Krém si pro osvětlení kůže


Krém si pro osvětlení kůže

Většina žen si je dobře vědoma, že jejich kůže je neustále vystavena slunci a toxinům z prostředí.

Přestože se pokožka průběžně aktualizuje každý den, někdy může přehrát své povinnosti, což způsobí v její podobě celou řadu neatraktivních změn.

Ztráta kolagenu a elasticity, hromadění odumřelých buněk a spálení od slunce - to je jen několik faktorů, které mají vliv na pokožku a vést k jejímu předčasnému stárnutí.

K řešení tohoto problému vyvinula řadu kosmetických a profesionálních technik, které zmírňují účinky poškození a stimulují proces hojení. Problém však spočívá v tom, že některé z nich jsou drahé, a proto si je nemohou dovolit všichni.

Naštěstí existují levnější řešení, které produkují skvělé výsledky a nevyžadují použití agresivních chemikálií nebo postupů, které ovlivňují pokožku.

V dnešním článku se chceme podělit recept domácí krém, který kombinuje vlastnosti přírodního jogurtu obnovit pevnost pleti a snížit výskyt obličejových vrásek a konvenční. Jste připraveni znát jeho recept?

Přírodní krém s jogurtem a mandlí pro zesvětlování kůže

směsi složek, které tvoří tento krém, výsledek dává skvělý způsob, jak odstranit odumřelé buňky a zlepšuje vzhled pokožky.

Přírodní jogurt je opravdu velmi užitečný produkt, který obsahuje kyselinu mléčnou, , která reguluje pH, a tozabraňuje vzhledu skvrn.

Je považována za jednu z nejlepších alternativních zvlhčovačů, protože pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky bez ovlivnění tvorby přírodních tuků.

Živé plodiny obsažené v jogurtu, zlepšit zdraví kůže, zabránit aknéa předčasný vzhled vrásek.

Kromě toho, mandle mouky jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, které jsou velmi užitečné pro pokožku.

Vysoký obsah vitaminu E chrání pokožku před oxidačním stresem vyvolaným volnými radikálya zabraňuje destrukci buněk a tkání. Přírodní oleje v něm obnovují suchou pokožku a chrání ji před problémy jako ekzém a Psoriáza.

Také přidáme do našeho krému trochu medu a citronové šťávypro zvýšení jeho světelných vlastností.

byste měli určitě číst: „Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe

Jak tento supernaturalnyy krém?

Jednou z výhod použití zcela přírodních složek je to, že produkt je velmi snadné vařit a netrvá tolik času.

Všechny ingredience jsou snadné najít, ale určitě se ujistěte, že jsou 100% přirozené.

Samozřejmě, že je vždy možné koupit levnější, nicméně, s největší pravděpodobností bude mít negativní vliv na kvalitu.

  • Složení 1 ½ šálku přírodní jogurt 4
  • mandlového NUTS 2 lžíce citronové šťávy 1 lžíce

  • Notes med Dejte všechny matice v mixéru nebo kuchyňském robotu je brousit konzistence prášku. Pokud je to možné, koupit mandlovou mouku (pak můžete tuto etapu přeskočit).
  • Nalijte mouku do misky, přidejte jogurt, džus a med.
  • Nechejte směs na chvíli míchat a ujistěte se, že je vše dobře smícháno.

Aplikace

  • Každou noc před spaním důkladně umyjte, odstraňte zbytky make-upu a očistěte pokožku.
  • Potom aplikujte dostatek krému a nechte ji po dobu 20 minut.
  • Po uplynutí doby opláchněte teplou vodou a utřete suchým kusem látky.

Tipy

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, je žádoucí krém používat každý den. Pokud to provedete jen čas od času, může být účinek méně znatelný.

Nepoužívejte přípravek v odpoledních hodinách, protože citronový džus může vyvolat negativní reakci pod vlivem slunečních paprsků. Navíc, tento krém je navržen speciálně pro použití v noci, proto, že podporuje procesy obnovy, které se vyskytují v této denní době.

Po první aplikaci bude pokožka čerstvá a čistá, tento pocit se vám bude líbit. Nicméně, pro to , aby se stal nápadný světelný efekt, to bude trvat několik týdnů.

Pokud chcete, můžete také použít tento prostředek na kůži krku a hrudi (takže jeho účinek vás ještě více zapůsobí). Nezapomeňte, že tyto oblasti jsou citlivější a je třeba s nimi více pečovat.

Doporučuje se používat každý den dobré opalovací krémke zvýšení účinku krému.


Top účesy pro každý tvar obličeje

Top účesy pro každý tvar obličeje

Health Ale mnoho lidí ignoruje skutečnost, že tvar obličeje je jedním z klíčů k nádherným výhledem na nový účes. Někteří stylisté vědí, jak dělat svou práci, ale někdy děláme špatnou volbu. To je důvod, proč se ne vždy líbí nový účes, i když kadeřník udělal dobrou práci. Naštěstí existuje několik jednoduchých techniky založené na obličejové rysy, které nám pomohou rozhodnout, co účes bude vyhovovat nejlépe.

(Krása)

Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Někdy nemají čas na návštěvu holiče, ale zítra budete potřebovat na party, nebo ne dost peněz na změnu stylu před důležitým setkáním s kolegy, nebo když jdou na rande. To znamená, že se musíte naučit dělat účes doma, rychle a krásně, i když nemáte žádné profesionální stylingové schopnosti. V tomto článku budeme sdílet některé nápady jednoduchých účesů, , které můžete udělat doma sami, protože strávil jen pár minut!

(Krása)