Skořice pomáhá zbavit se celulitidy


Skořice pomáhá zbavit se celulitidy

krásy - problém vzhledu, čelí 90% ženské populace, a to zejména v období puberty a až do dospělosti.

To způsobuje změny v krevním oběhu a lymfatického systému, které vedou ke vzniku uzlíků tuku. Proto problémové oblasti začíná vypadat pokleslý a dolíčky.

Přestože celulitida může někdy dojít u mužů, je to stále vícez žen, protože jejich pojivová tkáň je mnohem pružnější a tělo po celý život prochází mnoha hormonálními změnami.

tkáň postupně tvrdne a tyto nevzhledné tukové uzliny jsou stále více prominentní, a dokonce i bolestivé.

Jaká je příčina celulitidy?

Nejvíce lékařští profesionálové věří, že celulitida - je nevyhnutelný problém pro ženy, protože konstantních hormonálními změnami, co zažívají ve svém životě.

I když v poslední době takové argumenty vážně kritizovány, protože tam jsou tisíce žen, jejichž těla nevidí stopy celulitidy. Vzhledem k této, odborníci identifikovány z jiných důvodůcelulitidy, včetně:

  • podvýživy s vysokým obsahem nasycených tuků, trans-mastných kyselin, cukru a dalších rafinovaných produktů.
  • Sedavý životní styl.
  • Spotřeba nedostatečné vody.
  • Stagnace tekutiny v těle.
  • Problémy s cirkulací krve.
  • Hormonální oscilace.
  • Nadměrná spotřeba tabáku nebo kávy.
  • Noste příliš těsné oblečení.
  • zácpa Cinnamon

celulitidy zbavit celulitidy není tak jednoduché, to vyžaduje vytrvalost a úsilí.

Dnes existuje mnoho nástrojů a technik, které mohou pomoci snížit celulitidu, nebo dokonce zbavit ho. Problémem je, že za účelem ukládání výsledků je třeba je používat nepřetržitě.

nedávných studií prováděných dermatology University of Grenoble (Francie), zjistili, že skořice extrakt nebo olej může také pomoci v boji proti celulitidě.

Tato studie zahrnovala 80 ženských dobrovolníků s různým stupněm celulitidy: 40 z nich byli léčeni s tradiční masáže a další 40 masírovat pomocí olejů skořice.

Výsledky ukázaly, že ženy s celulitidou první skupiny se snížil o 10%, a procento zástupců, kteří prováděli postupy s použitím skořicového oleje - 60%.

tajemství popularity skořice v příjemné aroma a jemnou chuť, že to dává nádobí ale to je také v medicínědobře známy. Vztah mezi skořicí a snížením zirkonia musí být podrobněji studován.

Problém celulitidy je způsoben akumulace toxinů v těle a problémy s jejich stažení.

Cinnamon - přírodní lék na odstraňování škodlivých látek, které pomáhají tělu zbavit sez toxických látek, takže nakonec nebudou mu ublížit.

Odpad a přebytečná tekutina nebudou zasahovat do krevního oběhu - a to je další důvod, proč je skořice skvělá pro snížení celulitidy.

Jak mohu použít skořici k boji proti celulitidě?

Jak jsme již zmínili dříve, odstranění celulitidy není tak snadné; vyžaduje to spoustu úsilí. To je důvod, proč chceme jen tečka „i“, že i když skořice a bojuje s celulitidou, není vědecky dokázáno, že to může pomoci zcela vyřešit problém.

Užitečné vlastnosti skořice lze dále zvýšit přidáním k různým receptům. Ale dokonalý způsob, jak tento koření použít k boji proti celulitidě, je masírovat ho olejem.

masáž s olejem skořicový olej skořicový

stimulace podporuje dobré krev a usnadňuje vylučování toxinů, které se hromadí a vedou k celulitidy. Lze jej snadno zakoupit v lékárnách a obchodech s přírodními produkty za přijatelnou cenu. Kromě toho je masáž velmi snadná doma.

Jak ji používat?

Použijte spousty škoricového oleje k problémovým oblastem těla, dělejte kruhové masážní pohyby, s jednoduchým dotykem prstů. ☞ Buďte opatrní, protože pokud příliš zatlačíte, může poškodit tkaninu. Případně můžete požádat některé z vašich příbuzných o pomoc s masáží nebo dokonce kontaktovat maséra.

Čaj se skořicí

Pijte skořicový čaj několikrát denně,

jako doplněk k masážní terapii . Takže snížení celulitidy bude mnohem jednodušší. Tento nápoj má jen úžasné prospěšné vlastnosti pro vaše zdraví a pomůže vám dosáhnout ohromujících výsledků.Jak to vařit?

Svařte sklenici vody a přidejte pár skořice nebo čajové lžičky mletého koření. Nechte pět minut a pak můžete pít.


Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Zdraví zdravé nohy - je nejen estetický rozmar, ale předpokladem pro dobré zdraví. Můžete překonat dlouhé vzdálenosti bez pocitu bolesti nebo nepohodlí a vypadat upravené v jakékoliv botě nebo dokonce bos. Pamatujte si na tyto tipy, abyste měli po celý rok krásné a zdravé nohy. Obuv: přítel a nepřítel ve stejné době První věc, kterou je třeba mít na paměti, jsou boty, které procházíte kolem.

(Krása)

8 Praktických rad z ochablých prsů

8 Praktických rad z ochablých prsů

Zdraví Bez ohledu na to, jaký tvar a jaké velikosti vaše prsa, stále zůstávají jedním z nejpozoruhodnějších žen a nayspokuslyvishyh Obr. Přestože je přirozené, že časem začnou ztrácet svou tvrdost, mnoho žen chce dělat všechno, aby odložilo tento proces. Prostřednictvím toho bylo vyvinuto mnoho metod, receptů a chirurgických postupů, které pomáhají předcházet stárnutí a prohlubování.

(Krása)