Koktejl s ananasem a Chia semen pomáhá hubnout recepty


Koktejl s ananasem a Chia semen pomáhá hubnout recepty

Mnoho lidí se snaží zbavit nežádoucích kilogramů zájem nejen svým tvarem, chtějí také prevenci řady nemocí a poruch, spojené s nadváhou a obezita

I když donedávna hlavním důvodem pro boj s velkými objemy byla touha vypadat lépe, v poslední době mnohé starosti a přemýšlí o tom, jak se váha ovlivňuje naše zdraví.

Pokud lidé řídí pouze touha být tenký, pak to často vede k tomu, co se rozhodnou dosáhnout svého cíle poměrně užitečné metody.Například, některé "zázračné" diety zcela odstranit určité skupiny potravin z stravy.

Naštěstí nyní máme přístup k spoustě informací, takže můžeme vyzvednout solidní a užitečný plán pro boj s nadbytečnými libry. Také známý pro různé potraviny a doplňky stravy, které zlepšují metabolismus, přispívají k úbytku tuku a poskytují pocit dlouhodobé sýtosti. Jedním z nich je přirozený ananas a koktejl čajových semen. Navzdory vysoké nutriční hodnotě vykazuje pozoruhodné výsledky.

Nabízíme vám číst více o užitečných vlastnostech svých ingrediencí a učit se, jak vařit tento nápoj doma.

koktejl s ananasem a Chia semena snížit nadváhu

Tento chutný a zdravý nápoj pomáhá zbavit nežádoucích kilogramů, takže to může být skvělý doplněk do svého jídelníčku.

Koktejl pomáhá vyčistit z nahromaděných toxinů a

snížit množství tukové tkáně. Můžete také chtít číst 6 tipů, jak zvýšit metabolismus a zhubnout

ananas užitných vlastností díky svému obsahu vody a antioxidačních akcí tohoto tropického ovoce

je jeden z nejlepších produktů pro ty, kteří chtějí zbavit nadváhy. Diuretické vlastnosti ananasu a schopnost detoxikovat tělo pomáhají odstranit přebytečné tekutiny a škodlivé zbytky, které zabraňují zánětu.

Hlavní akce, která podporuje snížení hmotnosti, je spojena s vysokým obsahem tohoto ovoce bromelain,

enzymu, který se podílí na trávení komplexních proteinů. Vzhledem k těmto vlastnostem toto plody stále brání žaludečnímu rozrušení, plynatosti a žaludečnímu rozrušení.

Kromě výše uvedených, ananas je bohaté na vlákninu, která je nezbytná pro harmonický trávení a regulaci hladiny cholesterolu v krvi. Užitečné vlastnosti

Chia semena Chia semena - doplněk stravy, který získal popularitu jako jeden z nejlepších přírodních prostředků na hubnutí.

Samozřejmě, že to není kouzelná hůlka, ale obilí

mají řadu vlastností, které jsou užitečné pro všechny ty, kteří chtějí shodit pár kilogramů. Pokud vezmeme v úvahu živiny zjistí, že tento přípravek obsahuje 5 krát více vápníku než mléko, 3 krát více železa než špenát a více vlákniny než ovesné vločky.

Chia semena jsou také dobrými antioxidanty a podporují trávení, což je mimořádně důležité pro čištění těla. Pravidelná konzumace pomáhá řídit chuť k jídlu,

zabraňuje otoku břicha a poskytuje tělu silný náboj bílkovin. Chcete vědět více užitečných informací? Co když je nedostatek vápníku

recept koktejl s ananasem a Chia semen

Upozorňujeme, že tento nápoj pro hubnutí zdravý způsob

připojeného ke stravě, nenahrazuje hlavními jídly. Pokud budete jíst k snídani, pak pít by měly být spojeny s dalšími prospěšné potraviny, jako jsou vejce, celá zrna nebo zeleniny. Složení

  • 2 plátky ananasu 2 lžíce chia semena (20 g)
  • šťáva ze 2 pomerančů
  • 1/2 šálku vody (100 ml)
  • med (v závislosti na individuální preference)

Jak připravit Peel ananas, dva velké vidkrayte nakrájíme je a nakrájíme na malé kostičky.

  • Nalijte šťávu ze dvou pomerančů a nalijte ji do mixéru. Přidejte některé kusy ananasu, vody a medu.
  • Vyfukujte všechny ingredience na homogenní konzistenci.
  • Není třeba zpracovávat nápoj a před spotřebou ho posypeme chienovými semeny.
  • také můžete předem namočit zrny nejméně dvě hodiny, a pak střílet s dalšími přísadami v mixéru.
  • Konzumace koktejlu před jídlem, včetně snídaně nebo při nekontrolované hladovce.
  • Nezapomeňte, že pro efektivní a zdravé výsledky by měl být tento nápoj kombinován s nízkokalorickou dietou a správným cvičením.


Zdravé recepty uspokojit potřebu sladké recepty

Zdravé recepty uspokojit potřebu sladké recepty

V určité době (zejména v noci), když je zima, nebo když se jedná o něco, co jsme útočí chuť k jídlu čokoláda, dezerty, cukroví a sladkosti. Co byste měli dělat v těchto případech? Přečtěte si tento článek o nejlepších zdravých receptů, aby vyhovovaly potřebám sladká. recepty, aby vyhovovaly potřebám sladké Některé z těchto receptů jsou zdravější než ostatní.

(Recepty)

5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

Jater a žlučníku - dva propojené subjekty, které mají některé společné rysy. Oba se nachází v pravé části břicha a jsou spojeny trubkami známých jako žlučovodů. jater - je bezpochyby orgán, který hraje klíčovou roli v těle, jak to toxiny, syntetizuje hormony a enzymy, glykogen udržuje, řídí železo, měď a vitamin A.

(Recepty)