Krásné vlasy díky tři přísady


Krásné vlasy díky tři přísady

Dnes, ne každý může být pyšný na zdravé a krásné vlasy, protože teď to je skutečná výzva. Každý den se musíte postarat o vlasy a pečovat o ně tak, aby nové vlasy rostly dobře, staré byly zesíleny a akumulace, která se shromažďuje vlivem znečišťujících látek v životním prostředí, byla vyplavena.

Nyní můžete najít mnoho různých výrobků a nástrojů v regálech obchodu, které slibují zlepšit zdraví vašich vlasů, zabránit jejich pádu a posílení, takže váš účes vypadá svěží a atraktivní. Jeho účinnost se však může značně lišit, v závislosti na osobě, která produkt používá. Proto tyto nástroje poměrně často neodůvodňují počáteční očekávání.

Kvůli tomu mnozí lidé hledají alternativní způsoby, jak se zotavit a dát moc vlasům, aby nedošlo k utrácení hodně peněz na zboží v obchodě.

V tomto článku, budeme se s vámi podělit o recept na silný vlasový výrobek , který se skládá ze tří složek, které jistě zlepší jeho vzhled.

Co je součástí tohoto nástroje?

Tato přírodní alternativa k ohromujícímu vlasu využívá skořice a medu. Průmysl, který masivně vyrábí výrobky pro péči o krásu, používal tyto dva složky již léta.

Užitečné vlastnosti skořice

Skořice je dobře známá díky své příjemné vůni a chuti, což je ideální složka mnoha receptů a léků, které se používají ke zlepšení celkového zdraví a prevenci nástupu nemoci.

Nicméně, mnoho neví, že tento koření je také velký stimul pro kapiláry, a proto urychluje růst vlasů. A to vše díky vysokému obsahu enzymů, vitamínů a antioxidantů.

Další užitečné vlastnosti skořice:

 • Očistí pokožku hlavy, udržuje zdraví vlasových folikulů.
 • Díky antibakteriálním, antiseptickým a antivirotickým účinkůmzabraňuje vzniku běžných problémů, které ovlivňují pokožku hlavy, jako jsou: lupy a houby.
 • Dává vlasy lesk, zvláště u lidí s tmavými vlasy.
 • Obnovuje poškozené a suché vlasy.

Užitečné vlastnosti medu

Med je jedna z nejznámějších přírodních složek na světě, že používá se při vaření jako přírodní sladidlo, stejně jako v alternativní medicíně.

Za ta léta, med je také přidána k nástrojům pro péči o krásu, protože zjistili, že je dokonale hydratuje, má antiseptické vlastnosti a působí jako antioxidant. To je důvod, proč tato složka může výrazně zlepšit zdraví Vaší pokožky a vlasů.

Další užitečné vlastnosti medu:

 • Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky, které vyživují, obnovují a chrání pokožku hlavy a vlasy.
 • Přírodní způsob stimuluje růst vlasů.
 • Obnovuje a posiluje řezné konce.
 • Pomáhá snížit suchost.
 • Bojuje se ztrátou vlasů a posiluje kořeny.
 • Funguje jako přírodní klimatizační zařízení.

nástroj se skořicí, medem a balzám pro krásné vlasy

Tyto tři složky jsou kombinovány vytvořit silný nástroj pro vlasy, které urychlit svůj růst a bude obnovit lesk.

Pokud jste nedávno začal všímat, že srst byla tma, usuší a bez života, určitě je čas dát to úžasné receptjej obnovit.

 • Složení 3 lžíce mleté ​​skořice (24 g)
 • med 3 polévkové lžíce (75 ml)
 • 5 nebo 6 lžíce oleje balzám nebo balzám

 • Příprava Smíchejte med a skořice v misce, dokud nejsou dobře peremishayutsya ne.
 • Přidejte dané množství balzámu a znovu promíchejte.

podíly složek v tomto receptu jsou určeny pro lidi s dlouhými vlasy, takže pokud to mít kratší produkt může trvat dvapoužití.

Jak ji používat

 • Nejdříve důkladně umyjte vlasy a rozdělte je na úroveň s hřebenem .Použití kartáč nebo hřeben, použijí směs na všechny vlasy, ale
 • pokusit ne padat přímo na pokožku hlavy, protože to může způsobit podráždění .Pokud je to snazší, aplikujte nástroj do rukou a
 • třepte vlasy lehkými masážními pohyby .Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, zakryjte vlasy celulózou
 • míč a zabalte do ručníku. Nechat znamená půl hodiny, pak odstraňte ručník a jen tak s míčkem má další tři hodiny
 • , teprve pak lze opláchnout.Vzhledem k tomu, že tento prostředek je přirozený, je třeba ho používat po určitou dobu, aby bylo dosaženo zřetelných výsledků.

Použijte masku jednou nebo dvakrát týdně. Tento recept je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro normální a mastné.

Pokud jsou vlasy velmi suché, můžete do nápravy přidat jednu lžíci olivového oleje. Note.

 • Někteří lidé se mohou při používání tohoto nástroje cítí trochu nakloněni.To je docela normální.


  Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

  Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

  Jedním z klíčových etap péče o krásu obličeje je odstranění make-upu před spaním. Většina žen používá kosmetiku a make-up zdůraznit výhody jeho tváře, ale když přijde čas na mytí tyto nástroje nám často zahrnuje líní. dlouhou dobu, nebo násilný stran nebo Date Night - zde jsou některé z nejčastějších výmluv odložit až později v tomto důležitém stádiu.

  (Krása)

  6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

  6 Domácí opravné prostředky ke snížení předčasné šedé vlasy

  Zdraví Mnoho lidí se poškrábání hlavami nad tím, jak snížit předčasné šedé vlasy, protože se jedná o běžný estetický problém, který, i když nemají vliv na zdraví, neuvěřitelně otravné ty čelila . vlasy přirozeně ztrácí barvu přes snížena produkce melaninu a v důsledku toho se zobrazí šedě. I když je zcela normální projev stárnutí, může faktory, jako je stres a genetika urychlit proces.

  (Krása)