Krioablatsiya: nová léčba rakoviny prsu


Krioablatsiya: nová léčba rakoviny prsu

Krioablatsiya zajímavých faktů a myšlenek „zmrazení“ nádorů, jak zastavit činnost rakovině, se může zdát jako něco z sci-fi pole.

Výsledky, které vidíme, jsou však stejně pozitivní jako pozitivní.

Je to současně jednoduchý a komplexní přístup. Kvalifikovaný radiolog by měl pouze vložit malou sondou do hrudníku. Jakmile tam najde, detekuje a pak zmrazí primární nádor a případné nádory.

Tato nová strategie v oblasti zdraví pro léčbu nejen rakoviny prsu,

krioablatsiya také dobrá volba pro léčbu rakoviny plic nebo rakoviny prostaty. Tato operace je přesnější a zvyšuje očekávanou délku života pacienta.

To je nová perspektiva v oblasti medicíny, která stojí za to znát trochu víc.

Cryoablation: když led bojuje s rakovinou prsu

Začneme s důležitým. Cryoablation nevyléčí rakovinu.

Ale zjistíte, je, že: Snižování šíření rakovinných buněk

 • prodlužující se délky života Snížení dopadů léčení rakoviny Kromě
 • ,
 • krioablatsiya není v rozporu s pacientem podstoupit další, silnější procedury, jako je například

chemoterapie nebo ozařování, a to jak před a po. Tento přístup obecně nabízí pozitivní výsledky při použití v počátečních stádiích rakoviny. V pozdějších fázích musí lékař rozhodnout, jakou strategii následovat. Vezměte však v úvahu všechny informace.

Krioablatsiya: nový přístup k léčbě nádorů

První zkoušky této technologie na lidech byly provedeny před 13 lety.

takzvané „nulové pacienta“ Byl Laura Ross-Paul - žena z Oregonu, který byl diagnostikován s rakovinou prsu v prvním stupni.

Léčba byla rychlá a účinná, i když zanechala stopu. Byla to intervence, která skutečně zachránila její život.

Podívejme se, co se skládá z: Kryoterapie se provádí pomocí sondy. Jedná se o zařízení, které vypadá jako velmi tenká a dutá hůl. Je spojen se zdrojem dusíku nebo argonu,

 • který rychle ochladí sondu.
 • Osoba, která spravuje léčbu - specializovaný radiologa, který vytvoří defekt v hrudi pomocí fotografií a imaging. Kapalina barviva se vstřikuje do krevního oběhu pacienta. Postupně, nádory a další potenciálně poškozené tkáně zmrazí. Radiolog se vyhýbá poškození zdravé tkáně,
 • se zaměřuje pouze na kryogenní zmrazení rakovinných buněk.
 • Tato procedura trvá jen přes půl hodiny nádory, které jsou menší než centimetr v průměru, po ošetření krioablatsiyi

nevyvine do více pokročilých stadiích rakoviny.

 • To je nepochybně velmi povzbudivý objev, ale kvůli vysokému úspěchu této choroby by měla být léčba prováděna v rané fázi. Americká společnost lékařů používá tuto techniku ​​již několik let a získává dobré výsledky.
 • Není třeba jít do operačního sálu kvůli kryopatii.
 • Intervence trvá déle než půl hodiny a lze ji provést, když pacient spí, bez invazivní léčby.
 • V porovnání s tradičním chirurgickým zákrokem je kryoablace pro významný počet pacientů velmi účinnou neoperační léčbou rakoviny prsu. Ano, existují případy, kdy tato léčba nepřinesla očekávané výsledky. Bylo však zjištěno, že většina rakovinových buněk umírá a progrese všech zbývajících nádorů je výrazně zpomalena. V některých případech tato léčba předchází chemoterapie nebo ozařování.
 • Také dobré výsledky pro rakovinu plic
 • Jak jsme již uvedli na začátku, kryoablace se také používá pro jiné typy rakoviny.

Mnohé studie jsou prováděny za účelem zjištění své výhody (včetně studie zveřejněné v ScienceDaily

), ukazují, že tato terapie může zastavit růst nádorů v plicích.Ve výše uvedené studii 22 pacientů s rakovinou plic vykazuje kryoablaci. Po 27 sezeních během tří měsíců byla léčba účinná u 100 pacientů u 100 pacientů.

 • Zbytek pacientů zaznamenal pokles nádorů. Rakovina zůstala, ale maligní aktivita byla výrazně snížena. Tedy
 • pacienti mohli užít delší život lepší kvality.
 • Můžete se dozvědět více o vývoji metod léčby rakoviny v časopise Radiologie

. "


4 Produkty, které jsou velmi škodlivé pro srdce

4 Produkty, které jsou velmi škodlivé pro srdce

Věděli jste, že existují produkty, které jsou škodlivé pro srdce? Zdraví srdce je klíčem k zdravému životnímu stylu. Všichni víme, že jde o tělo, ale záleží nám na tom, jak to mělo být? Faktem je, že často neděláme. Bezpochyby existuje silné spojení mezi štěstí a zdravím. Existují případy, kdy děláme chyby v našich návycích nebo výživě.

(Zajímavosti)

7 Polibek Výhody

7 Polibek Výhody

Existuje mnoho různých druhů polibků. Máte s nimi mnoho pocitů a emocí. Ale bez ohledu na to z důvodů, proč my nebo náš polibek, zdravotní výhody, které dostaneme z líbání - opravdu neuvěřitelné a budeme se více o nich hovoří v tomto článku. snižuje krevní tlak, když vy nebo tě políbit vášnivě - urychluje srdeční rytmus, který podporuje rozšíření cév a podporuje krevní snadno dostat všechny své tělo, takže krevní tlak až k normálním hodnotám, což je velmi dobrá zprávy pro lidi, kteří jsou náchylní k vysokému krevnímu tlaku.

(Zajímavosti)