Kontrola močení Lidové léky přírodní prostředky


Kontrola močení Lidové léky přírodní prostředky

Inkontinence - toto nekontrolované vypouštění tekutiny z těla. Toto onemocnění postihuje ženy častěji a projevuje se v různých stářích. Tento článek vám pomůže dozvědět se o této nemoci a jak s ní léčit doma.

příčiny a typy inkontinence

Při kýchání, kašel, smích, nebo při prudkém pohybu může přidělit kapek moči. Jedná se o hygienický problém, který výrazně ovlivňuje život pacienta s psychickými a fyzickými nepohodlí. Není to nemoc z těla, ale spíše příznakem onemocnění, postihujících procesů v močovém měchýři.

Lidé všech věkových kategorií a předměty trpí. Ale zpravidlase vyskytuje častěji u žen, zejména během těhotenství a menopauzy. Příčinou je zvýšený tlak v močovém měchýři ve srovnání s tlakem v močovém traktu. Existuje několik typů tohoto problému.

Naléhavá inkontinence

K tomu dochází, když ztráta tekutiny je nedobrovolná a zahrnuje odvolání. To je vzhledem k senzorické impulzy do stěny močového měchýře, které nejsou schopné udržet kapalinu a v důsledku toho, což způsobuje zvýšenoumoči. Přepad měchýře

Tento typ je způsoben roztažení močového měchýře, když je naplněna močí, překážku v močové trubici, benigní hyperplazie prostaty (samci) nebo neurologického poškození v důsledku poranění míchy, expozice chirurgickým zákrokem nebo roztroušené sklerózy. Psychologické

inkontinence moči v důsledku psychologické vnější podněty: studená voda, silných emocí (strach, úzkost, fobie) nebo mánie. Neurologická

inkontinence Tento typ charakteristickými změnami ve fungování močového měchýře způsobené poškození nervového systému. Někdy lidé, kteří trpímrtvice, Parkinsonovy choroby, roztroušené sklerózy nebo poranění míchy utrpělo.

Domácí léky pro léčbu močové inkontinence číslo 1 receptu

  • Složení 2 lžíce sušené kopr 1 šálek vody

Příprava vařit vodu s koprem po dobu 5 minut, poté se nechá vychladnout. Vypite jeden pohár denně.

recept # 2

Ingredience

  • 1 hrst malinových listů
  • 1 šálku vody

Příprava

vařit vodu s listy po dobu 5 minut. Doporučené použití každý den. Tento recept je ideální pro ty, kteří potřebují posílit svaly pánevního pletence.

№3 Recept Složení

  • 1 stroužek česneku 1 hrst bílých květů hlohu. 2 litry vody

Příprava Rozdrťte česnek a vzít čaj s hlohu květy a nechte stát 15 minut. Kmene a přidejte směs ve vaně naplněné teplou vodou. Vykoupat. Recept №3

  • Složení 1 lžíce medvědice listy (medvědice lékařská)
  • 1 litr čaje

Method Přidat medvědice lístkový čaj. Šálek každé tři hodiny, ale ne více než 5 krát denně. Tento nástroj není vhodný pro osoby se zánětem ledvin.

rady a cvičení pro léčbu inkontinence moči Vezměte teplé koupele

sedí sednout, dotáhnout své svaly pánevního dna a musí být v této pozici po dobu 5 sekund. Odpočinek 10 sekund a pak proveďte cvičení v tempu. Cvičení opakujte desetkrát. Kegel cvičení

Tato cvičení se provádí odříznutím stydké-kopchykovyh svaly. Kdykoli budete močit, zastavit proud moči, svalová zkrácení, a pak pokračujte močení. Toto cvičení, i když je prázdný močový měchýř.

Poznámka: toto cvičení by neměl dělat více než 2-3 krát za měsíc.Nicméně, pokud opravdu chcete provést toto cvičení, můžete to udělat s prázdným močovým měchýřem, simuluje proces močení.

dechová cvičení stánek, rozšířil svoji šířku nohy ramen, přesunout pánev dopředu. Mírně pokrčte kolena a zvedněte ruce. Dotýkat žaludku třikrát, natáčet krátké dechy. Pokuste se pomalu vydechujte. Pokusit se zcela zaplnit plíce. Opakujte toto cvičenídvakrát. Příčiny inkontinence

Pokud je příčinou je stres, nervové poruchy nebo infekce močových cest, je třeba vědět, jak bojovat. Vyhnout se některé potraviny

vyhnout následující produkty: rajskou omáčku, čokoláda, kukuřičný sirup, cukr, med, chilli, kari a jiná kořeněná jídla, protože dráždit močový měchýř. Tyto výrobky také zařadit jako káva, limonádya čaj.

nesníží množství vody opilého

To je častý omyl mnoha lidí, kteří trpí močovou inkontinencí. Jsou přesvědčeni, že toto se zabránilo náhodnému moč, ale ve skutečnosti to vede k dehydrataci a jiné závažné účinky na ledviny.

Nadváha Obezita je úzce spojena s dalšími problémy, a je jedním z důvodů, které vedou k inkontinenci. Nadváha narušuje snížené pánevních svalů. Prevence

Před spaním, jít na záchod. Pokud se náhle pocit, kašlání, kýchání nebo bude zvedat těžké předměty, svalové napětí LC, aby se zabránilo nekontrolovanému močení. Jít na záchod před odchodem z domu.

nosit spodní prádlo, které mohou být snadno perevdyahnuty vždy vzít s sebou dále, že když to moč nahradit. Pokud jste na záchodě, snaží se úplně prázdném močového měchýře.

Pokud je to možné, jít na záchod, i když se necítí potřebu cvičit své tělo k řízené vypouštění. Když máte pocit, že chcete jít na záchod, jdi.

Nedělají svůj močový měchýř vydržet, takže si zvýšit riziko infekce močového měchýře nebo svěrače relaxace riziko.


5 Domácí masky pro pružnost pokožky

5 Domácí masky pro pružnost pokožky

Elasticita a zdraví tváří často závisí na určitých návycích, genetice a správné stravě. Ve skutečnosti je někdy nemožné nic udělat, aby se čas vrátil zpět, ale existují domácí masky , které minimalizují otoky, poškození a stárnutí pokožky. V tomto článku uvádíme tři recepty pro domácí masky pro pružnost pokožky.

(Lidových opravné)

5 Koření očistit tělo toxinů

5 Koření očistit tělo toxinů

Přírodní produkty Na našich stránkách jsme opakovaně diskutovali, proč je důležité, aby pravidelně odstraňovat toxiny. přebytek toxinů výrazně zhoršuje lidské zdraví, což způsobuje slabost a závratě, a snižuje kvalitu života celkově. Samozřejmě, že lidské tělo je uspořádáno takovým způsobem, že se snaží rychle odstranit všechny toxiny a škodlivých odpadů.

(Lidových opravné)