Klíč k zdravým romantickým vztahům


Klíč k zdravým romantickým vztahům

Lidé, kteří jsou posedlí hledáním ideálního partnera, trpí nepřetržitě a to nepřidá nic dobrého ke svým životům. Za prvé, nikdo není dokonalý. Existují však opravdoví lidé, s nimiž můžeme ještě stavět naše štěstí.

Vzhledem k tomu, že ani my nejsme dokonalí, najdeme klíč k úspěšným a dlouhotrvajícím vztahům v poměrně jednoduchých, ale velkolepých akcích. Například si můžete vychutnat společné sdílení, společné smích, zdvořilost a porozumění s porozuměním v hádkách nebo v případě problému - to jsou živé příklady takových akcí. Vždy být schopen být ve vztahu se sebou, necítím se odsouzen nebo řízen a dokonce máte radost, aniž byste udělali něco s vaším partnerem, už jsou skvělé úspěchy.

V dnešním článku budeme hovořit o tom, jak důležité je mít zdravý romantický vztah

. Najděte někoho, s kým máte vždy potěšení trávit časNaše cesta k emocionálnímu růstu a zdravým romantickým vztahům prochází mnoha změnami po celý život. Láska vyžaduje malou

moudrost, magii a dobré sebevědomí

. Tento poslední aspekt nám říká, s kým se musíme setkat a s kým - ne. Požádáme vás, abyste na okamžik přemýšleli o všech těchto aspektech. To vám pomůže porozumět této důležité kouzlo, které podporuje vyspělejší a vědomější vztah a dělá šťastím časté téma ve vašem životě.Můj partner by neměl uhasit oheň, který krmil mou duši

Někteří lidé -

extroverti

. To znamená, že se více zaměřují na nadšení, zábavu, výměnu okamžiků s jinými lidmi a návrat svého nejlepšího k ostatním. Existují však případy, kdy extroverti ne vždy preferují vztah s "správnou osobou". Například tam jsou někteří lidé, kteří se nelíbí, jestliže jejich partner se chová otevřeně s jinými lidmi, nebo se stane jasnou hvězdou na každé schůzi nebo stráví celý svůj volný čas na večírcích.Důvěřiví lidé s nízkou sebeúctou

mají tendenci mít složitý vztah.

  • Důvodem je, že tito lidé chtějí "ovládat" svého partnera. Oni tak řeknou, "uhasí" nadšení a energii svých párů, protože se bojí, že mohou kdykoli odjet.Když se romantické vztahy vyskytují mezi velmi odlišnými osobnostmi
  • , pak samozřejmě mohou být problémy.
  • Někdy láska nestačí, zvlášť když je třetí faktor: nedůvěra. Například nedůvěřiví lidé mohou říci:"Máte vždy zájem o všechny ostatní, ne ve mně", "Pokaždé, když jste šťastní, zdá se mi, že vás vůbec nepotřebuji."
  • V takových situacích musíme být opatrní. Když zjistíme, že se naše osobnost změnila, duše už nemá sama o sobě stejný "oheň", jako kdyby byla, a chodíme těsně kolem našeho partnera, pak opravdu přestaneme být sami.

Víte, že je čas rozhodnout, když přestanete být sám. Bohužel nepoznáte svůj vlastní obrázek v zrcadle, protože jste jen zbytek vašeho minulého štěstí. Bytí ve zdravém romantickém vztahu znamená především vytvářet štěstí společně.

Nicméně, pokud váš vztah nepřináší nic jiného než smutek v životě, pokud ztratíte svou bezúhonnost, můžete začít cítit depresi. Ale neměli byste to dovolit.

člověk, který opravdu miluje vás rozesměje Bez ohledu na to, co má rád moderní hudby a klasických kousků se vám líbí, nebo co se jí líbí, aby zůstali doma, a užít si pobyt venku.

Dva lidé nemusejí nutně být jako společně ve zdravém romantickém vztahu. Nejdůležitější je, že sdílíte stejné hodnoty, ale stejně důležité je, že časy, které společně děláte, aniž byste dělali něco - příjemné a plné vzájemného porozumění, uvolnění a smíchu.

Lidé často říkají, že silné páry jsou nejlepšími kamarády

  • a že mají nádherný sexuální život. Nicméně tato oblíbená tvrzení často skrývají velkou pravdu.
  • Tato pravda spočívá v tom, že afinita, touha, respekt a kompromis jsou základem zdravých romantických vztahů. Každá z těchto požadavků vede k něčemu velkému - štěstí.
  • Je rovněž důležité vyjasnit některé body, pokud jde o význam humoru u zdravých romantických vztazích: Humor by neměl být použit k útoku partnera, stejně jako v případech, kdy je někdo sarkasticky.

Někteří lidé používají akutní a destruktivní jazyk, aby si posměchovali sarkasmy. Nicméně humorem je jen maskování agrese. Nikdy nedovolte, aby vás někdo posmíval, nebo vás zklamáním žertoval nad vámi.

  • Zdravé páry se smát navzájem a humor v těchto vztazích je pozitivní a dokonce terapeutický.
  • Takže bychom měli vždy považovat

štěstí za nejlepší přísadu, abychom měli zdravý romantický vztah

, kde se usmíváme iv těžkých dobách ve vztazích.


Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'

Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'

ŽíT a nebojte se, že budete soudit nebo zanechat v určitém okamžiku. Je velmi těžké vyjádřit svůj názor, ale stojí za to. Máme strach z obvinění za naše myšlenky, za to, kdo jsme a za volbu, kterou uděláme. Neexistuje horší strach, než ten, v němž věříme, a nikdy na to nemůžeme zapomenout. Jedná se o předsudky, nejistotu a tvrdohlavost na něčem.

(Sex a vztahy)

Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat

Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat

Sex vztah život tohoto zákona stanovuje právní řád, rodinné pravidla, nebo guru, kteří se snaží přesvědčit vás, jak být šťastný. Začínáte porozumět zákonům života, když se postupně učíte definovat hranice, rozvíjet pocit úcty a schopnost existovat společně s ostatními. Vytváří kouzlo, které vám umožní vychutnat si život v souladu s lidmi v okolí.

(Sex a vztahy)