Kritika: Šťastní lidé nemají drby o další


Kritika: Šťastní lidé nemají drby o další

Health „Muž, který se věnuje zlepšení sami, není čas kritizovat ostatní,“(Maria Teresa z Kalkaty).

V životě nic únavné než poslouchat někoho neustále kritizuje ostatní.To nejen omezuje život studny negativního chování, ale i cítíte špatně.

Slova a činy otravné lidí vás bude obtěžovat, což mysl má být zničený.

Kdykoli se ocitnete v takové situaci, máte dvě možnosti: odejít, nebo se snaží, aby jim pomohla. A jak slavný citát je uveden na začátku tohoto článku, nikdo více citově slabý a důležitější než lidé, kteří věnují svůj čas kritizovat ostatní.

V tomto ohledu je pokojný život je k nezaplacení, takže je třeba chránit své fyzické a psychické prostor. Je třeba se zbavit nekonstruktivní kritiky. Slova zranit jen když mluví lidé, kteří jsou pro nás velmi důležité, v závislosti na tom, co říkají a jak to dělají.

, co si lidé myslí o vás - to je jejich realita, ne tvoje

„Co ostatní lidé říkají o vás - to je jejich realita, ne váš. Znávají vaše jméno, ale ne váš příběh. Nežili ve vaší kůži, na vašem místě. Jediné, co vím o vás, že jste jim řekl, nebo to, co viděli, ale nevědí o své anděly nebo démony „.

Někteří lidé úmyslně nebo bez úmyslu kritizovat vyjádřit své názory v každé situaci, a to i když nejsou požádáni. Účelem těchto maskovaných kritiky je ublížit, zanedbávání někdo nebo něco a užít si někdo stará.

Tito lidé obvykle mají tak nízkou sebeúctu a nemůže si vzít sebe ani ostatní. To vysvětluje, proč jsou tak snadné posoudit a označit lidi jen ukazuje, jak se opravdu cítí. Ukazuje, jak projevují svůj emoční boj o druhé.

I když si myslíme, že můžeme číst myšlenky ostatních, není to tak. Je těžké pochopit, co vy sami přemýšlet, natož obývací, pocity, zkušenosti nebo utrpení druhých.

Takže nedělejte pozor na to, co ostatní o vás říkají. Jejich slova žít iluzorní skutečnost, že oni vytvořili ve svých myslích, chtěl vědět všechno.

"Nejvíce nešťastní lidé na tomto světě jsou lidé, kteří se příliš obávají o to, co ostatní myslí."

Buďte silní, když jste kritizováni

"Používal jsem každý kámen, který mě hodil, abych vytvořil vlastní sílu"(Elvira Sastre).

Pokud neustále přemýšlíte o tom, jak vás kritizují jiní lidé, poškozujete vlastní blaho a emoční rovnováhu. To je důvod, proč lepší věnovat čas na zdokonalování sebe a vašeho prostředí.

Vaším úkolem není soudit ostatní a ne poslouchat kritiku, ale starat se o opravu vašich chyb, abyste dosáhli vyšší úrovně emočního pohodlí. Pokud pracujete nad vámi, vyhrajete, získáte upřímnost, respekt, pokoru, šlechtu a čest.

Možná nejste dokonalý, ale je důležité soustředit se na neustálé sebevylepšení. Dává příležitost žít život bez podřízení, bez vydírání a emoční závislosti na ostatních.

Obnovte poškozené částice

"Nedívejte pozor na to, co dělají ostatní nebo přestanou dělat. Věnujte pozornost tomu, co děláte, nebo přestanete dělat sami sebe "(Buddha).

Chcete-li léčit emocionální rány způsobené kritikou, musíte nejprve pochopit, že každý z nás je jedinečný a výjimečný. S tímto vědomím, zbavit sestrachu myslet a postarat se o sebe.

Ostatní lidé, ne vy, soudíte a kritizujete. Ç Nekonstrukční kritika nese emoční prázdnotu uvnitř osoby, která ji produkuje. Proto, pokud se tato osoba nedovolí pěstovat emocionálně, radši byste všem měli dělat svou věc. Ale jak překonat emocionální škody způsobené kritikou? Přemýšlejte o tom:

Tím, že léčíte ostatní, aby o vás mysleli nebo o nich mluvili, nakonec se ztratíte.

  • Touha potěšit ostatní vám bude stát osoba, která je obecně škodlivá. je dobré mít? Jste úspěšný? Rozumné? Jste dobrý v práci? Stejně jako ostatní? Musíte pochopit, kolik energie ztratíte, když se obáváte, co ostatní o vás myslí.
  • Ačkoli často máte pocit, že se na vás dívají všichni, je pravda, že to, co děláte nebo přestanete dělat, není pro ně vůbec tak důležité. Jiní lidé o vás myslí mnohem méně než vy. Nezáleží na tom, co děláte nebo jak to děláte, někdo se vždy otočí. Snažte se žít a jednat podle svého uvážení. Buďte přirozený a vězte, že jediný způsob, jak být sám, je dělat to tak, jak chcete.
  • "Nečekejte, dokud ostatní nerozumí vaší cestě, obzvláště jestliže oni nikdy nemuseli jít k nim."


Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma

Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma

Kůže pod podpaží je místo, které inklinuje k tmavnutí nebo změně barvy kvůli různým faktorům. Může se jednat o genetiku, například pokud mají jiní členové vaší rodiny tento problém. Na druhou stranu chemické deodoranty a antiperspiranty často obsahují látky, které mohou výrazně změnit barvu pleti. Může to být také kvůli špatnému odstranění chloupků pomocí holého holicího strojku.

(Krása)

6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění

6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění

Zdraví Jedním z hlavních problémů, které matou většinu mužů a zejména žen - šedivějící vlasy. I když tento proces je nevyhnutelný, a dříve nebo později to bude známkou stárnutí, chci, aby se zabránilo předčasnému šedé vlasy za posledních 30 let, například. Naštěstí existují způsoby, jak zabránit předčasnému vzhledu šedé vlasy a snižují viditelnost.

(Krása)