Kdo by neměl pít kravské mléko


Kdo by neměl pít kravské mléko

dozvíte zajímavé informace o tom, proč bychom neměli pít kravské mléko, i když to je jeden z nejpopulárnějších a nejvíce konzumovaných potravin ve světě. Ve skutečnosti stovky let to bylo považováno za základ jídelníčku každého jedince.

Takže tento výrobek obsahuje některé důležité živiny potřebné v těle, zejména vápníku. Nicméně Nedávná studie zjistila, že kravské mléko není tak užitečný, což se zdá být, protože způsobuje různá onemocnění a poruch, které jsou čím dál častější u mužů.

Proč říci, že konzumace kravského mléka mohou mít vliv na vaše zdraví?

Stejně jako je tomu u jiných výrobků, nápad ve prospěch nebo neprospěch kravského mléka se liší. Mnozí přehnané předpokládat, že takový populární a spotřeboval produkt může být zdraví škodlivé, a to zejména s ohledem na skutečnost, že byl součástí stravy většiny lidí na mnoho let. Nicméně, tam je velmi apt vysvětlení toho, co se pamatoval každý spotřebitel.

Podle výzkumu v roce 1800 u krávy dal o dvou litrů mléka denně. Ale všechno se změnilo v roce 1960, kdy se začaly používat umělé modifikace procesů dobytek, což vedlo krávu začal dávat 2 až 9 litrů mléka denně.

mléko vzrostla v průběhu let, a dnes používají různé metody umělého chovu, včetně použití antibiotik a růstových hormonů, genetické selekce, změna posuvu, jsou velmi zvýšené produkci masa a mléka.

Odborníci v oboru se snažili udržet v tajnosti, ale studie ukázaly, že tyto metody a změny nepříznivě ovlivnit zdraví spotřebitelů. Ve skutečnosti, nedávná studie Harvardovy univerzity potvrdila většinu nebezpečí konzumace kravského mléka.

10 důvodů, proč mléko škodí kravského

 • Kravské mléko snižuje hladinu železa u dětí. V roce 1993, National Academy of Pediatrics ve Spojených státech zveřejnila studii o tom, že žádné dítě by nemělo pít kravské mléko před dosažením věku 18 měsíců. Kromě toho, kravské mléko přispívá ke ztrátě esenciálních mastných kyselin a vitamínu E.
 • Mléko obsahuje protein známý jako kasein , který se používá k výrobě lepidla a může způsobit zánět měkkých tkání u mnoha dětí. Tyto tkáně se nacházejí v krku, nosní dutině a subarachnosauru nosu. Pokud jsou zapáleni, může mít dítě problémy s dýcháním.
 • konzumaci kravského mléka a výrobků z ní odvozených, což vede k různým nemocem, včetně diabetes , roztroušená skleróza, onemocnění srdce, Crohnova choroba, syndrom dráždivého tračníku a dokonce i šedý zákal.
 • Kravské mléko obsahuje abnormální množství antibiotik prostřednictvím umělého chovu a chovných metod pro skot. Toto množství antibiotik přispívá k růstu bakterií, které jsou odolnější vůči antibiotikům a obtížné bojovat, zejména u lidí, kteří trpí vážným onemocněním.
 • by si uvědomit, že kravské mléko a výrobky z nich odvozené, obsahovat asi 59 různých druhů syntetických hormonů, jako je například: steroidy, nadledvinek a pohlavní hormony,-, které mohou být v kombinaci s jiným toxinům a způsobit degenerativních chorob.
 • Mléko obsahuje hodně tuku, které může zvýšit hladinu cholesterolu a riziko obstrukce arterií, zejména v mladém věku.
 • Kravské mléko zvláště vhodné pro trávicí systém krav. Když lidé konzumují, polknou přísady, které brání vstřebávání živin z jídla.
 • Spotřeba kravského mléka vede k alergii a přecitlivělosti. Bylo prokázáno, že ovlivňuje chování, spánek a koncentraci a může dokonce způsobit enurézu (močovou inkontinenci).
 • Různé studie ukázaly, že kravské mléko způsobuje u mužů rakovinu prostaty, zvláště když konzumují 3 šálky denně. V případě žen může riziko rakoviny vaječníků dosahovat 66%. Díky kaseinu
 • kravské mléko produkuje histamin a pak hlen. Z tohoto důvodu spotřeba mléka a jeho derivátů často způsobuje astma.


  Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo

  Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo

  Když jste právě pil jeden šálek čaje nebo kávy, většina lidí prostě vyhodí tašky a odpadky. Nicméně, existuje mnoho způsobů, jak je znovu použít. Opětovné použití předmětů pro domácnost nejen pomáhá životnímu prostředí, ale snižuje množství odpadků, ale také znamená, že získáte více výhod z každého předmětu.

  (Zajímavosti)

  5 Známky, že máte intuitivní inteligence

  5 Známky, že máte intuitivní inteligence

  Intuitivní inteligence dnes v módě. Není zdaleka racionální přístup s logickou analýzou, kterou aplikujeme na svět a měříme jej jako IQ. Mluvíme o několika typech inteligence. Každý člověk uspěje v jedné dimenzi, která je založena na její velikosti a úspěchu v životě. Spisovatelé jako Howard Gardner mluví o důležitosti lidské intuice.

  (Zajímavosti)