Láska muset krmit každý den, takže se kvetla


Láska muset krmit každý den, takže se kvetla

Sex a vztahy nelze odložit projev jeho lásky. Musíte každodenně živit svou lásku. Opravdové pocity si zaslouží být postaráno. Malé věci vás vyživují od kořenů a umožní vám rozkvétat.

Když hovoříme o "výživné" lásce, máme na myslinejen o vztahu s partnerem.

Také říkáme o důležitém východisku pro výchovu dětí. Musíte jim ukázat, denní podporu a rádi budovat své sebevědomí a vnitřní sílu ke splnění skutečný svět.

Pravděpodobně se vám to zdá být jasné. Všichni víme, co to znamená milovat, ale někdy zapomínáme, že tento cit by se vědomě ukázat své oznámení.

Láska, kterou musíte denně podávat s pomocí malých věcí.

Přemýšlejte o tom.

Chcete-li, aby láska byla pravdivá, musíte to ukázat.

Jsme si jisti, že tato situace je vám známá.

Máte člena rodiny, člověka blízkého, který často říká, jak moc tě miluje. Když to opravdu potřebujete, není to blízko. Když je daleko, nemůže poskytnout formu a obsah její lásky.

Láska nemůže být odloženo na lepší časy

lidé, kteří jsou vždy obsazeno a nevědí, jak definovat priority nebo nastavení hranice mezi tím, co je důležité a co není důležité, zanechání stop bídy.

Přemýšlejte, například rodiče, kteří neplatí dostatečnou pozornost pro své děti, protože si myslí, že mají mnohem důležitější povinnosti.

Je zřejmé, že v moderním světě nejsou náročné pracovní plány příliš dobře kombinovány s rodinným životem.

Je zde však jeden aspekt, který by se nemělo zapomínat, není opravdu jedno, jestli budete trávit méně času se svými dětmi, než je požadováno. Je důležité společně trávit čas KVALITA.

Někdy se nejvíce upřímná láska musí ukázat v triviích. Pokud je pravá, nezáleží na tom, že je malá.

Láska je v detailech, a to nejen ve velkých gest

Někteří lidé dělají tu chybu, přičemž lásku jako samozřejmost.

pro ně být ve vztahu znamená věřit, že vše může být odpuštěno, není potřeba, aby se pokusila těžší a že nemůžete věnovat pozornost druhé polovině roku.

Takové myšlenky jsou ERROR.

Vztahy jsou podobné krásným, jemným rostlinám. Potřebují být denně krmeni. Potřebují vodu, živiny, sluneční záření ... Pokud se jim nedostává potřebné pozornosti, rostliny suché, listy padají a umírají.

Totéž se obvykle stává u všech vztahů: pokud je zanedbávat a brát je jako samozřejmost, budete o ně přijdete.

Je třeba připomenout, jak důležité jsou drobné věci. Nezapomeňte si pěstovat vztahy každý den na to, co je skutečně důležité:

  • vaše slova a tón komunikace.
  • Jazyk , který používáte: rozumný a sympatický.
  • váš vzhled a jazyk těla.
  • Ukažte, že vaše milovaná osoba je pro vás nejdůležitější.

Nečekejte na zítřek rád, že si můžete dát dnes

nejlepší čas ukázat někoho milovat - je vždy TEĎ.

Není to o fatalismu a přemýšlení o tom, co se může stát zítra. Místo toho říkámeo vzájemném úsilí zaměřeném na vytvoření úplného, ​​skutečného a smysluplného vztahu.

  • Musíte pochopit, jak komunikovat s lidmi každý den, a to, co udělat pro to, aby se cítili šťastní a miloval.
  • Netrvalo dlouho pro pobavení dětí nebo jemně dotknout partnera, který se zamiloval do vás ještě více.

Co je důležitější v tomto světě, než aby se cítil milován a věděl, jak dát lásku. Děláme to správně.

Přispějte k reciprocitě ak každodenním projevům lásky. Věnujte pozornost malým věcem a nastavte cíl štěstí lidí, které nejvíce milujete.


Utrpení dává lidem větší duch

Utrpení dává lidem větší duch

Sex a vztahy Často se říká, že jakmile můžeme kontrolovat utrpení a skoncovat s nimi , dostaneme svobodu. Tato krásná slova a jejich čtení, musíme se ptát sami sebe: „No, a jak to funguje? Jak zastavit obavy z neúspěchu, úzkost a utrpení? „ Za účelem kontroly jejich emocionální stavy a přeměnit tuto negativní energii, která nás bolí, je užitečné porozumět vnitřní anatomii.

(Sex a vztahy)

ČAs léčí vše?

ČAs léčí vše?

Jak často jste říkali, že čas zachází se všemi zraněními? Kdykoli přerušíme vztah nebo projde něco, co doslova rozbíjí naši duši, je to začátek velmi těžkého období, které musí být nějak překonáno. Doporučené čtení: " Anna Karenina je syndrom: láska oběť " Ale my jsme vždy po etapách v pořádku? Spoléháš na vůli osudu a důvěřuje jí, aby uzdravila veškerou bolest?

(Sex a vztahy)