Několik tipů, jak udělat člověka tenký.


Několik tipů, jak udělat člověka tenký.

Každá žena, pravděpodobně samá příroda, má touhu vypadat atraktivně. V tomto článku najdete pět užitečných tipů, aby obličeje hudishym snížením zadržování tekutin a otoky, stejně jako zpevňující krémy a pleťové cvičení.

Jak se zbavíme tuku, který se hromadí na našich tvářích nebo bradě? Mnohokrát jsme se snažili držet dietu a úspěšně ztratili váhu, ale naše tvář zůstala stále kulatá a plná a samozřejmě nám náš obraz v zrcadle neměl. V tomto článku vám poradíme, jak zhoršit váš obličej.

Je možné skutečně dosáhnout horšího obličeje?

Předpokládá se, že tím, že ztratíme váhu, dostaneme docela tenkou tvář. Ale jsou chvíle, kdy, i když jsme ztratili váhu, máme stále volné tváře a dvojitou bradu, které se nám vůbec nelíbí.

Obvykle je způsobena retencí tekutin, nebo snad kvůli vedlejším účinkům některých léků. Ukážeme vám, jak se dělá obličeje využívající tenké:

  • Food cvičení pro obličej

   zpevňující krém rozhodně nemusíte kontaktovat plastického chirurga. Ujišťujeme vás, že můžete důsledně dosáhnout svého cíle. Pokud užíváte léky a zjistíte, že v důsledku toho se vaše tvář zvětšuje, poraďte se s lékařem, abyste zjistili, zda to není vedlejší účinek léku. Například drogy jako kortikosteroidy mohou radikálně změnit vzhled osoby.

   Tipy pro hubnutí na tváři

   1. Vyvarujte se zadržování tekutin

   Obvykle je správná výživa klíčovým rozhodnutím. Jednou z hlavních příčin volné plochy je zadržování tekutin. Co můžete dělat, pokud vaše tváře nebo víčka zvětšují? Dodržujte čistící dietu. Vylučte sůl, cukr, sladkosti, rafinovanou mouku, červené maso. Začněte svůj den s teplou vodou s citronem a pak připravit zdravé snídaně, jako ovesné vločky s šálkem hroznů nebo třešní, či jiných červených plodů.

   Také by bylo skvělé pít ananasový džus, zelený čaj nebo jíst nějaké papáje. To vše pomůže vyčistit vaše tělo od toxinů, které zase uvolní tělo z nadměrné tekutiny.

   2. Napij dva litry vody denně

   Hydratace, hydrataci, hydrataci! Jsme povinni dobře navlhčit naše orgány, abychom pomohli při procesu detoxikace; To také pomůže lépe pracovat s ledvinami. Pokud se vám opravdu nelíbí obyčejná voda, zkuste přidávat trochu citronové šťávy. 3.

   pití bylinných čajů jsou tři čajové extrakty, které vám mohou pomoci při detoxikaci a spalování tuků. První infuzí je zázvorový čaj. Můžete ho vypít dvakrát denně.

   Druhá infuze - zelený čaj, skvělý antioxidant a detoxifier.

   Třetí infuze - Eukalyptový čaj, který pomáhá v krevním oběhu, odstraňuje toxické látky a je skvělý pro každou stravu. Tento čaj můžete vypít dvakrát denně.

   4. Aplikovat domácí kalené krémy

   Moderní kosmetický trh je schopen nabídnout obrovský výběr posilujících krémů. Můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Ale v tomto článku doporučujeme domácí lék je vyroben pouze z přírodních ingrediencí:

   • bílého jogurtu (pouze neslazené)
   • 2 lžíce ovsa
   • 3 lžíce pomerančové šťávy
   • 1 kapsle vitaminu E (k dostání v lékárnách)

   All vás Je nutné to provést, je dobré smíchat přísady dohromady a aplikovat zvenčí připravený krém do obličeje. Postup je dva noci v týdnu. Naneste krém a lehce masírujte obličej. Nechte masku po dobu patnácti minut. Následně opláchněte studenou vodou.

   5. Proveďte cvičení pro obličej

   prvním cvičení, doporučujeme udělat pro posílení svalů v obličeji - velký, extrémně široký úsměv. Postavte se před zrcadlem a usmívejte se. Široko úsměv (jak říkají od ucha k uchu). Opakujte cvičení patnáctkrát. Všimnete si, jak se změnila tvář. Pak máte pocit, že se vaše nálada změnila v pozitivní straně. Je to snadné Opravdu tak.

   Druhé cvičení pomáhá nejen utáhnout obličej a krk, ale také opravit tvar rtů. Cvičení, které napodobuje dýchání ryb. Je zřejmé, že je nejlepší dělat cvičení sami, že? Taková obličejová gymnastika pomůže spalovat tuk na tvářích a bradě. Tak si představte „rybí tvář“: Vytáhněte tváře, aby rty pevně k sobě a snaží se usmívat v této poloze přidržte představují pět až deset sekund. Relaxujte a opakujte pětkrát.

   Třetí cvičení. Je také velmi jednoduchá. Naplňte ústa vzduchem, držte vzduch deset vteřin a pak prudce vydechněte. Opakujte osm až dvanáctkrát.

   Čtvrté cvičení. Řekni hlasitě Není třeba vyslovovat hlasitě nahlas, simulovat pouze zvuky. Takže nejprve uvolněte svaly obličeje před zrcadlem a začněte písmenem A - široce otevřené ústa! Mluvte všude nahlas (existuje šest: a, o, u, e, a, a) a opakujte toto cvičení desetkrát.

   Zkuste se pravidelně věnovat takové gymnastice. Jak víte, hlavní věc - touha, vytrvalost a pravidelnost.


   Jaká jablka ochrání před obezitou?

   Jaká jablka ochrání před obezitou?

   Jedno jablko by mělo být spotřebováno denně. Všichni jsme slyšeli tuto frázi; velmi málo produktů je stejně užitečné pro naši stravu. Ale mohou jablka skutečně pomoci vyhnout se obezitě? Pokud ano, co přesně? To vše vysvětlíme níže. Jablka: věrnými zastánci našeho zdravotního Existuje mnoho dobrých důvodů, proč patří jablka ve vaší stravě.

   (Ztráta váhy)

   11 Možných produktů pro boj proti tuku na břiše

   11 Možných produktů pro boj proti tuku na břiše

   Hubnutí Samozřejmě, my všichni máme ve zvyku získat několik kila navíc v chladném období, ale starat o její postava měla postoupit do první slunce nebyl bezprostředně sedět na dietu. V tomto článku jsme se rozhodli pro Vás seznam potravin, které se budete vyjíždět tvrdohlavý „záchranné lano“ na břiše.

   (Ztráta váhy)