Ice terapie pleti a hubnutí


Ice terapie pleti a hubnutí

hubnutí Už jste slyšeli o techniku ​​zvanou led terapie, která využívá technologii studeno, který vám pomůže zhubnout? Chcete vědět více? Přečtěte si dál!

chladu pro hubnutí?

Ano, čtete správně. Pokud jde o používání ošetření chladem, existují nějaké výhrady, ale to může být velmi užitečné. Například, pokud jste bolest v krku, krku drcený led pomáhá mnohem lepší, než horký čaj, studená protože oba zklidňuje podráždění a osvěžuje krku. Ale budeme diskutovat někdy jindy.

nyní zaměří na vztah mezi ledem a hubnutí. Pokud jste vyzkoušeli jiné metody za použití tepla a nemůžete prohrát jediný kilogram, pak můžete mít zájem v ledové terapii.

Mnohé studie ukazují, že použití ledu na některých částech těla, pomáhá spalovat tuk.Samozřejmě, že je to velmi efektivní pro snížení hmotnosti a posilování kožní tkáně. Pokud nechcete věřit, jen přemýšlet o tom, jak vaše tělo cítí po chladném lázni nebo si zaplavat v nevytápěném bazénu.

Jaká je led terapie?

Můžete těžké pochopit, jak led může pomoci zhubnout. led terapie - je použití ledu na části těla, které průhybu, nebo v případě, že celkové nadměrné hmotnosti, aby byla v tónu a aby tenké. Jaké jsou výhody této léčby?

 • toxiny z těla.
 • utahuje a posiluje tkáně.
 • přirozeně zvyšuje povolenou kůži.
 • odstraňuje celulitidu.
 • Podporuje krevní oběh (musí být doprovázeno peeling).
 • snižuje objem jen pár sezení. Ice terapie

objevila v Mexiku v časném 2000s a je inovativní způsob masáže, který je v kombinaci se zdravou stravou a cvičením má významný vliv na organismus. viditelné výsledky po první aplikaci, stejně jako v kombinaci s bylinkamito zvyšuje vstřebávání tuků a stimuluje tvorbu nových buněk.

Existuje několik metod aplikování led na kůži a použití jeho výhody. můžete použít ledový obklad na konkrétní oblasti těla, jako jsou: očí a žaludku. Prostě zmrazit a pak aplikují na příslušné oblasti. Pokud si chcete vyzkoušet led terapii doma, stačí dát pár kostek ledu v sáčku, zabalte do tenké utěrkou a připevněte na místo, kde chcete zhubnout, nebo zpřísnit kůži.

Ve velkých městech v USA a Evropě existují specializovaná centra, kde se provádí ledová terapie.První pomocí speciálního bahna čistit a odlupovat kůže, stimuluje krevní oběh a připravit prostor pro další krok. Masáž ledem dokončí zasedání. V tuto chvíli nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Léčba ledem se doporučuje těm, kteří chtějí utáhnout kůži a zhubnout.Je vhodná nejen pro ženy, ačkoli 95% klientů jsou ženy. Doporučuje se zejména u žen po porodu a kojení. Je méně agresivní než jiné metody, nemá žádné kontraindikace a lze je použít ihned po porodu. Také

, led terapie může být použita u žen nad 40 let, kteří začínají všímat ztrátu pevnosti prsou, hýždí a břicha. V každém z těchto případů led leští kůži a přivádí ji k tónu. Můžete použít

:

 • Ice Ice protahování pro ploché břicho
 • ledu s cílem snížit objem
 • Face Ice Ice v boji proti povislé kůže po porodu Ice

Použití led terapie doma

můžete užívat účinnou relaci Ice ice therapy přímo doma.

Budete potřebovat: 3 lžíce

 • přeslička 1 hrst listů rozmarýny
 • 3 lžíce instantní kávy 1 hrst břečťanu
 • 1 kg zeleného čaje ½ litru vody

Pokyny Vařte složkách po dobu 15 minut. Odstraňte z tepla a nechte vychladnout na pokojovou teplotu. Nalijte do plastového kontejneru (ještě lepší, pokud máte zásobník ledu) a uložte do mrazáku, dokud to se mrazí.

Po zmrazení umístěte led na masáž v oblasti, kde chcete snížit hlasitost nebo přinést tón k pokožce. Proveďte masáž v kruhu. Poznámka:Pokud máte opravdu citlivou pokožku, zábal led do tkaniny nebo plastového sáčku, a to, abyste se nespálili.


6 Způsobů, jak spálit 600 kalorií denně

6 Způsobů, jak spálit 600 kalorií denně

Hubnutí Mnoho lidí chce zhubnout, a chápou, že proces hubnutí vyžaduje hodně času a úsilí, zejména pokud jde o cvičení a diety. Existuje mnoho různých způsobů, jak zhubnout každý den bez hladovění a přísné stravy, která může později ovlivnit vaše zdraví. Hlavním principem úbytku hmotnosti je snížení množství spotřebovaných kalorií denně a zvýšení fyzické aktivity, takže můžete spálit 600 kalorií denně.

(Ztráta váhy)

Výrobků a zvyků, které podporují Hubnutí Hubnutí

Výrobků a zvyků, které podporují Hubnutí Hubnutí

Mezi mnoha druhů potravin, tam jsou některé, které mohou přispět k dosažení požadovaných výsledků v hubnutí: rychle zhubnout a zabránit hromadění tuku v těle. Bylo by užitečné a zajímavé zjistit, jaké jsou tyto návyky a jak můžete využít jejich vlastnosti k podpoře postavy. Navíc způsob života, který vedete, je také důležitý pro udržení správné tělesné hmotnosti.

(Ztráta váhy)