Několik přírodní prostředky, které mohou pomoci redukovat vrásky


Několik přírodní prostředky, které mohou pomoci redukovat vrásky

Natural znamená, když jsme mladí, vzhled nás těší, a nemyslíme si, že stárneme objevují vrásky na tváři. Ale čas běží a chtějí zůstat mladá a atraktivní, všichni snaží skrýt jakékoliv známky stárnutí (např šedé vlasy).

zjistit, jaké produkty pro péči o pleť lidí může opravdu pomoci zbavit vrásek kolem očí, nebo alespoň aby ​​byly prakticky neviditelné.

V tomto článku se dozvíte o nejlepších přírodních lécích, které pomohou snížit vrásky na obličeji. Slibujeme, že podle našeho doporučení uvidíte okamžité výsledky!

Existuje mnoho domácí opravné prostředky, které si můžete vyzkoušet vařit doma, a pomůže snížit linky - linky, které jsou na kůži stále viditelnější v důsledku faktorů, jako je ztráta elasticity nedostatkem dobré hydratace a nedostatečné regeneraci kolagenu.

přírodní léčby, které vám pomohou zbavit vrásek

olej, olej z hroznových

z hroznových semínek je výživné a hydratační vlastnosti, které pomáhají udržovat zdravou pokožku a vypadat mladě tak dlouho, jak je to možné. Tento olej je zvláště účinný v oblasti kolem očí, ačkoli je také používán k léčbě ran.

olej z hroznových jader obsahuje velké množství antioxidantů, které lze vrátit nebo dokonce mírně omezují proces stárnutí. Měl by být aplikován na suchou pokožku. Po použití olej pokožku udrží vlhkost po dlouhou dobu, že zůstane hydratovaná a olej zpomalit vznik vrásek.

Vitamin E

Tento vitamín je spasitel suché pokožky. To vyživuje a hydratuje pokožku kolem očí, aby váš vzhled mladší tím, že brání vzniku budoucích vrásek. Vitamin E je tobolka, která je dostupná v každé lékárně. Stačí použít agenta každý den před spaním problémové oblasti po dobu nejméně jednoho týdne (nebo o něco více, v závislosti na počtu a hloubky vrásek).

Kokosový olej Kokosový olej je ideální pro bojové vrásek a prevenci jejich vzniku. To, stejně jako vitamín E, dokonale hydratuje suchou pokožku. Při každodenním používání uvidíte úžasné výsledky za pouhý týden. Poté tento olej jednou nebo dvakrát týdně používejte k udržení krásného vzhledu kůže.

Avokádo

Ovocné ovoce Avokádo jsou velmi účinné v boji proti vzhledu vrásek kolem očí. Avokádo nakrájejte na polovinu a aplikujte dužinu tohoto ovoce na oblast, která je náchylná k vráskám.

Okurka

Okurka je dokonalým prostředkem pro unavené oči (proto se tato zelenina vždy objevuje v mnoha kosmetických výrobcích). Kromě toho má také schopnost snižovat vrásky, husí tlapky a tmavé kruhy pod očima. Můžete jednoduše položit plátky syrového okurek do očí nebo vytvořit masku mícháním okurky s trochou studené vody.

pomerančový džus

Vitamin C - to není jediné, co nám může nabídnout citrusové plody. Vytáhněte trochu čerstvé šťávy, navlhčete je bavlněným kotoučem a připevněte k oblasti obličeje, kde se objevují vrásky. Pokud tak učiníte ráno a večer, pak během několika týdnů zaznamenáte pozoruhodné změny ve formě kůže.

Ricinový olej

Jedná se o jeden z nejstarších receptů krásy pro snížení vrásek. Aplikujte několik kapek tohoto oleje na špičky prstů a pak jej protřete tváří v tvář masážním pohybům. Vždy je to před spaním a snažte se nepoužívat většinu tohoto léku tak, aby kůže nevypadala příliš mastně na olej.

Pokud provádíte masáž obličeje a kombinujete ji s ricinovým olejem, pak prospěšné vlastnosti tohoto oleje proniknou do hlubších vrstev dermis. Tento postup opakujte dvakrát týdně.

Jogurt

Umyjte si obličej a osušte jej dobře. Smíchejte lžíci jogurtu, lžíce medu, poloviční lžičku pomerančového džusu a čtvrtku šálku plátků banánů. Když dostanete homogenní hmotu, naneste ji na obličej a nechte 15 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Citronová šťáva

Citronová šťáva - přirozený tonik pro pokožku, která snižuje vrásky a otevírá póry. Mícháme citronovou šťávu na obličeji a krku večer před spaním, pečlivě tak, aby šťáva neklesla do očí! Následně opláchněte džus z obličeje teplou vodou a poté použijte zvlhčovač.

