Užitečný kokosový olej oslabí váš život


Užitečný kokosový olej oslabí váš život

Jak oslačíte svou ranní kávu? Cukr, s největší pravděpodobností? Pak musíte vědět, že ztratíte mnoho výhod a vaše energetická hladina klesne o půl hodiny. Jste překvapeni?

Na druhou stranu, pokud přidáte čajovou lžičku kokosového oleje, začněte svůj den mnohem lépe s více energií. Slyšeli jste o tom? Tento olej je vyroben z přírodní kokosové buničiny, je to přirozený poklad přínosů, které je třeba nahlížet.

Další informace o výhodách kokosového oleje v tomto článku a učinit svůj život sladší v nejzdravějším způsobem.

Sledujte, kolik cukru jíte denně

Víme, že je opravdu těžké zcela odstranit cukr ze svého života. Používá se k oslazení dezertů nebo čaje. Co dělat? Je těžké odmítnout, ale stojí za to zvážit škodu, kterou může způsobit vaše tělo. Zvažte více:

  • Cukr je jednou z nejvíce zpracovaných potravin. Není zdaleka zcela přirozený, což už hovoří o jeho výhodách. Je nebezpečné hladiny glukózy, což znamená, že se následně stává tuk na břiše, boky a dokonce i v žilách a tepnách, což je těžké eliminovat.
  • Pokud je tělo zvyklé na velké množství cukru, nakonec se ocitnete s vysokým cholesterolem nebo problémy se srdcem. Stojí to za to? Samozřejmě že ne.
  • Cukr je "sladký jed", který oslabuje imunitní systém a způsobuje taková onemocnění jako diabetes a hypertenze. Navíc může být nejasnou příčinou vzniku různých druhů rakoviny.

Pokud se rozhodnete vzít cukr, což je zdravý způsob, jak oslabit svůj život? Kokosový olej.

užitečný kokosový olej - nejlepší sladidlo

kokosový olej je snadné najít. Prodává se v ekologických obchodech a supermarketech, které se specializují na přirozené zdravé potraviny. Může být o něco dražší než obyčejný cukr, ale vzhledem k jeho výhodám je to malá cena.

Chcete vědět, proč je to jedno z nejzdravějších přírodních sladidel? Věnujte pozornost:

1. Kokosový olej je chutný a neobsahuje cukr

Kokosový olej neobsahuje žádný druh cukru, dokonce fruktóza. Nicméně, její chuť je neuvěřitelně sladká a tak sladká, že vás překvapí. Ve skutečnosti je ideální pro vaření dezertů, ale můžete je přidat k jakémukoli pokrmu; Budete si také užívat skutečnosti, že neobsahuje jeden gram uhlohydrátů.

2. Kokosový olej se skládá ze zdravých mastných kyselin do těla

Kokosový olej je bohatý na kyselinu laurovou, jeden z nejužitečnějších mastných kyselin existují. Tento olej obsahuje také mnoho antioxidantů a je opravdu užitečné pro srdce. Je také zajímavé, že má antibakteriální a antifungální vlastnosti, které pomáhají udržet čerstvé potraviny déle, zabraňující oxidaci.

3. Výrobky vyrobené s kokosovým olejem poskytují více energie

Věděli jste, že? kokosový olej prostě naloženo s energií, zcela opačný bílý cukr, která vám dává dočasnou maximum a pak padajícípo 30 minutách.

Výběr kokosového oleje namísto cukru, budete mít možnost udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou, protože olej se nezmění na glukózu. Je přeměněna přímo na energii, takže se doporučuje jako zdravá náhražka bílého cukru. 4. Všestrannost

kokosový olej Pravděpodobně jste se setkal s tímto problémem: mnoho dezertů požadovat tekutý cukr, který vám ponechává pouze jednu možnost - na teplo, oxidační ji a uvolňuje volné radikály, které jsou škodlivé pro zdraví.

K tomu nedochází s kokosovým olejem. To je obvykle prodáváno jako pevné látky v nádobách, ale , když dosahuje teploty 20 ° -25 ° C, se stává kapalinou. To je velmi vhodné pro míchání s dalšími přísadami. To je opravdu praktické, protože nikdy nebudete muset zahřívat na sporáku.

5. Kokosový olej - poklad pro zdraví

Kokosový olej se doporučuje pro všechny s hypotyreózou. Je bohatý na vitamíny B, vápník, hořčík, kyselinu listovou a mnoho dalších vitaminů. Jejíje často používán v dietě pro snížení tělesné hmotnosti kvůli schopnosti stimulovat metabolismus. Neuvěřitelně, že?

Kokosový olej je přírodní zázrak, který by měl být přidán do denní dávky, zejména v ranní kávě a zdravých dezertech. Jak můžete tuto příležitost odmítnout?


Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin

Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin

Když přijde zima, počasí a počasí otočí za studena, většina lidí zkušenosti nějaké nachlazení, které brání jim vykonávat své každodenní činnosti, oni obvykle dělají pneumatiku rychle, a proto je zde snaha nemocnice list a postel v posteli na několik dní. Samozřejmě, když je zima a vlhké, oslabený imunitní systém, což nás náchylnější k různým nemocem: chřipce, nachlazení, kašel, bolesti svalů .

(Lidových opravné)

5 Příznaky nedostatku omega-3 a 6, které byste měli vědět

5 Příznaky nedostatku omega-3 a 6, které byste měli vědět

Přírodní prostředky, omega 3 a 6 - je esenciální mastné kyseliny, které jsou životně důležité některý zdravé výživy. Je to proto, že naše tělo je nemůže produkovat a jsou to hlavní součásti struktury našich buněk. Musíte si to vždy pamatovat. Nicméně, divně, mnozí lidé mají tendenci zapomínat na omega-3 a omega-6.

(Lidových opravné)