Kdy jste s největší pravděpodobností otěhotněl?


Kdy jste s největší pravděpodobností otěhotněl?

Snažíte se otěhotnět a nemůžete čekat, až se tato šťastná událost stane? Dokonce jste si mysleli, že snad vy nebo váš partner problém plodnosti? Za prvé, uvolněte a s naší radou dále zjistěte, které dny v měsíci nejpravděpodobněji otěhotníte.

Naučte se rozpoznat změny ve vašem těle, stejně jako zjistit bazální teplotu, a budete okamžitě vědět, v jakých dnech je nejlepší pokus a představit dítě.

Vytvořte kalendář

První krok při určování plodných dnů závisí na pravidelnosti vaší menstruace. Pokud se vždy dostanou včas, úkol bude jednoduchý. V případě nepravidelného měsíčního období bude nutné pamatovat na všechny další ukazatele, o kterých budeme diskutovat.

V obou případech vám doporučujeme vytvořit kalendář a zaznamenat důležité informace o něm, o kterých budeme dále diskutovat. Takže můžete pozorovat změny a tendence ve svém těle.

Jaké jsou nejpříznivější dny?

Chcete-li zjistit, které dny svého cyklu příznivé pro početí, , nebo jinými slovy, dny ovulace,odečíst 14 dnů od prvního dne vaší příští měsíční. Číslo 14 je poměrně přibližné. Například, pokud váš menstruační cyklus trvá 28 dní, pak nejvíce freneticka z nich jsou jen ty, které jsou uprostřed měsíce. Musíte však odečíst od příští menstruace a nezohledňovat to, co již máte.

Jak dlouho trvá toto období?

Nezapomeňte, že ovulace trvá 12 až 24 hodin a sperma může zůstat naživu po dobu 2 až 5 dnů, dokud není oplodněna vajíčkem. Za měsíc máte asi 6 úrodných dnů. Z těchto 6 dnů budou ženy s vyšší fertilitou mít největší šanci mít ovulaci den a dva dny po. Proto je důležité znát další signály, které tělo oznamuje o tomto období.

Signály vašeho těla

Naše tělo je velmi inteligentní a oznamuje nástup plodných dnů prostřednictvím některých změn, jako například:

 • Cítíte se přitažlivější.
 • Máte zvýšený pohlavní styk. Vy
 • se může projevit příznaky podobné těm, které během menstruace: nepohodlí, oteklé prsy a další.
 • Vaginální výtok bude mít viskózní strukturu a průhlednou barvu, podobnou vaječnému žluči. Pomohou spermatu lépe se dostat k vejci. Takové výběry se objeví několik dní před začátkem ovulace a nakonec se stanou silnějšími a rozmarnějšími.
 • Základní teplota těla bude kolísat.

Sledovat bazální teploty

Pokud víte, že vaše tělo teploty jádra, to není jen schopný určit plodné dny otěhotnět, ale je považují za přirozený způsob antikoncepce. Ve skutečnosti je jedním z nejstarších systémů.

Bazální teplota je vždy měřena, když je vaše tělo v klidu, nejlépe - když jste se probudili. Je žádoucí používat co nejpřesněji teploměr.

Začněte měřit teplotu v pátý den cyklu přes konečník nebo vagínu po dobu 3 minut. Zde jsou některé faktory, které mohou ovlivnit bazální teplotu:

 • tři hodiny předtím, než jste nespal nebo trpět nespavost.
 • jste měřili hodně před měřením teploty.
 • jste naměřili teplotu v různých časech.
 • jste jedli na večeři nějaké speciální neobvyklé pokrmy.
 • máte zima nebo tělo je oslabené.
 • meditovali.
 • změnil jste teploměr.
 • změřili jste teplotu v jiné části těla.
 • atd.

Kdy klesají tyto plodné dny?

Abyste lépe porozuměli, naplánujte si plán.

Před ovulací je bazální teplota vašeho těla od 36,5 do 36,7 stupňů Celsia. Kvůli hormonálním změnám se může zvýšit o 0,3-0,5 stupňů Celsia dva nebo tři dny před začátkem ovulace.Teplota zůstane zvýšená až do konce cyklu, kdy začne další menstruace.

Aby bylo možné přesně určit plodné dny, musí být rozvrh dokončen za dva měsíce.

Obrázky s laskavým svolením ilyoungko, Boris SV a Susan.


4 Domácí prostředky k uklidnění kolik

4 Domácí prostředky k uklidnění kolik

Každý, kdo měl malé dítě ví, že kolik je jedním z největších problémů. Prostřednictvím nich děti křičí po celé hodiny, i když se zdá, že je s nimi dobré. Nemají žádnou horečku, plena je suchá, právě jíst, a přesto stále plakaly. A nemůžeš dělat nic jiného, ​​než se ptát, co je s nimi špatné. Cítíte spoustu stresu, dokonce si myslíte, že z vás jsou špatní rodiče.

(Zajímavosti)

Jak léčit ischias a bolesti zad

Jak léčit ischias a bolesti zad

Zajímavé skutečnosti existují dvě velmi podobné příznaky, které způsobují bolest a mobilitu bloku v páteři. Stále více pacientů trpí těmito problémy buď z napětí, nebo zasedání, které se po dlouhou dobu nepohybuje. Naučte se, jak zacházet s ischias a zbavit se bolesti v zádech, přečtěte si náš článek.

(Zajímavosti)