Krém si pro osvětlení kůže


Krém si pro osvětlení kůže

Většina žen si je dobře vědoma, že jejich kůže je neustále vystavena slunci a toxinům z prostředí.

Přestože se pokožka průběžně aktualizuje každý den, někdy může přehrát své povinnosti, což způsobí v její podobě celou řadu neatraktivních změn.

Ztráta kolagenu a elasticity, hromadění odumřelých buněk a spálení od slunce - to je jen několik faktorů, které mají vliv na pokožku a vést k jejímu předčasnému stárnutí.

K řešení tohoto problému vyvinula řadu kosmetických a profesionálních technik, které zmírňují účinky poškození a stimulují proces hojení. Problém však spočívá v tom, že některé z nich jsou drahé, a proto si je nemohou dovolit všichni.

Naštěstí existují levnější řešení, které produkují skvělé výsledky a nevyžadují použití agresivních chemikálií nebo postupů, které ovlivňují pokožku.

V dnešním článku se chceme podělit recept domácí krém, který kombinuje vlastnosti přírodního jogurtu obnovit pevnost pleti a snížit výskyt obličejových vrásek a konvenční. Jste připraveni znát jeho recept?

Přírodní krém s jogurtem a mandlí pro zesvětlování kůže

směsi složek, které tvoří tento krém, výsledek dává skvělý způsob, jak odstranit odumřelé buňky a zlepšuje vzhled pokožky.

Přírodní jogurt je opravdu velmi užitečný produkt, který obsahuje kyselinu mléčnou, , která reguluje pH, a tozabraňuje vzhledu skvrn.

Je považována za jednu z nejlepších alternativních zvlhčovačů, protože pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky bez ovlivnění tvorby přírodních tuků.

Živé plodiny obsažené v jogurtu, zlepšit zdraví kůže, zabránit aknéa předčasný vzhled vrásek.

Kromě toho, mandle mouky jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, které jsou velmi užitečné pro pokožku.

Vysoký obsah vitaminu E chrání pokožku před oxidačním stresem vyvolaným volnými radikálya zabraňuje destrukci buněk a tkání. Přírodní oleje v něm obnovují suchou pokožku a chrání ji před problémy jako ekzém a Psoriáza.

Také přidáme do našeho krému trochu medu a citronové šťávypro zvýšení jeho světelných vlastností.

byste měli určitě číst: „Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe

Jak tento supernaturalnyy krém?

Jednou z výhod použití zcela přírodních složek je to, že produkt je velmi snadné vařit a netrvá tolik času.

Všechny ingredience jsou snadné najít, ale určitě se ujistěte, že jsou 100% přirozené.

Samozřejmě, že je vždy možné koupit levnější, nicméně, s největší pravděpodobností bude mít negativní vliv na kvalitu.

  • Složení 1 ½ šálku přírodní jogurt 4
  • mandlového NUTS 2 lžíce citronové šťávy 1 lžíce

  • Notes med Dejte všechny matice v mixéru nebo kuchyňském robotu je brousit konzistence prášku. Pokud je to možné, koupit mandlovou mouku (pak můžete tuto etapu přeskočit).
  • Nalijte mouku do misky, přidejte jogurt, džus a med.
  • Nechejte směs na chvíli míchat a ujistěte se, že je vše dobře smícháno.

Aplikace

  • Každou noc před spaním důkladně umyjte, odstraňte zbytky make-upu a očistěte pokožku.
  • Potom aplikujte dostatek krému a nechte ji po dobu 20 minut.
  • Po uplynutí doby opláchněte teplou vodou a utřete suchým kusem látky.

Tipy

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, je žádoucí krém používat každý den. Pokud to provedete jen čas od času, může být účinek méně znatelný.

Nepoužívejte přípravek v odpoledních hodinách, protože citronový džus může vyvolat negativní reakci pod vlivem slunečních paprsků. Navíc, tento krém je navržen speciálně pro použití v noci, proto, že podporuje procesy obnovy, které se vyskytují v této denní době.

Po první aplikaci bude pokožka čerstvá a čistá, tento pocit se vám bude líbit. Nicméně, pro to , aby se stal nápadný světelný efekt, to bude trvat několik týdnů.

Pokud chcete, můžete také použít tento prostředek na kůži krku a hrudi (takže jeho účinek vás ještě více zapůsobí). Nezapomeňte, že tyto oblasti jsou citlivější a je třeba s nimi více pečovat.

Doporučuje se používat každý den dobré opalovací krémke zvýšení účinku krému.


6 Silných prostředků k odstranění bradavic

6 Silných prostředků k odstranění bradavic

Bradavice - jsou malé výčnělky, které se vyskytují na kůži. Oni způsobili infekci lidského papilomaviru (HPV) , což je ve skutečnosti virus s obrovským množstvím různých podtypů. Tak jak se zbavit bradavic? Přítomnost viru HPV v těle stimuluje abnormální buněčný růst. Postupně to vede k vzniku benigních a bezbolestných formací, jako jsou bradavice, které jsou velmi nákazlivé.

(Krása)

Přírodní prostředky, aby řasy delší

Přírodní prostředky, aby řasy delší

Zdraví Ne každá žena sní o magickém způsobem, aby řasy delší , protože jejich očima vypadají neuvěřitelně expresivní. Kromě toho mají řasy důležitou ochrannou funkci. Navzdory tomu, že chrání oči před cizími škodlivinami, mnoho lidí se o ně stará. Problémem je, že někteří z nás mají velmi krátké řasy .

(Krása)