Každý silný člověk má svou vlastní historii


Každý silný člověk má svou vlastní historii

Říkají, že nemůžeme předpokládat, že jste skutečně naživu, dokud vás život neublíží. Nebo dokud se nenaučíte být silnou osobou.

Negazdy - silný zdroj znalostí. Nicméně je důležité pochopit, že momenty štěstí a blahobytu vám také umožňují naučit se něco nového.

V takových chvílích začínáme si uvědomovat, kdo to skutečně je. Také my objevujeme sami sebe, co stojí za to bojovat. Nicméně, jedna věc je známa s jistotou:

všichni jsou vedeni mapou jeho zkušeností . Všichni lidé majízavazadlo , že nevidí ostatní, ale od této chvíle nezmizí. Takové břemeno obsahuje plné okamžiky množství, radosti a slz.To je břemeno, které budeme vždy nosit na ramenou.

Je to ten, kdo dělá člověka silným a moudrým

, i když každý ví, že zdrojem takové moudrosti je někdy bolest.Tímto článkem vás chceme naléhat, abyste přemýšleli o podstatě silného člověka. Narodili jste se být silní. Zjistěte, proč

Je těžké tomu uvěřit, ale

člověk je mnohem silnější než vypadá.

Důvodem je snadné vysvětlit: náš mozek je naprogramován tak, aby přežil. Genetický kód pomáhá člověku poučit se z potíží. Tímto způsobem vysvětlujeme, proč je tak těžké být šťastní.

Šťastie nepřináší výhody mozku . Přesto je to přesně ten stát, který chce každý dosáhnout.

Tajemství přežití je schopnost reagovat na nebezpečí, hrozbu nebo ztrátu. Šťastnost může být dosaženo pouze tehdy, když dokážete překonat bouři.Během své historie se vyvinul člověk, který odstraňuje překážky a překonává potíže. V podstatě to záleží na těchto znalostech. Díky této zkušenosti může člověk dosáhnout skutečného blaha.

Narodili jsme se, abychom byli silnější, než si myslíme

. V mnoha případech to však jednoduše nevědíme.Osobní historie. Mrtvola traumatického dětství

Za každou osoboujeden nebo více traumatických událostí

. Může to být ztráta, emoční zhroucení, zmizení iluzí nebo jiné porušování naší osobnosti.

Pokud máte v dětství některou z těchto událostí, budete mít s sebou tuto zkušenost.Dítě nemá psychologické mechanismy potřebné k řešení problémů.

 • To má vážné důsledky pro jeho vývoj. Taková traumatická zkušenost může ovlivnit i osobnost. Nicméně, neurolog a psychiatr Boris Tsyryulnik
 • vysvětluje, že traumatické dětství nemusí nutně vést k traumatickým splatnosti. Musíte mít schopnost vydržet tyto události. Můžeme uzdravit naše zranění. Osoba se složitým dětstvím musí spoléhat na podporu a pomoc ostatním. Z tohoto důvodu uvidí svět z nové perspektivy, bude jistý a rozhodný.
 • Nezapomínáme na bolest, ale učíme se s ním žít. To jsou věci, které je třeba mít na paměti. Každý si zaslouží lásku. Všichni chceme být opět šťastní.
 • Stabilita a síla, která máte uvnitř slovo „odporu

“ je často používán k popisu fyzikální vlastnosti. Jedná se o materiály, které vydrží určitý tlak,

i když je pokusíme je zničit.Nicméně, v psychologii, tento termín má mírně odlišný význam.Po osobě, která utrpěla zranění, se nevrátí do stavu , který byl předtím. Nicméně

„nebude jako dřív“ neznamená, že nemůžete cítit šťastný a žít v souladu s nimi. Ten, kdo se stal dalším, se také stal silnější osobou.

 • Tento proces se nazývá stabilita. Brain je naprogramován tak, aby čelil potížím.
 • Chceme být lepší.
 • Chceme žít a učit se z našich vlastních obav a obtíží posunout se vpřed. Proč to ale ne vždycky dosáhnout? Problém může být
 • tři důvody: rodičovství a genetické charakteristiky.

Sociální prostředí , ve kterém žijeme.

 1. Nedostatek odpovídajících
 2. psychologických strategií.studujeme udržitelnost
 3. Někteří lidé vědí, jak řešit životní potíže. Snad matka byla pro ně vzorem. Může být dokonce i to, že jejich vnitřní příroda jim říká, jak se dívat na věci klidně. Nicméně, pro zbytek z nás

stability může být vyvinut.

Dole, viz

tři fráze , které se mohou každý den opakovat, aby se dokončila síla. Mohou opravdu pomoci.

Jsem schopen překonat potíže. Mám hodnoty, správné chování, dobré sebeúcty a lidi, kteří mě milují.Jsem člověk, který věří v sílu naděje

 1. av sobě. můžu řešit problémy, komunikovat s ostatními, chránit sebe, mít dobrý vztah
 2. a bojovat za své štěstí. Jedná se o tři jednoduché nápady, které mohou „
 3. oplodnit“ lidský mozek tak, aby se získala některé pozitivní vlastnosti . Patří sem síla, odvaha a další zásadní podpora, která nám pomáhá projít život - stabilitou.


  ŽEny a muži stárnou jinak

  ŽEny a muži stárnou jinak

  Už jste někdy uvažovali , jak starí muži a ženy jsou? Někteří věří, že proces stárnutí je méně znatelný u žen, jak se starat o jejich vzhled od útlého věku. A jiní si myslí, že zástupci silného pohlaví podstoupí proces stárnutí pomaleji než slabý. V dnešním článku budeme hovořit o , jak starí muži a ženy jsou.

  (Zajímavosti)

  Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81

  Sophia Loren: můžete být sexy a zajímavosti 81

  Sophia Loren, jeden z nejelegantnějších a nádherné hvězdy světové kinematografie, je stále dobrým příkladem zachování navzdory letům ženské krásy. I když už ne a krásná mladá žena, která dobyla svět se svým talentem a elegance postavou, Lauren, který je nyní v '81, má před sebou ještě ústavu, která příznivě odlišuje ji jako „jeden z 10 nejvíce sexy žen na světě.

  (Zajímavosti)