Koktejl z jablka, citronu a grapefruitu Hubnutí Hubnutí


Koktejl z jablka, citronu a grapefruitu Hubnutí Hubnutí

tento lahodný koktejl z jablka, citronu a grapefruitu může být velmi užitečné, které vám pomohou zhubnout. Tento jednoduchý doplněk k vaší stravě, která přinese pocit sytosti, a bude bojovat proti zadržování tekutin. Tento přírodní nápoj

cíle přebytečný tuk, který má tendenci se hromadit v oblasti, jako břicha. Pokud je pravidelně pijete na snídani nebo po hlavním jídle po dobu dvou týdnů, začnete výsledky zaznamenávat.

Nezapomeňte také mít vyváženou a různorodou stravu, změňte sedavý životní styl a trénujte při každé příležitosti.

jablka, citronu a grapefruitu, kombinující pro hubnutí

Již víte, že neexistují žádné zázračné diety na hubnutí. Správná výživa - to přinese požadované výsledky. Zdravá ztráta hmotnosti je možná pouze když kontrolujete, co jíte.

Tak proč ne začít jíst chutné ovoce, jako jsou jablka, citróny a grapefruity? Vysvětlíme, proč jsou užitečné, jestliže vy, stejně jako mnoho lidí, chcete zhubnout.

zelená jablka - ovoce hubnutí

Existuje mnoho různých odrůd jablek, ale volíme tento koktejl zelená a organické pokud je to možné. Nebudeme také vyčistit kůži, takže je třeba se pokusit koupit přírodní jablka bez pesticidů.

 • Zelená jablka pomáhají zvyšovat metabolismus.
 • Kůže obsahuje pektin, který řídí hladinu lipidů v těle. Je užitečné pro kontrolu nadměrné hmotnosti, protože pektin pomáhá zničit staré tukové uzliny.
 • Vyrovnávají hladinu cukru v krvi.
 • Zelená jablka obsahují velmi velké množství vitamínů a minerálů, které pomáhají zlepšit kardiovaskulární onemocnění.
 • Tyto plody jsou bohaté na vlákno. To znamená, že se potýkají s retencí tekutin a zácpou.

Citrony - klíč k vyrovnanému pH

často mluvíme o důležitosti snižování kyselosti ve vaší stravě a odstranit toxiny, které způsobují záněty a nemoci - to vše s cílem optimalizovat činnost mnoha agentur.

Sklenici citronové šťávy za den může usnadnit odstranění tuku.To je přes „nuceného zmizení“, což znamená méně tuku libové přeměnu energie nebo odstranění.

Citronová šťáva pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a přispívá k dobrému krevnímu oběhu.

také zlepšuje trávení, který může lépe absorbovat živiny a toxiny nedosahuje do krevního řečiště přes střeva.

Kyselina citronová se stará také o játra a antioxidanty a vitamin C posilují imunitní systém.

Pomůže vám provést svůj plán hubnutí se silným jaterním a imunitním systémem, abyste bojovali proti jakémukoli hromadění tuku.

Grapefruit - snížení zadržování tekutin a zánět

Nezapomeňte, že koktejl jablko, citronu a grapefruitu se stala nejdůležitější změnou ve stravě, které vám pomohou zhubnout. Je určen k doplnění, které pomůže začít den nebo zůstat po hlavním jídle.

 • Tyto složky neobsahují protein nebo železa, a proto je důležité ujistil, že dostanete všechny potřebné živiny z jiných potravin v průběhu celého dne.
 • Pokud přidáte do směsi grapefruit, dostanete silný diuretikum, které pomáhá eliminovat odpady z těla, nebo mohou způsobit zánět a zadržování tekutin.
 • grapefruit dokonale s zelené jablko a citrónovou šťávou, tak aby byla zajištěna co nejvyšší kvality antioxidantů a vitamínů.

koktejl recept s jablek, citrónu Ingredience

 • 1 zelené jablko šťáva z 1 citronové šťávy 1 grapefruitové
 • 1 šálek vody (200 ml)

Making

 • Koktejl bude připraven do pěti minut. Nejprve je třeba důkladně umýt zelené jablko a nakrájet na kusy.
 • Potom umístěte kousky jablek, citronu a grapefruitového džusu do mixéru s vodou. Zajistěte, aby se co nejvíce homogenní.
 • V případě potřeby můžete přidat lžíci medu, abyste osladila kyselou chuť.

Napijte koktejl každé ráno se snídaní a nezapomeňte dodržet vyváženou stravu s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem nasycených tuků.


Věděli jste, že čajový partner pomáhá zhubnout?

Věděli jste, že čajový partner pomáhá zhubnout?

Hubnutí Mate čaj - oblíbený nápoj v Argentině, Uruguayi, Paraguayi a některé části Brazílie, a to se stává stále více populární po celém světě. Pokud konzumujete bez přidání cukru a bez dezertů, může vám pomoci zhubnout. V tomto článku se dozvíte více. Mate čaj a jeho vlastnosti Tento hořký bylinný extrakt, který se spotřebovává v Jižní Americe, má mnoho výhod.

(Ztráta váhy)

7 Cvičení, které posilují břišní svaly

7 Cvičení, které posilují břišní svaly

Hubnutí břicho je jeden z nejtěžších částí těla, aby v tónu a posilují, protože to vyžaduje neustálou snahu zachovat pružnost a zabránit povislá ve středu. nedostatek pohybu a strava s vysokým obsahem kalorií jsou hlavní příčinou pomalého žaludku a břišní tuk, protože, bohužel, je ta část těla, kde nejjasněji viditelné důsledky sedavého způsobu života a špatné volby potravin.

(Ztráta váhy)