Užitečné vlastnosti kokosová voda


Užitečné vlastnosti kokosová voda

Zajímavá fakta Kokosová voda obsahuje čerstvou vodu, sacharózu a jednoduché sacharidy. Obsahuje také další organické sloučeniny, které jsou velmi prospěšné pro zdraví a velmi energizují tělo po cvičení. Studie ukazují, že kokosová voda je nejlepší iv těch energie mléka a nápojů pro sportovce, jako draslík, s více než banány, a to i tento nápoj má nízký obsah kalorií, neobsahuje žádný tuk a cholesterol, což je velmi užitečné.

Není pochyb o tom, že mnoho lidí už ví o léčivých vlastnostechkokosový olej, ale nyní je kokosová voda může mít své místo v domácí lékárničce, protože kokos má antifungální, antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Užitečné vlastnosti kokosového vody

Kromě svých přirozených prospěšných vlastností kokosového vody také:

 • obsahuje vitamin A, což je užitečné pro vidění. Použití kokosové vody vám pomůže udržet dobrý stav zraku.
 • Obsahuje mnoho minerálů, jako je měď, zinek, železo, kyselina listová, fosfor a draslík.
 • Má vysokou hladinu antioxidantů kvůli přítomnosti cytokinů v něm. Kromě toho kokosová voda zabraňuje předčasnému stárnutí, zabraňuje tvorbě krevních sraženin a oxidační degeneraci.
 • Vzhledem k tomu, kokosová voda obsahuje velké množství vlákniny, podporuje dobrou střeva a pomáhá odstranit toxiny a škodlivé odpady ze střev, které mohou způsobit zdravotní problémy.
 • pomůže nasytit naše kosti, zuby a nehty nezbytných minerálů, což je důvod, proč se doporučuje kokosová voda používaných zejména děti, matky a laktace u těhotných žen.
 • To je také velmi užitečné pro lidi, kteří mají kolitidu, vředy nebo trpí zácpou.
 • Pomáhá odstraňovat toxiny. Vzhledem k vysokému obsahu draslíku, kokosová voda pomáhá udržovat koncentraci elektrolytů v organismu, odstranění toxinů přirozeně.
 • pomáhá kontrolovat rovnováhu tekutin v těle, která pomáhá udržovat krevní tlak v normálních mezích a poskytuje dobrou krevní oběh a lymfatický tok v těle.
 • Pokud máte na obličeji pigmentované skvrny, každou noc po koupání si trochu namočte do tváře kokosovou vodu. Tímto postupem bude spotřeba méně nápadná.
 • Lze použít jako vlasový kondicionér jako kokosová voda zabraňuje tvorbě lupů a snižuje jeho číslo.
 • Pomáhá snížit škodlivé účinky stresu na sekrece a fermentační systémy. Kromě toho, kokosová voda samozřejmě usnadňuje onemocnění žlučníku, ale také dělá pokožku jemnou a hebkou na dotek.
 • Může být použit v léčbě akné, červené akné, střely a kožní vyrážky.
 • odmaštění kůže, a proto je vynikající tonikum a čistící prostředky pro péči o pokožku, neboť podporuje tvorbu nových buněk.
 • Obsahuje správné množství solí a bílkovin, díky nimž se kokosová voda vysoce doporučuje pro osoby s vážným onemocněním.
 • Pomáhá bojovat proti parazitům.
 • Zvyšuje úroveň pozornosti, stejně jako zabraňuje vzniku bolestí hlavy, udržování potřebné hladiny tekutiny v těle.

Mějte na paměti ...

Chcete-li co nejvíce využít kokosové vody, vařte s čerstvým ovocem. Kokosové ořechy poskytují filtraci vody, která vede od vrcholu dlaně k plodu. Dešťová voda je filtrována spoustu cizích vláken a vytvořit nápoj jemnější a saturovat to s nezbytných vitamínů a minerálů.

Doufám, že se vám tyto informace o užitečných vlastností kokosové vody!


8 Způsobů, jak kontrolovat jejich zdravotní stav doma Zajímavá fakta

8 Způsobů, jak kontrolovat jejich zdravotní stav doma Zajímavá fakta

Existuje několik způsobů, jak zjistit zdravotní doma, zjistit, zda je vše v pořádku s vizí, trávicí systém a mnoho dalších aspektů, které mohou naznačovat že v práci vašeho organismu jsou nějaké poruchy. Pokud pravidelně kontrolujete své zdraví, můžete ho ovládat a vědět, kdy potřebujete kontaktovat odborníka .

(Zajímavosti)

Proč se cítíte bolest při menstruaci

Proč se cítíte bolest při menstruaci

Zajímavá fakta Mnoho žen bolesti zkušenosti během menstruace, ale gynekolog nenabízí nic než protizánětlivé léky nebo antikoncepční pilulky. Vysvětlujeme, že to může způsobit bolest nebo křeče, a jak se jich zbavit pomocí některých potravin a přírodních doplňků. Estrogen hlavní důvod, proč ženy trpí menstruační bolesti - je nadbytek estrogenu v krvi.

(Zajímavosti)