Koloidní stříbro - silný přírodní antibiotikum


Koloidní stříbro - silný přírodní antibiotikum

zajímavých faktů koloidní stříbro - antibiotikum schopné zbavit plísní, virů, bakterií a parazitů. Jedná se o minerální doplněk, který zabíjí všechny mikroorganismy, které způsobují onemocnění. Proto je velmi silný.

V tomto článku vám chceme vyprávět více o těchto lécích, které byly používány po staletí.

Co potřebujete vědět o koloidním stříbru

Chcete-li vyprávět o prvním způsobu použití stříbra, měli bychom se ponořit do historie, to znamená návrat k říším Řecka a Říma. Obě civilizace používaly tento materiál pro výrobu kuchyňského nádobí a kontejnerů pro skladování vody.

Herodotus napsal, že perský král Cyrus nesl s sebou stříbrné baňky s vařenou vodou. Napil jen jednu z nich.

Zdá se, že tento král věděl, že tento materiál zastavuje reprodukci mikroorganismů, zejména těch, které jsou schopné ničit nápoje a jídlo.

Tradiční čínská medicína a Ayurveda také používají stříbro po staletí. Byla použita k prevenci a léčbě infekcí, stejně jako k oživení pacientů trpících bolestivostí nebo slabostí spojenou s věkem. Je známo, že americkí rolníci sbírali stříbrné mince. Dali je do nádoby s čerstvým mlékem. Umožňovalo delší uchovávání mléka a zabránění výskytu plísní.

Začátkem 20. století bylo známo, že

žádné bakterie, kvasinky, mikroby nebo viry nemohou přežít kontakt se stříbrem. To se stane, i když je to jen zlomek stříbra. Tento kov

za pár minut ničí jakýkoli patologický organismus. Koloidní stříbro se získá elektrolýzou. Za to je stříbro kombinováno s destilovanou vodou. Výsledkem je jedno z nejsilnějších antibiotik na světě.

Dobrou zprávou je, že nezpůsobuje žádné negativní vedlejší účinky nebo alergické reakce. Rychlost, s jakou pracuje, a

jeho bezpečnost vám umožní vyřešit mnoho problémů. Co dělá koloidní stříbro?

Zde je úžasné: množství stříbra, které opravdu potřebujete, je velmi malé.

Mikroskopické částice v tomto materiálu překonávají bakterie, plísně a viry. Kromě toho funguje velmi rychle.

Proto se používá k posílení imunitního systému. Zabraňuje také vzniku některých onemocnění.

Patří sem nachlazení nebo dokonce problémy spojené s HIV nebo herpes. koloidní stříbro tekutiny a zvyšuje lymfatickou drenáž, odstranění toxinů z vašich tkání. Také

zvyšuje buněčnou oxygenaci. Navíc zlepšuje tok energie v těle. Díky tomu se používá jak pro prevenci, tak pro léčbu a regeneraci. Koloidní stříbro

-

je docela účinné léčby pro všechny typy infekčních chorob. To se liší od moderních antibiotik a chemikálií. Neumožňuje žít ani množit žádné mikroorganismy.

Také není návyk a nezpůsobuje bakteriální nebo virovou rezistenci. Právě to se děje s moderními léky. Navíc může fungovat po celém těle. Současně napadá různé patogeny. Antibiotika, které si koupíte v lékárně, lze odstranit některé z těchto mikroorganismů a nic víc.

Vynikající výhody

Výhody koloidního stříbra, znamená následující:

zabíjí nádorové buňky

  • stimuluje růst kostí
  • stimuluje hojení některých ran a popálenin
  • ošetřující papillomavirus
  • také stříbro

užitečné při léčbě astmatu, malárie, artritida, průjem a infekce způsobené E Coli Kromě toho, že působí proti parazitům, herpes, streptokoky, stafylokoky a hub. Používá se také k léčbě mnoha septiky onemocnění úst, například, je pioreyi nebo angína.

Pokud jej umístit na kůži, to

pomáhá v boji proti akné, plíseň nohou, vředy, ekzémy, otevřené rány a bradavice. Kromě toho, že pomáhá léčit infekci nebo zánět oka, včetně očních spojivek.

Protože nemá chuť, můžete ji bez problémů vypít.

Jak používat koloidní stříbro?

Koloidní stříbro nereaguje s většinou léků. Navíc,

je prakticky netoxický pro člověka. Takže můžete použít v jakémkoli věku k léčbě různých poruch. Koloidní stříbro není návykové nebo netolerovatelné. Je bezpečné těhotným ženám a ženám, které krmí děti. Je snadno odstraněn močí.

Jeho použití a dávkování jsou velmi univerzální. Můžete:

vypláchnout ústa.

  • Namočte gázu k čištění rány a popáleniny. To je také užitečné pro léčbu akné na kůži.
  • Vložit do kontejneru pro oči. Někteří lidé ji používají pro vaginální nebo anální sprchy. Kromě toho jej můžete také použít k deodoraci nohou. Může se dokonce vdechnout nosem stříkací pistolí. Doporučená dávka - jedna kapka na 100 kg hmotnosti.
  • To znamená, že pokud si váží 70 kg, nejvíce zapotřebí 70 kapek denně. Vždy se musí rozpustit v kapkách a musí být provedeno ve dvou krocích.

Zvýšit využívání koloidního stříbra,

musí držet tekutinu v ústech několik minut, než ji spolknout. Musíte vzít to na lačný žaludek a čekat půl hodiny před jídlem. Můžete to například udělat, když se probudíte.

K čištění vody by měly přidejte lžíci do 4 litrů vody.

lze dávku zdvojnásobit, pokud je voda kontaminovaná bakterií nebo mikroorganismů.


5 Příčin obezity, které nesouvisí s food

5 Příčin obezity, které nesouvisí s food

Zajímavá fakta často spojována s nadváhou sedavý způsob života a nezdravá strava . Existuje však mnoho dalších důvodů, které vám neumožňují zbavit se dalších kilogramů. Dnes vám řekneme o některé z příčin obezity , které nesouvisejí s vaší každodenní stravy. Přečtěte si pozorně, protože se můžete v tomto popisu identifikovat.

(Zajímavosti)

8 Příznaků hormonální nerovnováhy, které jste nevěděli

8 Příznaků hormonální nerovnováhy, které jste nevěděli

Hormony hrají důležitou roli ve vašem zdraví. Koneckonců ovlivňují práci většiny orgánů těla. Jedná se o chemické vysílače, které odpovídají na funkci buňky a dokonce regulují psychologické procesy po celý život. Jelikož hormony ovlivňují metabolismus, růst a sexuální funkce, je velmi důležité je udržet v rovnováze.

(Zajímavosti)