Krémy z tmavých míst na tváři


Krémy z tmavých míst na tváři

Tmavé skvrny jsou velmi časté, protože se mohou objevit z různých důvodů. Dobrou zprávou je, že můžete použít přírodní alternativní domácí krémy z tmavých míst na tváři.

Proč se na tváři objevují tmavé skvrny?

To změní jednotnost barvy pokožky. Mohou být bílé, hnědé, růžové, červené a jiné barvy. Jsou tmavší, tím více problémů způsobují. Tato místa se objevují kvůli přebytku přirozeného pigmentu (melaninu), například kvůli nadměrnému počtu buněk. Jedním z nejčastějších důvodů je opalování, které vede ke vzniku dočasných nebo trvalých míst.

Většina skvrny na obličeji (nebo jakékoliv jiné části kůže) jsou ve tvaru znaménka, pihy nebo pihy, lentiho (ve formě zrn). Ačkoli školy nevedou do zdraví, mnoho lidí se je snaží zbavit, protože chtějí mít lepší pohled a uchýlit se k estetickému zacházení.

Doporučení pro prevenci tmavých míst

 • Chraňte se před sluncem, zejména odpoledne v létě. Nejeďte do ulice bez ochrany proti slunečnímu záření. Noste klobouk a sluneční brýle.
 • Spotřeba užitečných a vyvážených potravin, více ovoce a zeleniny. Nezapomeňte na ryby a vlašské ořechy - tyto dva produkty jsou velmi užitečné pro zdraví kůže.
 • Napijte nejméně 6 sklenic vody denně, aby se vaše pokožka, stejně jako celé tělo, dobře zvlhčila.
 • Obličej umyjte a hydratujte každý den. Před spaním spláchněte make-up a omyjte teplou vodou. Ráno používejte dobrý zvlhčovač a cítíte přírodní přírodní terapie.

Přírodní prostředky proti tmavé skvrny na obličeji

Tyto produkty mohou být aplikovány na kůži postupně eliminovat tmavé skvrny: Jablečný ocet

 • :navlhčete vatový tampon s octem a aplikován na kůži každý den. Nechte 20 minut a opláchněte velkým množstvím vody.
 • kokosový krém: kokosové mléko - další dobré jídlo. Aplikujte každou noc a pobyt přes noc.

 • Citronová šťáva: To je nejoblíbenější domácí prostředek pro odstranění tmavých skvrn. Při aplikaci je však třeba velmi opatrně. To by mělo být provedeno večer nebo kdy nebudete opouštět dům (například o víkendu), protože když přichází do styku se sluncem, dochází k opačnému účinku.
 • Olivový olej: olej musí být extra panenský (nejčistší ze všeho, co existuje) oleje. Na obličej naneste malé množství bavlněného tampónu. Nechte ji, dokud není suchá, a opláchněte zbytky horkou vodou.
 • Cibule: To je další zázračný lék na odstranění tmavých skvrn kvůli živinám, které obsahují jeho šťávu. Použijte ji v určitých oblastech, abyste skryli vrásky, pupínky atd. Nechte 10 minut a opláchněte studenou vodou. Kůže může být poškozena. Pokud je to velmi citlivé, můžete se cítit trochu hořící. Pokud k tomu dojde, okamžitě odstraňte cibuli co nejdříve.
 • Mléko: Již mnoho tisíc let se mléko používá k tomu, aby pokožka byla hladká a krásná. Například, Kleopatra byla koupána v rozkrojené kozí mléko. Kyselina mléčná eliminuje všechny mrtvé skvrny na povrchu epidermis a bělí kůži a obnovuje její jas. Můžete také využít jogurt. Aplikujte ho na tvář lehkými masážními pohyby a nechte ji vysušit. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.
 • Okurka: tato zelenina musí být přítomna v každém seznamu produktů péče o pleť (není divu, že jeho obraz může být často nalezen v lázeňských salonech). Obsahuje spoustu vody, vitamínu E, přírodních olejů a živin, které obnovují vitalitu pokožky a odstraňují tmavé skvrny a vrásky. Nakrájejte ho na plátky a rozetřete do homogenní hmoty. Aplikujte na obličej deset minut a opláchněte.
 • Aloe Vera: ještě jeden lék na krásnou pleť, která by neměla být opomíjena. To bylo používáno Nefertiti ve starověkém Egyptě. Odřízněte list aloe vera a odstraňte aloe. Aplikujte na místa s místy a nechte 30 minut. Tomato
 • : rajčatová šťáva je zvláště bohaté na živiny, jako jsou vitaminy C a A, proteiny a lykopen, který zabraňuje množení volných radikálů. Nakrájejte rajčata na polovinu a na obličej aplikujte šťávu. To je skvělý prostředek proti spálení slunce.
 • Turmeric: to je skvělá přísada indické kuchyně, a také úžasný lék na odstranění tmavých skvrn z kůže. Aplikujte ji trochu vody nebo citronové šťávy na tvář jemnými masážními pohyby. Nechte 30 minut a umyjte se.
 • Peroxid vodíku: Je to opravdu neuvěřitelné bělidlo (je také používáno pro zuby). Večer si utřete vatový tampón s peroxidem vodíku a otřete kůži. Opakujte léčbu každé dva týdny.
 • Hamburku: Hamburkový čaj může být použit jako viskózní a tonikum pro čištění pokožky. Měla by být použita k hlubokému čištění obličeje. Teprve vařte čaj, jako vždy, nechte na několik minut, namočte do něj bavlněný tampón. Dej to na tvář. Nemůžete ji umyt, nechte ji úplně vyschnout.

Doufáme, že tyto informace o krémách z tmavých míst na vaší tváři budou užitečné pro vás.


5 Přírodní prostředky k redukci vrásek na krku

5 Přírodní prostředky k redukci vrásek na krku

Health chtějí redukovat vrásky na krku? Možná, že tyto známky stárnutí vás příliš netrápí? Pokud se o ně ale stále obáváte, vyzkoušejte následující: Co způsobuje vrásky na krku? Existuje mnoho faktorů, které přispívají k tvorbě vrásek na krku a dalších částí těla. Patří mezi ně: věk; podvýživa; špatná péče o pleť; prostředí Protože všechny tyto faktory a rychle peresushuyetsya naplno, av důsledku toho se stává slabší a náchylnější ke vzniku vrásek vliv na pokožku.

(Krása)

Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Snižte póry s těmito pěti přírodními léky

Póry - malé otvory v epidermis kůže. Jejich úloha je velmi důležitá, pokud jde o regulaci teploty těla, protože usnadňují pocení. Každý má asi dva milióny krát po celém těle. Přestože jsme zvyklí ignorovat jejich funkci, jsou nezbytné k ochraně pokožky před účinky environmentálních faktorů. Jejich velikost se může lišit v závislosti na genetice Nicméně, často se stanou expanzivní kvůli nadměrnému vylučování mazových žláz a ztrátě elasticity spojené s předčasným stárnutím.

(Krása)