Barevné deštníky pro špatné dny


Barevné deštníky pro špatné dny

Pro špatné dny vždy musí mít na skladě barevné deštníky. Pravdou je, že někdy, na šedý den, přijde tmavší a prostě nerozumíme proč. A pak ještě jeden a ještě, dokud se taková řada dnů nestane obtížným obdobím, od kterého je pro člověka velmi obtížné uniknout.

Ale to je normální. Věřte tomu nebo ne, nejste jediný na světě, který je někdy naštvaný nebo kdo se cítí, jako by nic neměl za to.

My všichni prožíváme náročné období osobních zkušeností. Nezáleží na tom, jak jasné je slunce, jen si myslíme, že tyto teplé paprsky nás opouštějí.

Někdy to nutně neznamená něco "špatného". Je to víceméně rychlá, pomalá, hluboká apatie, nepříjemná všeobecná malátnost, díky níž má člověk špatnou náladu, dokonce ztrácí naději.

V takových dnech určitě potřebujete barevný slunečník. Tento neviditelný štít pomůže chránit vás před toxickými, lidskými, negativními myšlenkami a zkušenostmi. Doporučujeme vám, abyste každý den otevřeli takový deštník, který je stále širší a širší, a vysvětlíme proč.

otevření deštníky emoce, když existují zamračených dnech

deštníky emocionální - je neproniknutelné bariéry, které chrání vaše sebevědomí, je natřený na šedo a emoce, které jsou trochu ztratilo barvy.

Je třeba připomenout, že každý člověk má právo zažít špatné dny. Je velmi užitečné vzít si své démony a rozpoznat obavy, protože budete mít příležitost poznat své vlastní já.

Ale poté, co muž dosáhl dna, musí určitě vstát. Pak bude motivovat obnovenou sílu a naděje a víra v sebe budou ještě silnější. Nezapomeňte, že pokud se ráno probudíte bez naděje na nový den, můžete jej počítat za ztracenou.

Martin Seligman je známý psycholog, který představuje zajímavou moderní větev pozitivní psychologie. Je velmi užitečné a nadšené prozkoumat jeho profesionální způsob, protože začal studiem deprese. Vědec dokonce vytvořil některé důležité pojmy, jako je naučná bezmocnost.

Ale Seligman postupně si uvědomil, že většina odvětví psychologie se zaměřuje na studium onemocnění nebo složitějších pojmů souvisejících s depresí.

Dlouho a až do té doby nikdo nezačal zkoumat, co je "být šťastný". Otevři barevné deštníky, aby se ochránili od temnéhoutrpení a radosti dýchat hluboce o.

Od té doby vědci vydal knihu „Authentic Happiness“ ( „Authentic Happiness“) a „Learned optimismu“ ( „Studoval optimismus“), která poskytovala vynikající způsoby, jak zajistit lepší psychickou pohodu. Jedná se o důležitou energii, která spočívá v neustálém sebevyrábě a štěstí.

Dále vám řekneme asi 5 kroků, které podle Seligmanu představují způsob, jak budovat štěstí. Pomohou vám otevřít barevné deštníky. Tato technika se nazývá "PERMA", každé písmeno odpovídá začátku odpovídajícího slova v angličtině.

P - Pozitivní emoce (Positive Emotions)

Čím více budete mít pozitivní emoce, takže budete šťastnější. Pravidlo se zdá být docela jednoduché, ale víte, jak to dosáhnout? Změňte své myšlenky a vytvářejte nové emoce.

  • Začněte s nejmenšími, nejzákladnějšími věcmi.
  • Někdy prostě probudit se ráno a vstávat s myšlenkou, že je dnes krásný den. také možné, například říká: „Nenechám slova vlivu další osoby nad“ nebo „Dnes jsem popikluyusya sám, dal svůj život za prioritu.“
  • E - Zaměstnanost (Engagement)

V tomto bodě Martin Seligman má vždy podaří nastavit sám pozitivně v každodenním dění a zaměstnání.

Zkuste. Dokonce i když si myslíte, že pracovní rutinu nebo trochu nuda,

pokusit podívat se na plnění svých povinností v jiném světle a z jiného úhlu pohledu.R - vztah (Relationship)

vztah, ve kterém žijete každý den mohou, ale nemusí mít vliv na většinu své štěstí, nebo naopak - nejsilnější způsobit bolesti hlavy.

opět otevřou své barevné deštníky, aby se ochránili od lidí, kteří vás chtějí vytvářet problémy, vyvolat obavy nebo způsobit bolest.

Nastavte vzdálenost s nimi. A pak se snažte přiblížit těm, kteří obohacují váš život a dávají štěstí a světlo. M - hodnota (význam)

Tato položka je trochu složitější, ale je snadné ji pochopit.

Jedná se o dělat něco, co vám dává pocit váhy a užitečnosti. Pokud některé aktivity a lidé vás inspirují s pocit pohodlí a důvěry, může to pomoci každodennímu užívání života.

Najděte, co motivuje,

inspiruje naději, cítí se důležité a dává dobré emoce. A - Úspěchy (provedení Provedení)

Pochopení toho, co můžete dosáhnout svých cílů, máte dostatek schopností a vaše úsilí se vyplácí - jsou hlavní komponenty pocit úspěchu, který také dělá lidi šťastnými

.Tajemství je vytrvalost

. Nemůžete ztratit naději ani snižovat ruce. Každodenně tančte pod barevnými deštníky, které vás ochrání před tmavými dny.


Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Je těžké si představit život bez mobilních telefonů. Když jste v autě, pravděpodobně se ptáte, jak se lidé bez GPS a jak lidé žili bez okamžitého zasílání zpráv. Již nepotřebujete knižní regály pro encyklopedie, protože nyní máte více informací o svém mobilním telefonu. Ale jejich dostupnější dostupnost vyvolala obavy, že jejich použití může poškodit naše zdraví.

(Zajímavosti)

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Možná jste často dočíst, že každý člověk je jedinečný a my všichni máme své vlastní zvyky, životní styl a stravu, stejně jako celou řadu funkcí, které nám dělají všechny různé. A vy jste s největší pravděpodobností slyšeli nebo četli o tom, že každý člověk potřebuje své vlastní spánek, aby mohl zcela odpočívat a získat energii.

(Zajímavosti)