Koktejl z hrušek a kiwi pro léčbu nadýmání


Koktejl z hrušek a kiwi pro léčbu nadýmání

Prostřednictvím přírodních prostředků složek, které jsou bohaté na vlákninu, tento koktejl je ideální pro odstranění jakékoliv poruchy trávení a zlepšit pohyb střev. Proto je ideální pro usnadnění zácpy a léčení nadýmání.

Zkoušeli jste všechno, abyste se zbavili nadýmání, což vám neumožňuje zapojit se do každodenních aktivit?

Pouze lidé, kteří trpí tímto problémem, skutečně vědí, jak to ovlivňuje jejich životy. Pravděpodobně se později zvyknou na toto neustálé nepohodlí.

V tomto článku nabídneme jednoduché řešení, které poskytuje spotřebu koktejlů hrušek a kiwi každé ráno. Pomáhá zlepšit pohyb střeva a zároveň se potýká s retencí tekutin.

Vyzkoušejte to!

Může něco vylepšit nadýmání?

Hlavní problém při léčbě této poruchy spočívá v tom, že může mít mnoho příčin. Je nutné brát tyto faktory v úvahu, pokud chcete skoncovat jednou a otoky:

 • nesnášenlivost některých potravin, které nelze správně stravitelné. Nejběžnější z nich - lepek a laktóza. Existují ovšem lidé, kteří nemohou správně trávit ovoce, zeleninu nebo ořechy.
 • Nadměrné množství surových potravin nebo produktů, které způsobují plynatost, včetně salátu, zelí, cibule, hub, luštěnin atd.
 • Nezdravé stravovací návyky:jíst ve spěchu, mluvit, stát, bez žvýkání potravin správně. Pití příliš mnoho vody při jídle. Měli byste předem napít vodu, mezi jídly a ráno.
 • Kombinace
 • výrobků s různou úrovní stravitelnosti. Nejhorší věc je kombinovat mléčné výrobky s ovocem. Nejlepší je jíst je mimo hlavní jídla, například při snídani nebo občerstvení. Stres a nervózní nebo emocionální frustrace.
 • zažívací potíže. Je zřejmé, že lidé trpící nadýmáním mají určitou poruchu trávení. Měli byste se obrátit na svého lékaře, abyste vyloučili problémy vyžadující léčbu, jako jsou bakterie nebo parazity, gastritida, chronické sekrece a podobně.
 • Výhody hrušek, které pomáhají léčit nadýmání

Hruška je jedním z nejúčinnějších produktů pro

redukující nadýmání způsobené zadržováním tekutiny, protože jsou 80% sestávají z vody. Vzhledem k vysokému obsahu draslíku a nízkému obsahu sodíku jsou mimořádně užitečné pro úbytek hmotnosti, stejně jako pro obecnou stravu.

Jejich diuretické vlastnosti také zvyšují hladinu argininu, arbutinu, kyseliny askorbové a dalších živin.

Omezují nejen nadýmání, ale také obsahují pektin -  rozpustné vlákno, které podporuje pohyb střeva.

Výhody kiwi, které pomáhají léčit nadýmání Kiwi jsou velmi populární ovoce, které se používají jako prostředek proti zácpě. To je způsobeno vysokým obsahem vlákniny, které

usnadňuje vyprázdnění střeva bez dráždění gastrointestinálního traktu,

na rozdíl od jiných laxativ. Pokud střevo začne správně fungovat, zabraňuje zánětu, které trpí mnoho lidí, a také pomáhá léčit břišní distenzi. Kiwi také obsahují mnoho vitaminu C, dokonce více než citrony nebo pomeranče.

Nejlepší je sníst kiwi každé ráno před snídaní. S naší hruškou a kiwi koktejlem vylepšujete efekt a vychutnáte si vynikající snídani.

Jak vařit ovocný koktejl

Množství koktejl

bude záviset na tom, jak jste hladový, stejně jako svůj tvar a životní styl.

Tento koktejl je užitečný i na dietu.Tyto poměry jsou přibližné: 1 velká zralá hruška. Je-li organický, pak s kůží.

2 zralé kiwi

 • špetka zázvorového prášku.
 • 1/2 šálku vody (100 ml)
 • pokud chcete trochu miláčku, použijte med.
 • Smíchejte všechny přísady do homogenní směsi.
 • Kdy mám pít?

Chcete-li odstranit nadýmání, v ideálním případě,

je třeba pít tento koktejl čerstvé každé ráno.

Udělejte to po chvíli po pití citronové vody před snídaní - je to všelék. Pokud máte stále hlad nebo chcete něco solidního, pak po snídani můžete jíst nějakou dobu. Ale vždycky si pamatujte rady, které jsme vám poskytli v prvním odstavci. Vaříte co nejvíce koktejlů a ráno je vypijte. Je vhodné používat tento nástroj nejméně po dobu jednoho měsíce. Poté pijte tolik, kolik považujete za nutné. Všimnete si, že je to pro vás lepší.


Máte revmatoidní artritidu? Nezapomeňte přidat tyto produkty do svých 6 snídani

Máte revmatoidní artritidu? Nezapomeňte přidat tyto produkty do svých 6 snídani

Přírodní prostředky Revmatoidní artritida - chronické a bolestivé onemocnění, které je charakterizováno oslabuje jejich kloubů a pojivové tkáně. Patří k autoimunitním zánětlivým onemocněním, které významně ovlivňují kvalitu života pacienta. Faktem je, že s vývojem revmatoidní artritidy se situace jen zhoršuje.

(Lidových opravné)

4 šťáVy pomoci zbavit ledvinových kamenů přírodní prostředky

4 šťáVy pomoci zbavit ledvinových kamenů přírodní prostředky

Ledviny hrají důležitou roli v těle, pomáhá čistit krev a odstranění odpadu močí. To znamená, že jsou důležité pro zdraví jiných orgánů, proto je jejich správná práce nejdůležitější. Šťávy jsou přírodní alternativou, která pomáhá tělu odstranit toxiny, bojovat s infekcemi a odstranit kameny v ledvinách.

(Lidových opravné)