Kůže Bělení krém na kolenou a loktech


Kůže Bělení krém na kolenou a loktech

krása kůže na loktech a kolenou jsou silnější než v jiných částech těla, a protože neexistuje žádný olej žlázy, je to často vysychá a stává se těžko na dotek.

Přes neustálé vystavení nečistotám, vlhkosti a dalších nepříznivých vnějších faktorů na kůži mrtvé buňky se hromadí. Často nemají přikládají význam této otázce, protože tyto mrtvé částice jsou neviditelné pro lidské oko. Postupem času se všakpóry jsou ucpané a jsou černé tečky a skvrny. Také

, v osobní péče se zaměřujeme na obličeji a jiných viditelných částech kůže, přičemž zapomínali na kolena a lokty.

Za ta léta, kůže v těchto místech ztmavne a návratu do své bývalé atraktivní mohou být pouze speciální výrobky pro bělení kůže.

Dnes se s vámi podělit o recept Přírodní krém na bázi vitaminu E a mléko. Má nejen schopnost pokrýt kůži na loktech a kolenech, ale nemá žádné vedlejší účinky.

Home bělící krém pro suchou pokožku s mlékem a vitamin E

Se svou jedinečnou kombinací přírodních složek v tomto krému dostanete účinným prostředkem pro bělení kůže na loktech a kolenou.

krém zahrnují mléko a vitamín E - dva produkty s hydratační vlastnosti, které jsou známé po celém světě pro své blahodárné účinky na kůži.

Při pravidelném používání tohoto nástroje si můžete vytvořit nejen černé skvrny méně viditelné, ale zabránit známky stárnutí pleti.

Antioxidanty, které obsahují dvě složky pomáhají, aby se odstranily částice ulpívající na kůži nečistot, čímž se pleť jemnou na dotek a zase to atraktivní.

posílit účinnost znamená, že můžete použít citrónovou šťávu a glycerin. Tyto produkty usnadnění odstranění odumřelých kožních částic, skvrny a jiných defektů kůže, vyplývá z jeho sušení. Složení

:

 • 1 lžičku glycerinu (5 ml)
 • 5 lžíce odstředěného mléka (50 g)
 • citrónovou šťávu 1/2 3 kapsle vitamínu E

Příprava: Smíchejte

 • do hluboké mísy mléka a lžičkou glycerin.
 • důkladně promíchejte jídlo s dřevěným nožem a pomalu nalijte citrónovou šťávu.
 • Snížit na polovinu kapsle vitaminu E a zmáčknout obsah do misky, nesmíme zapomenout ani míchat špachtle směsi.
 • Při konzistence znamená podobat husté homogenní pasty, platí to pro masírování lokty a kolena.

Jak používat:

 • V první řadě bychom chtěli upozornit, že dal krém pouze na noční, protože obsahuje citron, který sluneční světlo má docela opačný účinek (který přispívá k úpal, ne vybělit kůže).
 • Před aplikací krému musí být kůže vyčištěna z nahromaděného dne špíny.
 • Vezměte malé množství krému a platí to masážní pohyby na lokty a kolena.
 • Pokud jste zcela pokryt s těmito částmi těla krému, nechat po dobu 20-30 minut, dokud vsotuvannya.
 • Po půlhodině znovu promasazhuyte lokty a kolena a důkladně opláchněte zbytky krému s teplou vodou.
 • Otřete kůži měkkým ručníkem a nanést na loktech a kolenech hydratační tělové mléko s kokosem nebo olivový olej.
 • Zopakujte postup nejméně třikrát týdně, abyste získali viditelný výsledek.

Další věci, které stojí za to věnovat pozornost

Tento přírodní lék je účinný v boji proti černé skvrny jsou vytvořeny nejen na obličeji, ale i na lokty a kolena.

Je třeba poznamenat, že po první aplikaci viditelného výsledku si nevšimnete. Pro bělení kůže na loktech a kolenech by měl být přístroj pravidelně aplikován.

Důvodem je, že přirozené krémy působí pomaleji než jejich syntetické analogy. Nicméně, díky minerálních složek jsou naprosto bezpečné, nemají žádné vedlejší účinky a nezpůsobují alergické reakce nebo vyrážky na kůži.

Jednou z hlavních výhod přírodní kůže bělícího krému je jeho přijatelnou cenu a jednoduchost přípravy. Najdete všechny potřebné produkty pro výrobu krému v každém supermarketu.

Ready zajistit účinnost vozidel na bázi mléka a vitamínem E pro sebe? Pak vařit pokožky nohou bělící krém, a velmi brzy kolen a loktů prosím atraktivní vzhled! 5

krémy, které redukují tmavé skvrny na obličeji

skvrny na obličeji - je estetický problém, který má strach z každé ženy. Bohužel se obvykle objevují u většiny dospělých.


Jak se postarat o vlasy dítěte

Jak se postarat o vlasy dítěte

Obvykle vzhled vlasů dítěte v průběhu času se velmi liší. Když jsou velmi malé, pak docela často nestačí, ale nebudete mít čas si všimnout, jak jsou vlasy silné a vzpurné. To je důvod, proč je dobré vědět o nejlepších produktech péče o vlasy pro dítě tak, aby rostlo co nejvíce zdravé a silné. Nezapomeňte, že to bude naučit je starat se o sebe od raného věku , což je zvláště důležité u dívek.

(Krása)

Jak podporovat zdravé vlasy, kůži a nehty „uvnitř“

Jak podporovat zdravé vlasy, kůži a nehty „uvnitř“

Zdraví Každý den lidé tráví stále více na kosmetické výrobky s cílem zlepšit zdraví a vzhled pokožky, vlasů a nehtů. To se týká jak mužů, tak žen. Ale měli byste si to vysvětlit: žádný lék nebude účinný, pokud se nebudete starat o sebe zevnitř. Musíte mít zdravou, vyváženou stravu plnou vitamínů, aby vlasy hladké nehty - silný a kůže - pružný.

(Krása)