Nezapomeňte, že nemůžete jít venku ani opalovat hodinu po mytí obličeje Citronová šťáva, protože může způsobit kožní škvrny.

osvědčený způsob, jak zabránit vrásky

Kromě toho budete používat domácí recepty a tipy pro redukci vrásek, jak se říká výše, měli byste také změnit některé své návyky, pokud chcete zachovat krásné a mladé pleti:

vyhnout nadměrné zůstává na slunci

To je nejúčinnější způsob, jak zůstat v bezpečí před vznikem nových vrásek. Ultrafialové záření slunce poškozuje vnější vrstvy pokožky a způsobuje její dehydrataci.

Pokud máte v plánu být venku po dlouhou dobu nebo chtějí opalovat na pláži, nezapomeňte použít krém s vysokým ochranným faktorem, slunečníUV záření, aby se dále zabránilo těchto nežádoucích vrásek na obličeji.

A pamatujte si, že slunce nejen v létě poškozuje pokožku tváře. Byste měli používat opalovací krém a nosit ochranný oděv, 365 dní v roce, a to i když je zima a ponuré ulice, nebo i když prší.

Ukončete kouření

Tento špatný zvyk dělá tolik poškození těla jak uvnitř, tak i zvenčí. Kouření způsobuje nejen vrásky kolem pohybem úst přes kompresní cigaret, ale také proto, že toxiny obsažené v cigaretách a snižují pružnost pokožky a přirozenou schopnost regenerace.

A nezapomeňte, že kouření způsobuje i poškození Vaší pokožky, pokud váš partner, vaši rodiče a kolegové kouří vedle vás. Snažte se omezit účinek cigaretového kouře na pokožku a na zdraví jako celek.

Pravidelně používejte obličejový kartáček

Existuje mnoho různých typů masky a doplňků, které můžete používat bez poškození kůže. Měli byste pravidelně čistit obličej, odstranit všechny nečistoty a mrtvé buňky, které ucpávají póry.

Kromě toho, pokud je váš obličej je už vrásky, make-up a prach se hromadí v malých záhybů, což je ještě více viditelné. Použití křovin pro tvář jednou týdně vám pomůže odstranit mrtvé buňky a poskytnout vám krásnější vzhled.

Nezapomeňte na kvalitní noční spánek

Každou noc se snaží jít spát najednou a spát nejméně osm hodin. Využijte příležitosti, abyste vstávali jednou denně každý den, a pokud máte příležitost, po večeři už jen trochu spíte.

Pokud dospaly nebo večer, kdy jste sužováni děsivých snů, to způsobí, že tělo produkovat příliš mnoho hormonu kortizolu, který ničí buňky a vede ke zvýšení hladiny stresu.

Pokud místo toho dobře spal v noci, nechte své tělo relaxovat, vaše tělo produkuje více elastin, kterou vaše pleť vždy svítí a vypadá krásně a mladý.

Nezapomeňte nosit brýle (na předpis čočky nebo brýle)

Pokud máte problémy se zrakem, ujistěte se, že nosit brýle, takže můžete jasně vidět a vyhnout se vzkaz, aby podepsat nebo číst zprávy v telefonu, např. Tímto způsobem můžete zabránit vzniku vrásek kolem očí.

A nezapomeňte nosit sluneční brýle, když jde venku, takže sichránit oblast kolem očí před UV zářením a nebude mruzhyty očím, když slunce svítí přímo do obličeje.


Jak snadno odstranit blechy a klíšťata

Jak snadno odstranit blechy a klíšťata

Natural znamená, že pokud žijete v domě koček nebo psů, mohou přinést nežádoucí hosty z ulice, které vedou dopikatymut nejen svého domácího mazlíčka, ale vy. Blechy a klony mohou způsobit různé nemoci, a to jak u zvířat, tak i u lidí. Proto je nutné zabránit jejich pronikání do vašeho domova. Dnes jsme vám o nejlepší způsob, jak pomoci přirozený způsob, jak se zbavit blech a klíšťat.

(Lidových opravné)

Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit

Léčivé rostliny a plody, které pomáhají přestat kouřit

Přírodní prostředky přestat kouřit není snadné. Nikdo nemůže udělat to za jeden den, zvláště pokud není dostatek síly. My všichni moc dobře, že takové zázraky se nedějí, že víte, v současné době neexistuje žádný „účinný lék“, který by pomohl zbavit závislosti na tabáku a aby se předešlo abstinenčním příznakům.

(Lidových opravné)