Užitečné přírodní nápoje pro ženy


Užitečné přírodní nápoje pro ženy

Existuje skupina přírodních nápojů, které jsou skvělé pro nás, ženy. Někdy nemáme dostatek energie, nudné bolesti hlavy nebo bolesti kloubů. Tyto nepříjemné skutečnosti života mohou být zmírněny řadou přírodních nápojů, které mohou také kompenzovat nedostatek určitých užitečných prvků. Proto doporučujeme, abyste vzali v úvahu přírodní nápoje,, které pomohou lépe se starat o zdraví. 1. Ovesné a mandlové mléko

Jak víte, mléko je zdrojem vápníku, vitamínů (zejména vitaminu B2) a aminokyselin. Ale také všichni víme, že mléko, zejména krávu, není moc dobré pro naše zdraví, jako živočišné bílkoviny a enzymy nejsou příznivé pro dobré trávení a dlouhodobé konzumace mléka není příliš užitečná, a to navzdory vysokému obsahu vápníku v něm.

To je důvod, proč se nedávno nápoje z rostlinného mléka staly velmi oblíbenými. V tomto článku nabízíme dva z nich, a to ovesné a mandlové mléko. Jaké jsou výhody ovesné kaše?

Je třeba poznamenat, že ovesné vločky jsou jediným typem rostlinné potravy, ve které je bílkovina skoro identická ve složení s živočišnými bílkovinami. Toto mléko je lehce stravitelné a má dost rozpustné vlákniny, která je potřebná ke snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, a které zabraňuje obtěžující zácpu a navíc, normalizovat střevní mikroflóru.

  • Když pijete takové mléko, budete se po dlouhou dobu cítit přejídán. Ovesné vločky jsou také velmi vhodné pro ty, kteří chtějí zhubnout.
  • Jaké jsou výhody mandlového mléka?

Almondové mléko je ideální pro snížení cholesterolu a triglyceridů. Dá vám hodně energie po celý den a co nejpřirozeněji.

  • Toto mléko je velmi snadné trávit a má zdravé tuky, které jsou dobré pro naše tělo. 2. Koktejl fenyklu a ananasu

Slyšeli jste někdy o nádherných příznivých vlastnostech fenyklového zelí? Takže vězte, že toto je jeden z nejlepších přírodních nápojů pro ženy.

Calais - jakýsi zelí - rostlina bohatá na antioxidanty a vitamin C. Tento zelí k nám přišel z Asie, a dnes je to velký úspěch exportu do Ameriky. Má také velmi málo kalorií a je dobře známo pro své vlastnosti pro prevenci rakoviny, kvůli látce nazvané sulforaphane, která chrání naše buňky před škodlivými účinky. Koktejl, kde budete kombinovat kapusta s ananasem, bude ideální nápoj, jak začít den.

T ak, pokud chcete, aby se napít, měli byste mít pouze plátek čerstvého ananasu, čtyři zelené listy kapusty, studený sklenici mandlového mléka a lžíci medu.Všechny výrobky jsou dát do mixéru a promíchejte vše dobře, dokud nevznikne homogenní směs. Na konci, dostanete chutné energetický nápoj, který se vám bude líbit a rádi každý den vypít. 3. Zelený čaj

Jste jedním z těch, kteří patří šálek zeleného čaje denně ve vaší stravě? Pak se mýlíte. Nemůžete ignorovat nádherné příznivé vlastnosti jednoho z nejlepších přírodních nápojů.

Zelený čaj obsahuje minerály, vitamíny a antioxidanty; je to vynikající profylaktický nápoj z kardiovaskulárních onemocnění a mrtvice. Pamatujte, že není nic lepšího než šálek zeleného čaje denně. 4. Koktejl z lněného semene

Lněné semínko je nyní velmi oblíbené. Možná jste slyšeli o tom, navíc to bude velmi obtížné koupit v každém obchodě bylin. It semena - dobrý doplněk stravy bohaté na minerály a vitamíny, které lze přidat do svého denního jídla jako připravené saláty, například, a, samozřejmě, může být přidány do lahodné koktejly, které vidíte na fotografii. Podle studie provedené skupinou odborníků „Cardiovascular Pharmacology“, bude

lněná semínka nám umožňují zlepšovat zdraví kardiovaskulárního systému a prevenci onemocnění srdce a neurovaskulární poškození. Neváhejte, stačí připravit koktejl lněného semene a každý den vypít. 5.

Čerstvá rajčatová šťáva Každý ví, že různé přírodní nápoje, ale čerstvá rajčatová šťáva - je jedním z nejoblíbenějších nápojů všichni, dospělí i děti. Chutné, výživné a osvizhalnyy, užitečné a bohaté na množství vitamínů - a je to všechno o rajčatové šťávy. Je to jeden z nejlepších přírodních nápojů pro ženy. V žádném případě nemusíte zanedbávat schopnost zahrnout ji do stravy. Rajčata bohatá na lykopen - prvek, který zabraňuje tvorbě rakovinných buněk. Také pamatujte, že je to také skvělý antioxidant a trvalý způsob, který zabraňuje zadržování tekutin v těle. Je to prostě úžasné.

6. Malá sklenka vína jednou denně

Jsem si jist, že o tom víte. Víno je velmi zvláštní nápoj. A pro naše zdraví bude velmi užitečné vypít jednu sklenici vína jednou denně. Ale aby to bylo užitečné, musíte si vybrat správné víno a dobrou kvalitu. Jedna sklenka vína je perfektní množství, které potřebujete pít každý den. Takže pokud si něco k pití, můžete pít půl šálku na oběd a druhou polovinu při večeři.

Takže budete mít dobrou zásobu antioxidantů potřebných k prevenci kardiovaskulárních chorob a chránit před předčasným stárnutím. Tak neváhejte a vychutnat tento nápoj s různých druhů červených hroznů a takových zajímavých historických a gastronomických tradic.


Jak odstranit desku přirozeně

Jak odstranit desku přirozeně

Zubní deska se vytváří, když se jídlo hromadí mezi zuby a dásněmi. Tato látka se skládá z minerálních solí a odpadu. Výsledkem je, že povrch zubu je pokryta žlutými skvrnami, takže je třeba odstranit plak nejlepší způsob, jak se ho zbavit - jít k zubaři. Nicméně, můžete použít určité domácí opravné prostředky, aby se zabránilo jeho výskytu.

(Lidových opravné)

Jak přirozeně snížit hladinu kyseliny močové

Jak přirozeně snížit hladinu kyseliny močové

Diety s vysokým obsahem bílkovin se často používají ke snížení hmotnosti, ale mohou vést k nadměrné tvorbě kyseliny močové. Místo toho musíme usilovat o zdravou a vyváženou stravu a cvičení. Když hladina kyseliny močové v těle stoupá příliš vysoko, může způsobit různé nemoci, jako je dna, kameny v ledvinách a špatná funkce ledvin.

(Lidových opravné)