Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám


Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Sex a vztahy Každý má nedostatky. Nikdo na této planetě není dokonale dokonalý. Schopnost vidět vlastní nedostatky a vzít je pomáhá nejen respektovat ostatní, ale nedávají jiné lidi, aby používali své slabosti proti nám.

Mnozí z nás tráví polovinu života, když se snaží ukrýt nevýhody oblečení nebo make-upu.

Tyto nevýhody nazýváme "otravné". Ve skutečnosti mohou drasticky snížit naši sebeúctu. To je však pouze ty aspekty, které vás definují jako osoby, a která musí být přijata co nejdříve.

Nadváha, ohnutý nos příliš malé nebo příliš velké prsa nebo mužské plešatosti není nevýhodou. Namísto

skutečnou nevýhodu - to nedostatek porozumění a respektu, kritiky či sobecké agrese. To je něco, o čem se všichni musíme snažit změnit v sobě.

Zveme vás, abyste o tom přemýšleli.

naše slabosti - naše ctnosti

Často se říká, že jsme společnost racionálních vědců a emocionálních hlupáky.

Může se to zdát divné, ale jsme si vědomi, že realita v našem každodenním životě trochu soucitu, reciprocity nebo uznání s jinými lidmi, kteří mají také potřeby a obavy.

Neučíme děti emoční inteligenci.

Místo zvážit tento přístup jako multidimenzionální aspektem je schopen pokrýt všechny oblasti, ve kterých učitelé - To je nejlepší model pro příklad, že i nadále učit v izolaci.

Vzhledem k tomu, že roste ostýchavý děti s nízkým sebevědomím a mládež, kteří vidí nedostatky v sobě do té míry, že přeměnit tyto nedostatky do černé díry, které se cítí odlišný a použity proti nim.

Je to něco velmi složitého amusíme se naučit, jak s touto záležitostí jednat.

vlastní anatomie Když jsem nízké sebevědomí, doufám, že ostatní v jejich vlastními slovy a činy mi dát to, co jsem chybí: důvěru a bezpečnost. Také doufám, že zasyplyut mi komplimenty a řekni mi, že nejsem tak ošklivá, jak si myslím, nebo co já - lepší člověk, než si myslím.

  • Musíme pochopit, že ostatní by nám od nás neměli dávat nic. Zbytek světa nemusí vyplňovat naše mezery nebo uklidnit naše obavy.
  • Musíme navrhnout své vlastní potřeby pro ostatní. místo postavit jejich vlastní přesvědčení a racionalizovat, co nazýváme postižení.
  • Pokud se domnívám, že pihy na tváři, nebo mírně křivý nos - to postrádá, jiní ji a v určitém okamžiku pochopit bude použito proti mně.
  • Proto je nutné pochopit, že skutečnou „chybu“ v těchto případech - to je naše nízké sebevědomí. Je to proto, že mi říká, že bych se měla stydět, protože některé funkce.

Další osoby nejsou nás napadli kvůli fyzikálním vlastnostem, které považujeme za negativní. Místo toho se budou napadat naši zranitelnost. Proto je důležité zvýšit sebevědomí a proměnit naše nedostatky ku prospěchu. Nevýhody

- ctnost, která nám učinit zvláštní

opakovat to, co již bylo řečeno, skutečná chyba, že jsme - v našich srdcích, která je schopna útoku, ponížit nebo poškodit ostatní.

náš vzhled, způsob myšlení, cítění nebo životní styl se nikdy nedostatky nebo něco, pro které můžeme vyčítat, dokud se ho respektovat.

  • Problém s tím vším je, že tráví příliš mnoho času obav o vzhledu, není to, že v každém z nás.
  • Kontrolujeme náš vzhled vychází z módních trendů nebo že ostatní ocení jako „dobré“. Kdybychom neodpovídají vzoru, a pak vypadnout. Nicméně, jak to udělat.
  • Jsme si vědomi, jak cennou jsme jen tehdy, když jsme ho vzít.
  • Lidé, kteří jsou schopni převzít ctnost, že specifické rysy jejich vzhled, který je odlišný - je to nejšťastnější lidé, protože jsou skutečné.


příliš vysoká, příliš malý vzrůst, krtek na tvář, vlasy a strašlivé nepoddajné vlasy, malé nebo velmi velkými prsy - není součástí vašeho sebeúcty. Zdraví

lidí - rozmanitost v identitě. Pokud budeme všichni snažit být stejné, pak můžeme zakalit naši přírodu a krásu. Není to stojí za to.

žádné osoby se zdravotním postižením, ale tam jsou ty, které postrádají nýtování hlavou. Podívejte se na svůj život jinak a začít s cílem zlepšit jejich sebevědomí, způsob bytí jedinečné a zvláštní krásu.


Jak žít s někým, kdo má hraniční poruchu osobnosti Sex a vztahy

Jak žít s někým, kdo má hraniční poruchu osobnosti Sex a vztahy

Hraniční poruchy osobnosti (NMD) komplikuje životy mnoha párů , ale je možné udržovat vztah. Musíte mít na paměti některé aspekty, že vztahy byly zdravé a vyvíjely se tím nejlepším způsobem. Je důležité vědět, že pomáhat vašemu partnerovi při protiraketové obraně neznamená změnit jeho. Tato nemoc by měla být pod dohledem profesionála.

(Sex a vztahy)

7 Známky toho, že přátelství skončilo

7 Známky toho, že přátelství skončilo

Sex a vztahy Pokud je vaše přátelství je nerovnoměrné a vždy raději více, než vyhraje, budete muset přemýšlet o tom, zda bude i nadále držet na vztahu. Rozhodnutí ukončit přátelství je emocionálně podobné horské dráze . Pokud však podrobně analyzujete všechny výhody a nevýhody, pochopíte, že taková volba změní váš život k lepšímu.

(Sex a vztahy)