Pokud jsou vyčerpány - propuštění


Pokud jsou vyčerpány - propuštění

užitečné návyky Už jste někdy pocit, jako by se něco plněné všechny myšlenky? Pátrání po svobodě. Není to proč, ale potřebuješ to.

Možná jste byli příliš spojeni s různými lidmi nebo situacemi. Uvolněte. Takže vidíte, nepopsatelný pocitúnava projde.

Přemýšlejte o dalším dechu. Pokusíte-li se s ním a kontrolu zadržet, bude výsledek nebrání vyčerpání.

Proces uvolňování je přirozený pro lidskou činnost. Nejen fyzické, ale i psychologické.

Klademe sami lidé, okolnosti, věci a chování, které se nám nepomůže. Ve skutečnosti mohou potlačit muže a pevně stlačit ho, dokud se ztratí veškerou moc. Mniši a řeky

Toto je příběh o dvou mnichů, což ukazuje, jak se někdy beremezbytečnou zátěž, aniž by si to uvědomovali.

dva buddhističtí mniši cestovali společně a na nějakém místě museli překročit řeku. Na břehu této řeky byla žena. Zeptala se mnichy, aby jí pomohl dostat se na druhou stranu, protože na to sám nemohl.

jeden z mužů splňovaly pravidla svého řádu, zakazuje ženám mluvit a dotknout se jich. Proto jí nevěnoval pozornost a překročil řeku.

Další mnich ukázal soucit pro ženu. Vzal ji za ruce a přesunul se na druhou stranu řeky. Tam jejich cesty odešly. Pak dva mniši pokračovali ve své cestě.

Po minuli několik hodin, překonávání mnoho mil, první mnich nadále přemýšlet o tom, co se stalo.

už nedokázal zadržet svůj hněv, takže si stěžoval partnera: „Jak jsi mohl porušit pravidla, ukázat neúcta k Bratrstvu a riskovat, že zaženou tě“

Druhý mnich odpověděl takto:

„Nechala jsem žena na břehu řeky. Proč pokračovat jej nosit s sebou? „

Release, která nepatří

příběh nám řečeno dříve, má určitou morálku. Někdy bereme zátěž zcela ve vlastnictví jiné osoby k provádění. To narušuje náš charakter, ohromující emoce a dušenegativní pocity.

Postupně se začínají hromadit špatné myšlenky. To se stane v okamžiku, kdy se člověk již stojí situaci a byl odreagovat. Ale je to opravdu nutné?

Kolikrát jste se na cizí problémy? Není zajímavé, jak moc vás ovlivňují více než vaše vlastní nevýhody?

Víte, jak krávy neustále žvýkají trávu? Vypadá to, že se jedná o chování některých lidí. Oni žvýkají a žvýkají a odmítají opustit to, co je již dávno zničeno. Tato vize života vede k pocitu napětí. Pokud pokračovat ve stejném duchu, pak

dříve nebo později musí ještě pustit. V takových situacích je úzkost, stres a deprese.

Uvolněte provazy, které jste svázali Nikdo vás nenechal nést toto břemeno

. Neudělali tě, aby ses vylezla nahoru. Udělali jste to dobrovolně. Chcete vědět proč?

Perfekcionismus vás nutí převzít zodpovědnost za všechno. Pokud se něco pokazí, bude to vaše chyba. Neexistuje právo na chybu v hlavě.Nemůžete se sami zacházet tak striktně.

  1. Člověk se také učí ze svých chyb.Začal jste se snažit o mír se všemi možnými prostředky, ale ten, kdo dal ostatní na první místo, zapomene na sebe. Je jedno tajemství, které musíte vědět: nejprve - vy,
  2. , vše ostatní - pak. Pokud máte příliš vyvinutou schopnost sympatizovat s, cítíte bolest druhých. To není vždy dobré. Koneckonců, nejenže rozumíte lidem, ale také se ocitnete na jejich místě.
  3. Někdy přebíráte zodpovědnost.Snažím se někoho pomoci tím, že se jeho problémy na vlastní ramena.Pomáhat někomu, kdo to potřebuje, není vůbec špatný. Pokud však lidé používají vaši laskavost,
  4. se naučte je nechat jít. Někdy dáme příliš mnoho nebo emocionálně závisí na ostatních

. Myslíme si, že je to správné. Můžete si také myslet, že to z nás dělá dobré lidi, kteří vědí, jak milovat. Bohužel, tento způsob myšlení může fungovat proti vám.

Pokud dáte příliš mnoho ostatním, budou vás moci používat a manipulovat.Na druhé straně emocionální závislost povede k tomu, že nemůžete být šťastní bez jiné osoby.

Nechte jít, buďte svobodní ... Byli jsme učeni, jak se starat o ostatní a chránit je. V mnoha případech však musíme jen rozdělit lana, která nás váže.

Protože vás neudělají šťastní a vedou jen k pocitu vyčerpání.


Fed Zůstat déle pomůže 12 výrobků

Fed Zůstat déle pomůže 12 výrobků

Užitečné návyky Ujistěte se, že tyto dvanáct Produkt vám pomůže se cítit hlad na dlouhou dobu! Podmínkou pro úspěšnou ztrátu hmotnosti je snížení počtu porcí, ale pocit hladu vás neustále pronásleduje. To je hlavní problém většiny diet. Z tohoto důvodu spotřebujete další kalorie po celý den, abyste si udrželi pocit pohody.

(Užitečné návyky)

6 Symptomů unipolární deprese, které stojí za to vědět

6 Symptomů unipolární deprese, které stojí za to vědět

Unipolární deprese je mnohem závažnější než jiné poruchy nervů. Současná společnost je ohromující v neuvěřitelném rozvoji společenských a technologických sfér života. Emocionální problémy se však po mnoho let nezmění. Je to obtížný osobní život, který je nedokonalým aspektem, z něhož se milióny lidí stále nemohou dostat ven.

(Užitečné návyky)