Přínosy každodenního používání lžíci směsi skořice a medu


Přínosy každodenního používání lžíci směsi skořice a medu

Přírodní produkty skořice a med - dva výživné produkty, které se mohou pochlubit celou řadu výhodných vlastností pro zdraví, a navíc také ochutnat v pořádku. Pokud kombinujete malé množství skořice a medu, zvýšíte jejich příznivé vlastnosti a usnadníte je každodenní užívání.

Zde jsou některé ze svých užitečných vlastností: tato směs může vám pomohou zhubnout, zvýšeníimunitu, zlepšuje trávení, starat se o klouby, léčit nespavost a stres a zvyšuje libido. Užitečné vlastnosti

Pokud směs skořice a med jíst každý den, a to způsoby, které budou vysvětleny níže, bude vám tyto zdravotních výhod: Pomáhá zhubnout

  • : směs medu a skořice pomáhá aktivovat metabolismus a snižuje touhu po konzumaci cukru. Skořice je také dobrým regulátorem glukózy v krvi, ale také pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu a tělesný tuk. Smíchejte směs smícháním v horké vodě mezi jídly.
  • Zvyšuje imunitu: kombinace skořice a medu - vysoce kalorická směs, která také funguje jako přírodní antibiotikum. Jinými slovy, pomůže zbavit se pocitu nachlazení v těle a také hraje roli v prevenci nemocí způsobených viry a bakteriemi.
  • směs bojuje proti infekci a odstraňuje hrdlo: jeho antibiotické a protizánětlivé vlastnosti umožňují dobré léčbě faryngitida, angína,afonie, dysfonie, atd. Smíchejte směs polévky skořice a medu teplou vodou, popřete ji a protřete jí hrdlo.
  • zlepšuje zdraví kloubů, kvůli jeho výhřevnosti a antioxidační vlastnosti, tato směs je ideální pro onemocnění, jako je artritida, osteoartritida, a jim podobné.
  • Snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, jak je tato směs zlepšuje krevní oběh, čímž se snížícholesterolu, posiluje srdce a řídí jeho rytmu.
  • Zvyšuje libido: skořice je považována za jeden z nejlepších přírodních afrodiziak pro muže i ženy. Vezměte jednu polévkovou lžíci ráno a jednu před spaním.

  • Zlepšuje trávení a snižuje kyselost: v tomto případě vzít šálek teplé vody s polévkovou lžící medu a skořice směsi prikusku, nejlépe před obědem. Můžete také rozpustit směs v šálku teplé vody.
  • Poskytuje energii a zabraňuje stresu: jeho výhřevnost a tonizační vlastnosti pomáhají oživit tělo. Vezměte lžíci směsi, nejlépe na prázdný žaludek.
  • omlazuje tělo: uvnitř i venku. Díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá směs snižovat poškození tkání způsobenou časem, takže je dobrá terapie a pomáhá udržet krásu. Pomáhá také předcházet chronickým onemocněním.
  • Boj proti nespavosti: Vezměte lžíci směsi skořice a medu se sklenicí horké vody před spaním.

Potřebujete

Potřebujete jen skořici a med. Tyto výrobky by měly být vysoce kvalitní.

Med by měl být organický, protože to bude jen garantovat, že byl zpracován přirozeně, bez přidaných látek. Med by měl být také surový, to znamená to, co nebylo zahřáté při vysokých teplotách, aby zůstalo vždy v tekuté formě. Jinými slovy, musí se při nízkých teplotách ztuhnout. Když je studený, můžete ho zahřát ve vodní lázni a roztavit to bez ztráty svých prospěšných vlastností.

Na druhou stranu by měla být skořice organická. Z jeho chuti se můžete dozvědět o jeho kvalitě.

Jak vyrobit tuto směs

Smíchejte tekutý med a skořici, dokud směs není velmi silná. Skladujte směs v hermeticky uzavřené skleněné nádobě. Tuto směs nemusíte uchovávat v chladničce, pokud je místnost, kde je chladná, a když není příliš horká. Tento lék je dlouhodobě skladován bez konzervačních přísad, kvůli zvláštním vlastnostem skořice a medu.

Jak používat směs

Měli byste vzít lžíci tohoto léku denně s podílem medu a skořice 1: 1 ve standardní dávce. U malých dětí by měla být jedna čajová lžička standardní dávkou.

Můžete směs rozpustit v malém množství horké vody, a pak bude voda mít sladkou chuť. Můžete také rozpustit směs skořice a medu ve studené vodě. Tímto způsobem získáte osvěžující a zdravý nápoj. Můžete také kombinovat směs s džusem, mlékem nebo jogurt , ale nikdy nevařte.

Vždy doporučujeme používat radu svého lékaře nebo naturopath před přijetím jakéhokoli léčbu drogové závislosti a brát je jako přírodní produkty mají také řadu kontraindikací pro různé choroby a mohou být nekompatibilní s některými léky. Někdy může nadměrná spotřeba přírodních produktů způsobit nežádoucí vedlejší účinky.

Snímek poskytla HealthHomeHappy.com, alsjhc, ion-Bogdan Dumitrescu a sweetbeetandgreenbean


Neuvěřitelná masáž obličeje s lžící

Neuvěřitelná masáž obličeje s lžící

Mnoho žen hledá způsoby, jak oddálit vzhled známky stárnutí. Navzdory skutečnosti, že se jedná o biologický proces, který musí každý absolvovat, je tu touha se tomuto vyhnout a nechat mladý pohled na delší dobu. Pro celkovou duševní pohodu třeba poznamenat, že existují určité návyky a postupy, které pomáhají udržovat pružnost pokožky a zvýšit produkci látek, z nichž se skládá.

(Lidových opravné)

Purpurová mrkev je výživná a pomáhá zhubnout

Purpurová mrkev je výživná a pomáhá zhubnout

Je neobvyklé si představit mrkev bez její krásné oranžové barvy. Nicméně, jak divné to nebude znít, vlastně v minulosti, purpurové mrkev byla rozšířena více než teď . V Asii a Evropě byla konzumována častěji než jakákoli jiná mrkev. Jakmile byla tato zelenina pěstována v různých barvách. V závislosti na regionu a složení půdy, na které rostl, by mrkev mohla mít bílou, žlutou nebo dokonce velmi tmavou, téměř černou a fialovou.

(Lidových opravné)