Užitečné 11 potravin, které se podobají části těla


Užitečné 11 potravin, které se podobají části těla

přirozenou cestou studia a rozjímání přírody - je potrava pro srdce a mysli Cicero

Už jste někdy sám sebe zeptal na otázku, proč jsou některé produkty podobají části těla? A proč jsou pro tyto orgány zvlášť užitečné? Shoduje vás tato náhoda?

Všichni dobře víme, že příroda je moudrá, ale můžeme být šokováni zřejmými důkazy ve prospěch tohoto prohlášení.

Říká se, že je pravda, že Matka Země nedělá nic náhodně nebo bez rozumu, všechno má účel, i když nejsme schopni to pochopit. Rádi bychom se s vámi podělili o seznam 11 podobností mezi potravinami a těmi, stejně jako funkce, které v těle provádějí.

zdravé produkty související s funkcí těla 1.

Mrkev Mrkev a zdraví očí je velmi důležité, zejména pro toho názoru, vzhledem k vysokému obsahu beta-karotenu. VIIa také obsahuje značné množství vitaminů A, C, B1, B2, B3, B6, B9, C, E, K, a takové minerály jako draslíku, hořčíku, železa, vápníku a fosforu, což je jeden z nejlepší zdravotní produkty.

Tyto živiny jsou zvláště důležité pro zrak. Pokud vaše tělo postrádá vitamin A, budete trpět noční slepotou. Navíc mrkev pomáhá předcházet kataraktu a makulární degeneraci související s věkem.

Pokud řezeme mrkev, uvidíte, že to připomíná lidské oko. Všimnete si, jak se řádky podobají žákovi a duhovce.

Můžete jíst tolik mrkve, kolik chcete. I vařená mrkev je sladká chuť, protože ztrácí vlastnosti tepelného zpracování, včetně antioxidantů, které zdravém těle.

mrkev se skládá převážně z uhlohydrátů a zdroj vlákniny, která neobsahuje nasycených tuků a cholesterolu. Kromě toho, nízký obsah kalorií (40 kalorií na 100 g) je ideální produkt pro hubnutí. 2.

Strawberry a zuby, jak můžete vidět na obrázku níže, profil zubu a vnitřní jahod skutečně podobné. Kromě toho, že jahody jsou přirozeným způsobem, jak bělení zubů, To také dělá zuby silné a zdravé, a podporuje zdraví dásní a úst.

3. Zázvor a žaludek

Toto je další prvek na vrcholu seznamu zdravých produktů. Zázvor se používá v orientální medicíně po mnoho staletí, k uklidnění žaludečních rozrušení. Pokud se podíváte pečlivě, zjistíte, že tento výrobek má tvar žaludku.

4. Rajčata a srdce

Pokud se podíváte na rozdělenou rajčata na polovinu, zjistíte, že má různé oddělení, kde jsou umístěny semena. Takové rozdělení je opravdu jako srdce.

Tomato je jedním z nejlepších dietních produktů.Je bohatý na lykopen - rostlinný pigment, který chrání srdce před nemocemi a působí proti negativním účinkům cholesterolu.

Zajímavé je, existují i ​​jiné produkty, které nemají charakteristickou červenou barvu, ale obsahují lykopen, jako jsou fazole a petržel.

5. Fazole a ledviny

Extrémní podobnost mezi fazolemi a ledvinami je více než zřejmá. Tento výrobek má silný čisticí účinek. V tradiční čínské medicíně se fazole používají ke zlepšení a zlepšování funkce ledvin.

6. Pomeranče a mléčné žlázy

Pomeranče, citróny, vápno a grapefruity neobvykle připomínající prsa. Mají vlastnosti, které přispívají k přirozené lymfodrenáze mléčných žláz a potlačují vývoj rakovinných buněk v hrudníku.

7. Ovoce a pohlavní orgány Figy zvyšují libido a plodnost u obou pohlaví.

Kromě toho obsahuje velké množství vitamínu B6, který je zodpovědný za sekreci serotoninu - hormonu štěstí. 8.

Ořechy a mozek jsou ideální jídlo pro mozek kvůli vysokým obsahem omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselin.

Je opravdu divné, že záhyby, vrásky a dokonce i tvar pláště jsou totožné s mozkem v lidském těle. Ořechy přispívají k maximálnímu rozvoji neurotransmiterů a pomáhají udržovat chemickou rovnováhu v mozku.

Existují studie, které potvrzují skutečnost, že pravidelná konzumace ořechů pomáhá v boji proti nemocem, jako je deprese a demence. 9. Avokádo a děloha

Jak vidíte, forma avokáda je ve skutečnosti podobná ženské děloze.

Kromě mnoha výhod, které poskytuje, je zde několik zajímavých skutečností: Avokádo obsahuje kyselinu listovou - látku, která podporuje těhotenství. Kyselina listová snižuje riziko vzniku cervikální dysplázie - onemocnění, které předchází rakovině.

  • Další zajímavý fakt: avokádo potřebuje 9 měsíců, aby zralé z květiny, stejné množství času, které dítě potřebuje k růstu v lůně.
  • 10. Celer a kosti
  • Celer, který vypadá jako kosti, má zvláštní vliv na sílu kostí. Radiální a loketní kosti jsou podobné dlouhým, tenkým stonkám celeru.

Tento výrobek obsahuje vysoké koncentrace oxidu křemičitého, které jsou nezbytné pro zpevnění kostní struktury. Kromě toho je celer bohatý na vápník - další prvek potřebný pro naše kosti.

Úžasná podobnost jde ještě dále: obě kosti a celer obsahují hodně sodíku. 11. Banana

ruce a je dobře známo, že banány obsahují velké množství draslíku, který je nezbytný pro zdraví kloubů a zabraňuje kloubní a svalovou dystrofií.

Příroda je opravdu úžasná a posílá nám zprávy prostřednictvím jazyka podobnosti,

jazyka, který právě začínáme chápat. Je velmi důležité se naučit, jak to chápat, protože když se přiblížíme k přírodě, stáváme se blíž k sobě.


Jak snížit krevní tlak přirozeně znamená

Jak snížit krevní tlak přirozeně znamená

Natural Vysoký krevní tlak je jedním z nejčastějších onemocnění v moderní společnosti a může být velmi nebezpečné, pokud se neléčí. Mezi faktory, které mohou mít vliv na krevní tlak, je hladina vody a soli v těle, zdraví ledvin, našich cév a nervového systému a hladiny hormonů. To je důvod, proč v tomto článku vám řekneme, jak snížit krevní tlak přirozeně bez léků.

(Lidových opravné)

Infuze pro léčbu celulitidy

Infuze pro léčbu celulitidy

Mnoho žen je zoufalé pomerančové kůry na boky - celulitidy. To je jeden z nejnaléhavějších problémů moderních žen, které se o svou postavu starají. Celulitida, je obvykle spojena s nadváhou, ale ne nutně nadváhou, aby si všimla příznaků celulitidy. To se také objevuje u zdravých žen s normální hmotností: kvůli nedostatečnému krevnímu oběhu v podkožních tukových buňkách.

(Lidových opravné)