemích. Smlouvy mohou být vydány v jakékoli fázi: výzkum, výroba a prodej.

Mají také přístup do zóny volného obchodu v Marielu - obrovského přístavu, který by měl být na ostrově zapojen do průmyslového rozvoje.

paprsek naděje - první vakcína proti rakovině

Dostupnost takové léčby významně ovlivní životy tisíců lidí.

Věc nejen proto, aby zůstala naživu, je to o podpoře důstojného života, procházení těžkostí, kterým čelí lidé s chronickými nemocemi. Kvalita života po diagnostice rakoviny je často strašná.


První vakcína proti rakovině bude zdrojem inspirace pro mnohé.

Vědci budou schopni vyvinout podobné léky pro jiné orgány prováděním stejných postupů, které byly provedeny k vytvoření vakcíny proti rakovině plic. Lékaři s nadšením reagovali na zprávy.

Nezapomeňte, že se odhaduje, že 40% lidí je ohroženo vývojem některých forem rakoviny v průběhu celého života.

Vzhledem k tomu, že rakovina je příčinou úmrtí číslo jedna na světě, pochopilo se zklamání lékařů a pacientů. Tato nová vakcína proti rakovině plic je však jako čerstvý vzduch.


Příznaky krevních sraženin, které by měly následovat

Příznaky krevních sraženin, které by měly následovat

Zajímavých faktů při vzniku krevních sraženin v cévách, je zdravotní riziko. Krevní sraženina je krevní hmota, ke které dochází kvůli změně kapalného stavu na želatinu nebo polotuhou látku. Zjistěte příznaky krevních sraženin, které je třeba sledovat. Pokud se hmotnost volně proudí v krvi, může se částečně nebo úplně blokovat tepny nebo žíly.

(Zajímavosti)

Přestaňte jíst tyto 7 produktů, které způsobují rakovinu!

Přestaňte jíst tyto 7 produktů, které způsobují rakovinu!

Výživa hraje důležitou roli v našem zdraví. Existuje mnoho výživných potravin, které mají mnoho užitečných vlastností a chrání tělo před nemocemi. Existují však i škodlivé produkty, které saturají tělo nebezpečnými sloučeninami a vedou k vzniku tak závažných onemocnění jako je rakovina . Výrobky, které způsobují rakovinu, lze nalézt v mnoha chladničkách a lidé nevědí, co způsobují jejich zdraví při každém jídle.

(Zajímavosti)