Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve


Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve

Přírodní produkty Ovocné stromy kokosové mohou být konzumovány v mnoha směrech, ale především svou spotřebu vody (což je velmi osvěžující) a vlákniny. Můžete také zakoupit zem kokos pro dezert. Má stovky různých způsobů použití ve vaření, v řemeslné výrobě nebo v medicíně. V tomto článku se dozvíte o kokosu více.

Properties kokos v tropických zemích používat antibakteriální, antioxidační, proti parazitům, hypoglykémii, hepatoprotektivní a imunostimulační vlastnosti kokosu. Skutečná síla tohoto ovoce v tsoho semena, která po dosažení zralosti obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a oligo-prvky, které jsou nezbytné pro lidské živin. kokosový také obsahuje vápník, hořčík, fosfor, železo, sodík, selen, jód, zinek, atom fluoru, atom manganu a dalších prvků.

Kokos - to je ořech. Jíte jeho semena. Je velký velký s vodou nebo mlékem uvnitř. Barva buničiny je bílá a matice je venku hnědá. Tento produkt se používá pro antistresovou dietu, obezitu, osteoporózu, problémy s kardiovaskulárním systémem a pro řízení stagnace tekutin.

Kokosové: ovoce pro sportovce

Každý, kdo se zabývá každodenním cvičením měli pít kokosové mléko nebo vodu, protože má mnoho prospěšných vlastností:

  • Hydráty: Obsahuje velké množství vody a minerálů, které brání dehidradatsiyi. Je to dobrý spojenec během soutěží a tréninku. V kokosové vodě je nízký obsah tuku a cukru, takže neexistují žádné kalorie. Ona je oblíbený nápoj v horkém místě, díky její okamžité smích.
  • nasycené minerály: Pomáhá regulovat svalový tonus a zlepšuje činnost srdce.
  • Antioxidant: Některé minerály, které tvoří kokosový olej (selén a zinek), mají antioxidační vlastnosti. To je důvod, proč kokos je často používán v pečovatelských produktech, pravidelných krémách a slunečním krému.
  • výkonný inženýr: skvělé jídlo po náročném dni, těžké cvičení nebo cvičení nebo ve velmi horkých místech. Můžete přidat kokosový oříšek na ovocný džus (pomeranč, grapefruit, banán atd.)
  • Reguluje krevní tlak: Vzhledem k tomu, že nasycené tuky obsažené v buničině a mléku z kokosu jsou skvělým zdrojem energie těla. Kokos

dobré pro vaše srdce

zjistili, že kokosová voda - kapaliny obsažené v ovoci, když to ještě není zralá - nízká hladina krevního cukru a tuku a je bohatá na minerály a oligo-prvků. V tropických zemích, kde rostou mnohé kokosové stromy, je voda čerstvá ihned po řezání kokosového ořechu ze stromu. Tam jsou také země, kde se prodává v lahvích.

Použití kokosové vody pomáhá snižovat krevní tlak a hladiny triglyceridů u lidí, kteří trpí zvýšenými hladinami cholesterolu. Kokos má také antidiabetické a hypoglykemické vlastnosti.

Kokosový olej: Co bych měl o tom vědět?

Kokos lze použít také ve formě esenciálních olejů. Kokos obsahuje nejvíce, po mléčném mléku, množství mastných kyselin. Posiluje imunitní systém a pomáhá tělu bojovat proti nemocem, bakteriím, infekcím a virům.

O kokosovém oleji a stále je nedostatek informací, což je důvod, proč se v moderním světě tak často nepoužívá. Používáte-li ho v přírodním, bez zázvorové formě, výrazně zlepšíte své zdraví a snížíte hladinu cholesterolu. Navíc zrychluje metabolismus: bude vám snadněji zhubnout bez vedlejších účinků jako jsou problémy s štítnou žlázou. Kokosový olej chrání buňky vašeho srdce a usnadňuje projev symptomů menopauzy a premenstruačních příznaků (PMS).

Další vlastnosti

kokosová voda Kokosové mléko je nejen velmi dobré pro kardiovaskulární systém, to je téměř rovnocenné mateřským mlékem, pokud si porovnat jejich detoksyfikuyuchu síla. Také čistí ledviny před škodlivými látkami. Kokosová voda je také užitečná pro celé tělo a doporučuje ji používat pro děti kvůli vysokému obsahu vitaminu C, přírodních cukrů a četných minerálů. Používá se také k čištění ledvin a jako diuretikum.

Pomáhá udržovat činnost ledvin, trávení a jater. Kokosová voda zabraňuje infekcí, řídí průběh diabetu a zlepšuje funkci střeva. Odbourává stres v pankreasu a enzymových systémech. Coconut se používá k léčbě onemocnění močového měchýře, zajišťuje zvlhčení pokožky, je měkký a hladký.

Příspěvek z kokosu během těhotenství

Ženy během těhotenství doporučují používat kokos jako buničinu, mléko nebo vodu. To je velmi užitečné pro budoucí matku a dítě. Obsahuje mnoho živin. Kokos má příznivé vlastnosti, které přispívají k lepšímu těhotenství, krmení tělem vitamíny a poskytováním energie.

Protože se jedná o přírodní izotonické nápoje, nahradí tekutin a pomáhá předcházet otok v oblasti kotníku (které jsou často u těhotných žen). Kokos je skvělý způsob, jak udržovat správnou úroveň vlhkosti během těhotenství.

Na druhou stranu neobsahuje tuky a cholesterol. Když jíte kokos, nejste v nebezpečí, že získáte větší váhu, než doporučují lékaři.

Coconut posiluje imunitní systém, který vám pomůže dostat nemocný (všichni víme, že je těhotná téměř nemožné brát léky), kromě toho zvyšuje ochranu plodu.

Zlepšuje zdraví žaludku a zabraňuje výskytu zvracení, který se tak často vyskytuje během prvních měsíců těhotenství. Pomáhá také při zácpě (další běžný problém).

Obrázky s laskavým svolením Chandrika Nair, Celine Nadeau, Jeffery Wong, John Revo Puno, Montse PB.


Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

Jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe produktů

Stárnutí Natural Skin je přirozený proces, který trvá nad našimi životy. Ale moderní život zrychleného stárnutí , což má za následek kůži mnoha lidí předčasně ztratila svou elasticitu a začali trpět vrásek. Naštěstí teď, když jsme blíže seznámit se všemi faktory, které mohou mít vliv na zdraví pokožky, byly odkryty přírodní prostředky, které pomáhají bojovat proti vráskám, snížit příznaky stárnutí a stimuluje regeneraci kožních buněk.

(Lidových opravné)

Jak čistit tlustého střeva doma

Jak čistit tlustého střeva doma

Přírodních prostředků s dobrou přírodní léčbu můžete odstranit toxiny z tlustého střeva, že odstraní všechny škodlivé zbytky nahromaděné v něm a může zničit zdraví. Přečtěte si tento článek o tom, jak se čistí tlustého střeva doma a začít užívat zdravý život. Co potřebujete vědět o čištění tlustého střeva?

(Lidových opravné)