Lepší být sama než ne člověk


Lepší být sama než ne člověk

Sex a vztahy Snad každý z nás někdy slyšeli frázi: „Je lepší být sama než ne muže“ Přijmout rozhodnutí přerušit vztah je velmi obtížné, ale někdy je to nejefektivnější. Souhlasíte, není lepší být s vámi sami, než s toxickými lidmi?

Často se neodvážíme přerušit vztah a vzdávat se od lidí, kteří nás dělají nešťastnými.

Proč stále mluvíme s toxickými lidmi? Odpověď na tuto otázku je neuvěřitelně jednoduchá - obáváme se, že budeme sami.

lepší být sama než ve vztahu plné hořkosti

vždy lepší na nějakou dobu nepodporovat žádný vztah, nikoli tolerovat člověka, který přináší do života nic jiného než frustrace, bolest a negativních emocí. Pokusíme se podrobně vysvětlit, co máme na mysli, pomocí několika jednoduchých příkladů.

Představte si tuto situaci: 32letá Christina je ve vztahu se svým partnerem za posledních pět let. Nicméně jejich vztah přestal být stejně vášnivý a teplý jako předtím.

A ještě víc, téměř každý den pár hádky, a Christine se musí vyrovnat s obrazy partnera.

žena necítí teplé emoce k němu a cítí nešťastný, ale líto rozbít vztah, který trval tak dlouho. Navíc, jak rodiče a známí reagují na tento rozvod?

Jak se často děje ve vztazích, Christina je příliš soustředěna na svého partnera, zapomínaje na přátele. To je důvod, proč má téměř žádné blízké přátelé, kteří mohou důvěřovat a vyprávět o svých problémech.

Ve skutečnosti z této zmatené situace existují dva výstupy.

První - zůstaňte ve vztazích, které vás nutí trpět a cítit se nešťastné.

Druhou a nejúčinnější cestou je dokončit vztah. Nebojte se tohoto rozhodujícího kroku. Zanecháte toxický vztah za sebou, budete na správné cestě, která vás jistě povede k šťastnému životu.

Nebojte se, že hned po přestávce budete někdy cítit sám a bezmocný. V každém případě budete určitě mnohem klidnější, jistější a šťastnější.

Někdy jsme v toxickém vztahu s lidmi, kteří nejsou "pohany" v naturáliích

Nicméně vztah s těmito lidmi je těžké nazvat zdravým. Dokonce i když člověk není energetickým upírem, může stejně manipulovat, lhát a dokonce urazit svého partnera.

Otázka, kterou je třeba v tomto případě řešit, je velmi jednoduchá: Co mám získat z těchto vztahů a proč mi lidé umožňují, abych se choval takhle?

Samozřejmě udržení vztahu s osobou, která není pro vás vhodná, je abnormální. Bohužel kvůli strachu z osamělosti se málo lidí odvážilo rozvést právě ten okamžik, kdy se vztah vyčerpá a nepřináší nic jiného než utrpení.

Jak vidíte, strach z osamělosti a neochoty být odsouzen za své činy lidmi z jejich okolí je ovlivněn jediným správným rozhodnutím v této situaci.

Někdy toxické nejsou jen romantické vztahy, ale také vztahy s přáteli nebo příbuznými. Je velmi důležité, abyste byli schopni reagovat na problémy ve vztazích a včas řešit je, pokud chcete chránit sebe a své blízké před utrpením.

Přestaňte se bát, abyste byli sami.

Většina lidí se neodváží zlomit toxické vztahy, protože od mladého věku ukládají myšlenku, že nemají nic společného se svými přáteli a blízkými. ○ Osamělí lidé obvykle nemají dokonalou pověst mezi lidmi z jejich okolí. Proto často váháme rozbít i ty nejbolestnější a nejatraktivnější vztahy.

Velmi často si nemyslíme, že kvůli zaváhání ztrácíme nejdůležitější - drahocenný čas. Místo toho, že ztratíte svůj život, je mnohem lepší být sami sami a dělat svou introspekci a sebevyvíjení. Můžete si zapamatovat své oblíbené hobby a jen si užít volný čas.

Proč nám tedy dovolíme manipulovat? Proč souhlasíme, že budeme trpět zneužíváním a ponižováním, dokud nebudou úplně vyčerpáni?

Přemýšlejte o tom, zda skutečně chcete strávit zbytek života v utrpení kvůli strachu, že se rozhodnete, že vás navždy zbaví energetického upíra?

Strach z toho, že je sám, je často doprovázen strachem z nejasnosti. Co byste udělali, kdyby vás jeden z vašich přátel či rodiny vyznal, že jste s vaším vztahem nespokojeni a požádali o radu? S největší pravděpodobností byste říkali, že

jediným správným rozhodnutím je zlomit toxický vztah. Jsme přesvědčeni, že pokud byste byli v tak zmatené situaci, někdo z vašich známých, byl byste více sebejistý a rozhodný.

Nicméně, pokud jde o vztahy, tato jistota někde zmizí.

Být sám je mnohem lepší než mít život s člověkem, který vás bolí, protože si vždycky musíte vybrat radostnou budoucnost, ne bolest a utrpení.

Obklopte se s lidmi, kteří dávají své teplo a lásku, a neberte si energii. Vy jen vy můžete vybrat svou životní cestu. Šťastie je jednou z hlavních součástí života, takže neztrácejte čas na smutné, hořké zážitky a lidi, kteří vás ponižují a ubližují. Nezdržujte své rozhodnutí. Nezapomeňte být sami - není to tak děsivé, jako život je o lítosti udržování toxických vztahů.

obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Přemýšleli jste někdy o obnovení svého vztahu s bývalým přítelem nebo dívkou, aniž byste opustili svou komfortní zónu ve stejnou dobu? Věřte tomu nebo ne, ale při tom můžete ztratit důležitější vztahy.


Womens moudrost: tyto pět pravdy zná pouze ženy

Womens moudrost: tyto pět pravdy zná pouze ženy

ŽEny mají vlastní sílu, odvahu a intuici. Nakonec všechny tyto vlastnosti pomáhají jim dosáhnout svých cílů a kontaktují ostatní konstruktivně, zvláštním způsobem. Womens moudrost je skutečný poklad hodnot, který inspiruje novou generaci. Ačkoli tyto rysy jsou neodmyslitelné nejen pro ženy, ale především se projevují mezi zástupci slabého pohlaví.

(Sex a vztahy)

6 Zvyků, které splňují páry

6 Zvyků, které splňují páry

Abyste mohli vybudovat teplý vztah, musíte udělat velké úsilí. Každý pár má některé dobré návyky, které mají pozitivní vliv na oba partnery. To znamená, že každý den se musí postarat o určité akce, dokud se nestanou zvykem. Taková potřeba je způsobena chemickými reakcemi v těle, protože je obtížné udržet rovnováhu hladin dopaminu s věkem.

(Sex a vztahy)