Užitečné pás ke snížení nadýmání


Užitečné pás ke snížení nadýmání

Recepty Smoothies jsou stále více populární díky své ovocnou, krémovou texturu, vzhled a užitné vlastnosti.Tento nápoj je skvělý na snídani nebo oběd, protože neobsahuje mouku, cukr, žádné zpracované produkty.

V tomto článku se s vámi podělíme o recepty tři úžasné a užitečné pruhy - jedna zelená, druhá žlutá a jedna oranžová. Tyto nápoje přispívají nejen ke snížení nadýmání, ale také ke zlepšení funkce žaludku a střev. 100% zdravé

pás obvykle pásové z čerstvé, mražené nebo koncentrovaného ovoce s přidáním mléka nebo smetany výrobků. V tomto článku podáme recepty na pruhy, které jsou pro vaše tělo užitečnější a současně neméně lahodné. nabízíme několik možností, které podporují lepší trávení a aby byl proces vaření tak snadné, jak je to možné:

 • Místo mléka a jogurtu nápoj s použitím rostlinné bázi nebo krémů, jako je rýže, ovesné vločky, kokos nebo pšenice, které lze zakoupit na kterémkoli které obchod s potravinami nebo trh s potravinami.
 • Jako sladidlo, namísto cukru, je lepší používat šťávu z agávy, medu nebo extraktu stevie.
 • Používejte čerstvé ovoce a dokonce i lepší organické.

Jaká je výhoda jízdního pruhu?

Limuzíny mohou být připraveny z jakéhokoli ovoce a / nebo zeleniny, kterou může spotřebitel vyrobit podle vlastního výběru.

Tyto nápoje jsou bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu, také velmi výživné, a co je nejdůležitější, nevedou k přibývání na váze, ale spíše přispívají k jeho snížení, protože je velmi uspokojující. Limuzíny jsou ideální volbou pro snídani nebo oběd, nebo můžete hosty s tímto nápojem překvapit u slavnostního stolu.

V tomto případě je lepší je podávat ve velkých sklenicích nebo šálcích. A z vrcholu můžete posypat některé krůty, ovesné vločky nebo kokosové lupínky.

Limo mohou používat lidé všech věkových kategorií. Pro malé děti je tato směs skvělým způsobem, jak tělu poskytnout potřebné živiny obsažené v ovoci. A ti, kteří mají aktivní životní styl, mohou přidat sušené ovoce, rozdrcené v mixéru, aby jim poskytly potřebnou dávku bílkovin.

Zelený pruh

Zelená zelenina je velmi bohatá na hořčík a vlákninu. Kromě toho pomáhají vyčistit tělo a působit jako regulátory nervového systému. Pít zelený zóna - je téměř jíst čerstvý salát v dopoledních hodinách, a navíc nyní příjemnou chuť. Avokádo také poskytuje smetanou texturu a esenciální mastné kyseliny pro zdraví těla.

Pokud budete mít nápoj v dopoledních hodinách, ty jsou přirozeným způsobem zlepšuje střeva, aniž by bylo nutné brát projímadla.

Jaké přísady používat?

 • Avocado Čerstvý špenát
 • zralý banán nápoj zeleninové šťávy nebo jablečné šťávy
 • agáve, medu nebo stevia

Smíchejte přísady v mixéru a podávejte v širokém skle. Můžete vyzdobit kusy jablek nebo banánů.

žlutá zóna žlutá zóna - skvělý nápoj pro zlepšení trávení, což pomáhá zabránit zadržování tekutin, stimuluje metabolismus a dokonce pomáhá zbavit se nadváhy.

Tento osvěžující nápoj s tropickou a mírně kořeněnou chutí, ideální pro použití v horkém počasí. Abyste jí dodali krémový vzhled, přidejte zeleninový krém. Složení

 • Jeden čerstvé ananasové šťávy nebo prášek zázvor
 • Zeleninová kokosovým krémem s kaše, rýže nebo kokosového

Čištěná stevia je nutné vařit zeleninu po dobu 15 minut, pak se nechá po dobu 5 minut, aby prohololy.Můžete také použít ananas slupkou,obsahující mnoho vitamínů nezbytné pro ochranu zdraví.

Orange Orange stripe band zvláště doporučuje použít pro lidi, kteří trpí střevních problémů, jako je zácpa, průjem, kolitida, parazitů, a tak dále.Nápoj má nádhernou vůni a také pozitivní vliv na zdraví.

Musíte

 • Papaya (semena mohou být ponechány na antibakteriálním účinkem)
 • One mango
 • lněného semínka (namočené v malém množství vody ve večerních hodinách. Voda se do směsi mohou být také přidány)
 • Jakýkoli nápoj rostlinnou
 • čerstvé pomerančové kůry (pouze malou část )
 • agáve sirup, med nebo stevia čistí

se mísí v mísiči do papája semen a lnu rozitretsya není dobrá. Můžete si ozdobit celé nebo malé kousky oranžové pokožky.


Stravování na večeři

Stravování na večeři

Vyberte večeře produkty, které vám pomohou uvolnit po dlouhém dni, obzvláště pokud potřebujete spát dobře. Příliš často při večeři lidé konzumují potraviny, které dávají spoustu energie, což může být velmi užitečné, ale ne pro tuto denní dobu. V dnešním článku jsme vám řekne, jak si vybrat ty správné ingredience na večeři a dát nějaké lahodné jednoduché recepty, které dávají pocit sytosti a pomoci lépe spát.

(Recepty)

šťáVa pro prevenci a léčbu anemických Recepty

šťáVa pro prevenci a léčbu anemických Recepty

Pokud chcete léčit chudokrevnost a cítit plni energie během dne, zkuste vypít tento džus hned, jakmile se vzbudíte v dopoledních hodinách. Můžete je také konzumovat několikrát po celý den. Anémie - porucha, ve které snížený počet červených krvinek a hemoglobinu v krvi. To může vést k dalším zdravotním problémům, protože snižuje schopnost těla k přenosu kyslíku z plic do jiné tkáně.

(Recepty)