Kontrola močení Lidové léky přírodní prostředky


Kontrola močení Lidové léky přírodní prostředky

Inkontinence - toto nekontrolované vypouštění tekutiny z těla. Toto onemocnění postihuje ženy častěji a projevuje se v různých stářích. Tento článek vám pomůže dozvědět se o této nemoci a jak s ní léčit doma.

příčiny a typy inkontinence

Při kýchání, kašel, smích, nebo při prudkém pohybu může přidělit kapek moči. Jedná se o hygienický problém, který výrazně ovlivňuje život pacienta s psychickými a fyzickými nepohodlí. Není to nemoc z těla, ale spíše příznakem onemocnění, postihujících procesů v močovém měchýři.

Lidé všech věkových kategorií a předměty trpí. Ale zpravidlase vyskytuje častěji u žen, zejména během těhotenství a menopauzy. Příčinou je zvýšený tlak v močovém měchýři ve srovnání s tlakem v močovém traktu. Existuje několik typů tohoto problému.

Naléhavá inkontinence

K tomu dochází, když ztráta tekutiny je nedobrovolná a zahrnuje odvolání. To je vzhledem k senzorické impulzy do stěny močového měchýře, které nejsou schopné udržet kapalinu a v důsledku toho, což způsobuje zvýšenoumoči. Přepad měchýře

Tento typ je způsoben roztažení močového měchýře, když je naplněna močí, překážku v močové trubici, benigní hyperplazie prostaty (samci) nebo neurologického poškození v důsledku poranění míchy, expozice chirurgickým zákrokem nebo roztroušené sklerózy. Psychologické

inkontinence moči v důsledku psychologické vnější podněty: studená voda, silných emocí (strach, úzkost, fobie) nebo mánie. Neurologická

inkontinence Tento typ charakteristickými změnami ve fungování močového měchýře způsobené poškození nervového systému. Někdy lidé, kteří trpímrtvice, Parkinsonovy choroby, roztroušené sklerózy nebo poranění míchy utrpělo.

Domácí léky pro léčbu močové inkontinence číslo 1 receptu

  • Složení 2 lžíce sušené kopr 1 šálek vody

Příprava vařit vodu s koprem po dobu 5 minut, poté se nechá vychladnout. Vypite jeden pohár denně.

recept # 2

Ingredience

  • 1 hrst malinových listů
  • 1 šálku vody

Příprava

vařit vodu s listy po dobu 5 minut. Doporučené použití každý den. Tento recept je ideální pro ty, kteří potřebují posílit svaly pánevního pletence.

№3 Recept Složení

  • 1 stroužek česneku 1 hrst bílých květů hlohu. 2 litry vody

Příprava Rozdrťte česnek a vzít čaj s hlohu květy a nechte stát 15 minut. Kmene a přidejte směs ve vaně naplněné teplou vodou. Vykoupat. Recept №3

  • Složení 1 lžíce medvědice listy (medvědice lékařská)
  • 1 litr čaje

Method Přidat medvědice lístkový čaj. Šálek každé tři hodiny, ale ne více než 5 krát denně. Tento nástroj není vhodný pro osoby se zánětem ledvin.

rady a cvičení pro léčbu inkontinence moči Vezměte teplé koupele

sedí sednout, dotáhnout své svaly pánevního dna a musí být v této pozici po dobu 5 sekund. Odpočinek 10 sekund a pak proveďte cvičení v tempu. Cvičení opakujte desetkrát. Kegel cvičení

Tato cvičení se provádí odříznutím stydké-kopchykovyh svaly. Kdykoli budete močit, zastavit proud moči, svalová zkrácení, a pak pokračujte močení. Toto cvičení, i když je prázdný močový měchýř.

Poznámka: toto cvičení by neměl dělat více než 2-3 krát za měsíc.Nicméně, pokud opravdu chcete provést toto cvičení, můžete to udělat s prázdným močovým měchýřem, simuluje proces močení.

dechová cvičení stánek, rozšířil svoji šířku nohy ramen, přesunout pánev dopředu. Mírně pokrčte kolena a zvedněte ruce. Dotýkat žaludku třikrát, natáčet krátké dechy. Pokuste se pomalu vydechujte. Pokusit se zcela zaplnit plíce. Opakujte toto cvičenídvakrát. Příčiny inkontinence

Pokud je příčinou je stres, nervové poruchy nebo infekce močových cest, je třeba vědět, jak bojovat. Vyhnout se některé potraviny

vyhnout následující produkty: rajskou omáčku, čokoláda, kukuřičný sirup, cukr, med, chilli, kari a jiná kořeněná jídla, protože dráždit močový měchýř. Tyto výrobky také zařadit jako káva, limonádya čaj.

nesníží množství vody opilého

To je častý omyl mnoha lidí, kteří trpí močovou inkontinencí. Jsou přesvědčeni, že toto se zabránilo náhodnému moč, ale ve skutečnosti to vede k dehydrataci a jiné závažné účinky na ledviny.

Nadváha Obezita je úzce spojena s dalšími problémy, a je jedním z důvodů, které vedou k inkontinenci. Nadváha narušuje snížené pánevních svalů. Prevence

Před spaním, jít na záchod. Pokud se náhle pocit, kašlání, kýchání nebo bude zvedat těžké předměty, svalové napětí LC, aby se zabránilo nekontrolovanému močení. Jít na záchod před odchodem z domu.

nosit spodní prádlo, které mohou být snadno perevdyahnuty vždy vzít s sebou dále, že když to moč nahradit. Pokud jste na záchodě, snaží se úplně prázdném močového měchýře.

Pokud je to možné, jít na záchod, i když se necítí potřebu cvičit své tělo k řízené vypouštění. Když máte pocit, že chcete jít na záchod, jdi.

Nedělají svůj močový měchýř vydržet, takže si zvýšit riziko infekce močového měchýře nebo svěrače relaxace riziko.


10 Produktů z astmatu

10 Produktů z astmatu

Astma - chronické nemoci, které postihuje dýchací systém práva. Tato nemoc je spuštěna spouštěči, které způsobují různé poruchy. Přestože tato choroba zatím nemůže být vyléčena, existují drogy a výrobky, které ji mohou ovládat . Níže nabízíme jídlo pro boj s astmatem. 1. Avokádo Avokádo je skvělá volba pro astmatiky, zejména pro ty, kteří mají toto onemocnění spojené s alergií na ořechy.

(Lidových opravné)

3 Antioxidační šťávy v boji proti předčasnému stárnutí

3 Antioxidační šťávy v boji proti předčasnému stárnutí

Přírodní produkty začneme věku při narození, ale přijde okamžik, kdy si uvědomíme, že se to děje. Každý člověk má takový okamžik. Například to může být poprvé, co někdo s názvem „žena“ nebo „muž“, kdy došlo k první šedivé vlasy nebo v den, který označuje 30 nebo 40 let. ostatní lidé si uvědomili, že zlomil, když se unaví z provádění činností, které dříve líbily, nebo se cítí redundantní v baru, kde byli stálí zákazníci 20 let.

(Lidových opravné)