Koktejl s meloun, zelené jablko a okurky na hubnutí hubnutí


Koktejl s meloun, zelené jablko a okurky na hubnutí hubnutí

doporučuje pití koktejl s meloun, zelené jablko a okurkouběhem dvou týdnů, aby se výsledky hubnutí.

Jedná se o jednoduchý a terapeutický nástroj, který pomáhá odstranit toxiny z těla a urychlit metabolismuskvůli obsahu zeleného jablka.

Navíc je to skvělý energetický a lahodný nápoj, ze kterého je hezké začít den.

Pozorujete pozitivní výsledky po několika týdnech koktejlu v kombinaci s různými vyváženými dietami.

Spotřeba koktejlů na snížení tělesné hmotnosti je skvělý způsob, jak zlepšit stravu, což je ideální pro snídani. Nezapomeňte však na konzumaci bílkovin a vláken.

Níže vysvětlíme, jaký vliv na spotřebu máte koktejl na snížení tělesné hmotnosti, a také to, jak ho vařit.

koktejl s meloun, zelené jablko a okurky na hubnutí

začneme s důležitým a logickým: nedoporučujeme přidávat do sladké nápoje. Pokud chcete, můžete přidat mírně přezrálý meloun, který dává koktejlu sladkou chuť.

Kromě toho, koktejl na snížení hmotnosti by měl být prospěšné pro zdraví, energii ačistění. Proto je důležité vybrat organické produkty, protože budete používat arašídové ovoce, aby se napít, například zelenou jablkovou slupkou.

Nyní se podívejme na výhody každé jednotlivé složky pro snížení tělesné hmotnosti.

Rosa: osvěžující a ideální pro udržení normální hmotnosti

 • Vyberte si libovolný druh melounu podle sezóny. Obsah přírodního cukru v melounech splňuje naši potřebu sladkosti, bez poškození zdraví (podléhá rozumné spotřebě).
 • Melouny, stejně jako vodní melouny, obohacené vodou, vlákniny a antioxidanty. Navíc jsou nízkokalorické. Jedná se o dva aspekty, které podporují pocit pohody a eliminují potřebu občerstvení mezi základními jídly.

Odborníci na výživu doporučují konzumovat 150 gramů melounu ráno nebo pozdní snídani. Můžete jej také kombinovat s jiným ovocem, obilovinami nebo přírodními jogurty.Jíst melouny je skvělý způsob, jak udržet váhu.

Zelená jablka jsou uklidňující

V mléčném koktejlu přidejte neupravené zelené jablko. Důvodem, proč je toto ovoce tak vhodné pro kontrolu hmotnosti, je to, že obsahuje málo sodíku a kalorií. Toto ovoce je obohacený antioxidanty, které urychlují metabolismus.

 • Zelená jablka neobsahují a 80 kalorií na porci.
 • Pokud spotřebujete jablko s džusem melounu, umožní to, aby rozpustné vlákno začalo pracovat v gastrointestinálním traktu.
 • Další zajímavý fakt je, že zelené jablkaumožňují stabilizovat hladinu cukru, což je důležité pro diabetiky nebo pro ty, kteří jsou vystaveni riziku vzniku této choroby.

Okurky jsou nasycené kapalinou

Ačkoli tento fakt může překvapit, ale okurky patří do stejné skupiny jako vodní melouny. Proto, velmi nasýtit tělo tekutinou, odstranit toxiny a snížit hladiny cholesterolu.

 • Tento koktejl pro hubnutí pomůže překonat problém zadržování tekutin, čímž eliminuje pocit těžkosti v žaludku.
 • Navíc, okurky obohacené o enzymy a vitamíny. Mají také schopnost stimulovat krevní oběh. Je to prostě neuvěřitelné.

Jak připravit koktejl s meloun, zelené jablko a okurek Ingredience

 • 150 g meloun 1 zelené jablko
 • 1 okurka 1 šálku vody

Příprava Nejprve umýt jablko a okurky. Nemusíte vyčistit jablko, ale nakrájejte ho na čtyři kusy a odstraňte kameny.

 • Vyčistěte okurku z kůže a nakrájejte na kusy, abyste usnadnili broušení v mísiči.
 • Vyberte druh melounu, který se vám líbí nejlépe, hode obilí a nakrájíme na kusy.
 • Rozmístěte plátky melounu, jablek a okurky do mixéru. Ve výsledném proužku přidejte sklenici vody.
 • Pokud chcete zvýšit čistící a detoxikační vlastnosti, přidat trochu citrónové šťávy.

Přestože můžete zhubnout při konzumaci koktejlu, musíte vyvážit nejlepší výsledky.

Chcete zkusit koktejl? Uložit recept!


Jak zvýšit metabolismus a zhubnout snadno

Jak zvýšit metabolismus a zhubnout snadno

Hubnutí Metabolismus je série chemických reakcí, které převádějí potravin, které jíme na energii, což je druh paliva za normálních buněk a orgánů v těle. Pokud zvýšíte metabolismus tak, že se stane "aktivní", ztratíte váhu , protože tento proces účinně spaluje kalorie, které konzumujete. Lidé, kteří nejedí mnoho, jsou pasivní životní styl, jíst nezdravé jídlo, nebo trpí nemocí, jako jsou problémy se štítnou žlázou mívají pomalejší metabolismus, a tudíž nemají správné zpracování cukru, tuku a kalorií , což zase umožňuje vytvářet tuky, celulitidu a váhu.

(Ztráta váhy)

Jak zhubnout se snídaní

Jak zhubnout se snídaní

Snídaně je jedním z hlavních jídel denně. Má některé velmi užitečné přínosy pro zdraví , které vám poskytnou dobré zdraví. Při hubnutí se však mnoho lidí rozhodne přeskočit snídani, a to je velká chyba, protože snídaně, stejně jako žádné jiné jídlo, může pomoci zhubnout. Pokud lidé nejedí snídani v dopoledních hodinách, protože chce zhubnout, nemají dostatek času nebo v důsledku jakéhokoliv jiného důvodu, pravděpodobně, je mnohem pravděpodobnější, že se cítit hlad a chuť k občerstvení během dne .

(Ztráta váhy)