Užitečné vlastnosti kokosová voda


Užitečné vlastnosti kokosová voda

Zajímavá fakta Kokosová voda obsahuje čerstvou vodu, sacharózu a jednoduché sacharidy. Obsahuje také další organické sloučeniny, které jsou velmi prospěšné pro zdraví a velmi energizují tělo po cvičení. Studie ukazují, že kokosová voda je nejlepší iv těch energie mléka a nápojů pro sportovce, jako draslík, s více než banány, a to i tento nápoj má nízký obsah kalorií, neobsahuje žádný tuk a cholesterol, což je velmi užitečné.

Není pochyb o tom, že mnoho lidí už ví o léčivých vlastnostechkokosový olej, ale nyní je kokosová voda může mít své místo v domácí lékárničce, protože kokos má antifungální, antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Užitečné vlastnosti kokosového vody

Kromě svých přirozených prospěšných vlastností kokosového vody také:

 • obsahuje vitamin A, což je užitečné pro vidění. Použití kokosové vody vám pomůže udržet dobrý stav zraku.
 • Obsahuje mnoho minerálů, jako je měď, zinek, železo, kyselina listová, fosfor a draslík.
 • Má vysokou hladinu antioxidantů kvůli přítomnosti cytokinů v něm. Kromě toho kokosová voda zabraňuje předčasnému stárnutí, zabraňuje tvorbě krevních sraženin a oxidační degeneraci.
 • Vzhledem k tomu, kokosová voda obsahuje velké množství vlákniny, podporuje dobrou střeva a pomáhá odstranit toxiny a škodlivé odpady ze střev, které mohou způsobit zdravotní problémy.
 • pomůže nasytit naše kosti, zuby a nehty nezbytných minerálů, což je důvod, proč se doporučuje kokosová voda používaných zejména děti, matky a laktace u těhotných žen.
 • To je také velmi užitečné pro lidi, kteří mají kolitidu, vředy nebo trpí zácpou.
 • Pomáhá odstraňovat toxiny. Vzhledem k vysokému obsahu draslíku, kokosová voda pomáhá udržovat koncentraci elektrolytů v organismu, odstranění toxinů přirozeně.
 • pomáhá kontrolovat rovnováhu tekutin v těle, která pomáhá udržovat krevní tlak v normálních mezích a poskytuje dobrou krevní oběh a lymfatický tok v těle.
 • Pokud máte na obličeji pigmentované skvrny, každou noc po koupání si trochu namočte do tváře kokosovou vodu. Tímto postupem bude spotřeba méně nápadná.
 • Lze použít jako vlasový kondicionér jako kokosová voda zabraňuje tvorbě lupů a snižuje jeho číslo.
 • Pomáhá snížit škodlivé účinky stresu na sekrece a fermentační systémy. Kromě toho, kokosová voda samozřejmě usnadňuje onemocnění žlučníku, ale také dělá pokožku jemnou a hebkou na dotek.
 • Může být použit v léčbě akné, červené akné, střely a kožní vyrážky.
 • odmaštění kůže, a proto je vynikající tonikum a čistící prostředky pro péči o pokožku, neboť podporuje tvorbu nových buněk.
 • Obsahuje správné množství solí a bílkovin, díky nimž se kokosová voda vysoce doporučuje pro osoby s vážným onemocněním.
 • Pomáhá bojovat proti parazitům.
 • Zvyšuje úroveň pozornosti, stejně jako zabraňuje vzniku bolestí hlavy, udržování potřebné hladiny tekutiny v těle.

Mějte na paměti ...

Chcete-li co nejvíce využít kokosové vody, vařte s čerstvým ovocem. Kokosové ořechy poskytují filtraci vody, která vede od vrcholu dlaně k plodu. Dešťová voda je filtrována spoustu cizích vláken a vytvořit nápoj jemnější a saturovat to s nezbytných vitamínů a minerálů.

Doufám, že se vám tyto informace o užitečných vlastností kokosové vody!


Jaké sny mohou říci o své zdraví

Jaké sny mohou říci o své zdraví

Zajímavá fakta Ačkoli je fenomén lidského spánku je zahalen v hádankách, i když existuje několik teorií, které tvrdí, svých snů může někdy odrážet vaši emocionální svět, kde se vaše obavy, úzkost a stres obrátit se na obrázky podobné snu. To se stalo všem. Například jste nikdy nesnívali, že spadáte do propasti?

(Zajímavosti)

Dieta pro slabé kosti a klouby

Dieta pro slabé kosti a klouby

Vaše kosti a klouby bolesti konce? A kolena, když půjdete nahoru? Nepríjemné pocity jsou mnohem silnější v noci nebo když je zima? Pak byste měli vědět, že 20% populace trpí stejným problémem: artritida, eroze nebo dokonce osteoporóza. Co dělat? Za prvé, musíte se připravit morálně. Problémy s klouby obtížné řešit.

(Zajímavosti)