Nejlepší způsob, jak bojovat s rakovinou než chemoterapeutik


Nejlepší způsob, jak bojovat s rakovinou než chemoterapeutik

přírodní Rakovina - je jednou z hlavních příčin úmrtí ve světě, a ještě děsivější, že počet lidí s různými typy nádorů se stále zvyšuje. Během posledních desetiletí posledních desetiletí moderní medicína dosáhla významného pokroku a byly provedeny velké množství léků proti rakovině. Tělo některých lidí však na ně nereaguje velmi dobře a bohužel tato choroba je překonává.

Ačkoli chemoterapie je jednou z nejběžnějších metod léčby rakoviny, existují také alternativní terapie, které poskytují výsledky. Ačkoli je nemusejí být používány jako kompletní náhrada tradičních léků, mohou být skvělým doplňkem k standardní léčbě.

Poznámka: Tyto nástroje fungují odlišně v různých pacientů s rakovinou, jejich výsledky do značné míry závisí na závažnosti onemocnění. Pampeliška čaj

rakovina Common pampeliška - je jedním z alternativních způsobů boje proti rakovině, který nedávno přitahoval více pozornosti. Tato rostlina, známá ve světě s mnoha užitečnými vlastnostmi, je silným terapeutickým činidlem, které může být 100 krát účinnější než chemoterapie.Již za méně než 48 hodin se pampeliška začíná chovat na nádorových buňkách.

to podcenil řadu let, a to navzdory úžasné léčivé vlastnosti, které se pouze dokazuje, že tento závod by měl být vždy po ruce doma. V dávných dobách pampeliška připravovala sirupy a tinktury z různých zdravotních problémů. Nyní je známo, že její přínos je ještě větší, než se dříve myslelo. Například kořen pampelišky může podporovat léčbu rakoviny.

Vědci, kteří zkoumali rostliny shledal, že jeho kořen je boj s rakovinou ještě účinnější než chemoterapie, protože ovlivňuje pouze nádorové buňky a zdravé zůstanou beze změny (na rozdíl od chemoterapie).

pampelišky má diuretické vlastnosti, stimuluje sekreci žluče, jaterní očistí, zmírňuje alergie a snižuje hladinu cholesterolu. obsahuje vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamin C, železo, vápník, draslík, kyselinu listovou a hořčík. Pampeliška je také o 535% denní hodnoty vitaminu C a kolem 110% doporučené denní dávky vitaminu A. Miracle pampeliška čajové

Studie Vinzdor University (Kanada), kořen pampelišky může účinně ničí rakovinné buňky bez poškození zdravé.

Tento výzkum je velkým krokem v medicíně, protože to ukazuje, že může ovlivnit pouze rakovinné buňky, jejich rozpuštěním ve 48 hodin, ale nepoškodí tělo. Závěr zní: pravidelné užívání pampeliška čaj je účinný lék, který může zničit infikované buňky většinu a dávají naději na překonání nemoci.

Díky takovým pozitivním výsledkům získal tým výzkumníků již další podporu, aby mohl pokračovat ve studiu této úžasné rostliny.

John Di Carlo, 72-letý pacient přesvědčen, že zdravotnické a protirakovinné vlastnosti pampeliška jsou pravdivé, a dokázal, že to tím, že dělá. Prošel průběhem intenzivní a agresivní chemoterapie, která trvala tři roky boje s onemocněním. Poté lékaři jednoduše poradili, aby se vrátil domů a strávil poslední dny s příbuznými a příbuznými.plná naděje a touhy žít v hledání řešení Di Carlo obrátil na alternativní medicíny a kořenový vikdryv pampelišky. Po čtyřech měsících se míra progrese onemocnění spadl a začal částečnou nebo úplnou recesi, - napsaný v Natural News.


Ovoce, které mohou posílit vaši pokožku

Ovoce, které mohou posílit vaši pokožku

Přírodní prostředky Může ovocné skutečně vést k tón a posílit pokožku a boj letargie? Samozřejmě! Možná vás to překvapí, protože všichni jsme použít k nákupu mnoho krémy a strávit spoustu peněz na kosmetických procedur být chytrý a štíhlá postava. Znamená to, že je snadné jíst uvedené plody? Vůbec ne.

(Lidových opravné)

Jak odhalit střevní parazity?

Jak odhalit střevní parazity?

Přírodní prostředky Cítili jste, pokud máte nějaké střevní parazity ? Jak jim předcházet a jak se chránit před nimi prostřednictvím zdravé výživy a přírodní prostředky? Chcete-li znát odpovědi na tyto otázky, čtěte dál tento článek. Střevní paraziti jsou zdravotní problém, protože bohužel, to postihuje mnoho lidí všech věkových kategorií.

(Lidových opravné)