11 Domácí prostředky pro bradavice přírodní prostředky


11 Domácí prostředky pro bradavice přírodní prostředky

Je pravděpodobné, že většina z toho, co jste slyšeli o bradavice, ve skutečnosti pravda. Jsou zcela bezpečné. Dokonce nayohaynishoyi osoba může být jeden, dva nebo tři bradavice, takže se nemusíte vyčítat, že vaše tělo je produkuje. Je to nejlepší se dozvědět o jednoduchých domácí prostředky, které vám pomohou bojovat proti bradavice.

Bradavice jsou nezhoubné nádory na kůži, které se obvykle objevují na rukou, loktů a kolen. Objevují se, když je lidský papilloma virus (HPV) je horní vrstva kůže - epidermis, často přes řezy nebo poškrábání. Děti mají tendenci být náchylnější k bradavicím než dospělí (mladí a ještě zraje imunitní systém může být příčinou), a přesto se může objevit v každém věku, a to je smutné, že jsou docela obtížné se zbavit. Ale nic není nemožné, jak víte, se tak nestane, a to zejména s těmi 11 domácí opravné prostředky, ke kterým nabízíme čtete.

1. Sušené kvasnice prášek smíchejte droždí s ricinovým olejem za vzniku homogenní pasty, pak použít směs na bradavice a nechat ji přes noc. Je lepší svázat bradavice obvazem. Odstraňte obvaz následující ráno a v případě potřeby postup opakujte.

2. Soda pečení

Můžete také zkusit namočit bradavice s pečením soda. jedlou sodu se rozpustí ve vodě a vypláchnout zasažené bradavice své místo ruce nebo nohy. Počkejte, dokud se voda s sodou nevyskytuje přirozeně, a opakujte to dokud nezmizí bradavice.

3. Poměr

Vaše stravování může ovlivnit a vyvolat vzhled bradavic. Jezte potraviny, které posilují imunitní systém, jako je česnek, sladké brambory, celozrnný chléb, slunečnicových semen a rýže.

4. Česnek Česnek obsahuje dva hlavní prvky odpovědné za zdraví vašeho těla a allitsyn diallilovyy disulfidu.

Aplikujte nakrájený česnek nebo cibuli na bradavice nebo jíst čerstvý česnek. Pokud nechcete cítit jako italské jídlo, se snaží spolknout 3 stroužky česneku třikrát denně nebo žvýkat petržel, které osvěží dech po česneku. 5. vody

studie Hot zjištěno, že ponořením infikovaného bradavice místo ve velmi horké vody je užitečné, protože teplé vody vyhlazuje bradavice a může zabít virus. Jen se ujistěte, že voda není příliš horká, aby se zabránilo popálení. 6. Vitamin C

Crush tablety vitamínu C a přidá se malé množství vody, aby se hustá pasta. Aplikujte pastu na bradavice a svazte ji. Vitamin C může jemně sevřít, což přispívá k rychlejšímu vymizení bradavic. 7. Vitamin E

Wrap bradavice s vitaminem E. rozbít plochá tableta nebo kapsle vitaminu E, použít trochu oleje na bradavice a váže adhezivní obvaz. Tento postup opakujte třikrát denně. Ujistěte se, že odstranit obvaz v noci na místě rány dýchat a začít den s použitím vitamin E olej

8. ricinový olej kyselin obsažených v ricinový olej účinně použít k odstranění bradavic. Ricinový olej nakrasche vyrovnat s malými, ploché bradavice na vnitřní straně ruky. Rostový olej aplikujte ricinovým olejem dvakrát denně. 9.

mrkev roštu mrkev na jemném struhadle a přidat dostatečné množství olivového oleje, aby pastu. Naneste pastu na bradavici dvakrát denně po dobu dvou až tří týdnů, drží asi 30 minut. 10. Citrónová šťáva

léčit bradavice s čerstvou citronovou šťávou, pak ji jemně nakrájenou cibuli a držet po dobu 30 minut jednou denně. Léčba by měla pokračovat po dobu dvou až tří měsíců, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

11. Aloe Vera Aloe vera může být také skvělým řešením pro boj bradavice. naneste buničiny z listů na postiženou oblast s vatový tampon a obvaz na který se váže. Tento postup opakujte každý den, dokud nezmizí bradavice.


Vynikajícím prostředkem boje proti nespavosti přírodní prostředky

Vynikajícím prostředkem boje proti nespavosti přírodní prostředky

šPatný spánek, zejména chronické nebo občasné nespavosti může mít mnoho příčin. Některé z nich jsou: stres alarm dietu s nízkým obsahem živin Provozní doba bolesti některé léky Pokud zjistíte, že je obtížné dojít k hluboké restorativní spánek, a to má vliv na kvalitu života, první věc, kterou byste měli udělat, je obrátit se na specialista.

(Lidových opravné)

Léčivé vlastnosti skořicového oleje

Léčivé vlastnosti skořicového oleje

Skořice je jedním z nejznámějších koření na světě. Je ceněn v lékařských, gastronomických a kosmetických aplikacích. Tento koření je extrahován z stromu Sinnamomum verum a používá se k výrobě nápojů a dezertů. Nicméně, to může být také zahrnuto jako hlavní složka mnoha domácích opravných prostředků. Skořice se vyznačuje jejími aromatickými vlastnostmi.

(Lidových opravné)