Několik tipů k odstranění zastaralých dech Recepty


Několik tipů k odstranění zastaralých dech Recepty

Zápach z úst může nastat v každém z nás, a důvody, proč tam může být několik. Zvláště nepříjemné, když nastane tento problém u lidí, se kterými budete muset strávit spoustu času, jako například v práci, kde to bude mnohem těžší, říkat lidem, že zatuchlý dech.

Za prvé, zápach z úst dochází v důsledku idsutnistsprávnou ústní hygienu, zubní protézy, onemocnění dásní, zánět vedlejších nosních dutin, infekce v krku nebo plic, kouření, jater nebo žaludečních, atd.

Kromě těchto existuje mnoho důvodů, ale v tomto článku jsme se zaměřili na jádru, a sice nedostatek ústní hygieny a používání příliš kořeněné jídlo.

Nezapomeňte, že pokud nepříjemný zápach přetrvává po dlouhou dobu, je třeba vysvětlit, proč. To může naznačovat přítomnost zdravotních problémů, ale pokud budete vždy dodržovat ústní hygienu a pečlivě čistit zuby, můžete bezpečně odstranit čistoty z možných důvodů zatuchlý dech.

K odstranění zápachu, je mimo domov, můžete použít některé nástroje, které pomohou udržet váš dech svěží a příjemně, aby se zabránilo nepříjemné situace. Přečtěte si další informace o tomto tématu.

Boj nepříjemný zápach v domovském

  • Mint - účinně bojuje proti nepříjemný zápach z úst. Doporučujeme čas od času žvýkat lístky máty nebo mátovou infuzi.
  • Petržel - Další skvělý způsob, jak osvěžit váš dech. Budete cítit rozdíl, jakmile nakrájíte některé výhonky petrželky.
  • A můžete čistit zuby nebo v ústech popoloskaty jedlá soda přispívá k odstranění bakterií, takže čistý v ústech a svěží dech. Mějte na paměti, že samotné bakterie jsou odpovědné za špatný dech.
  • připravit oplach rozpuštění lžíci jedlé sody ve sklenici vody.
  • Žáka bez cukru může být také užitečná. Zvyšuje slinění, které pomáhá očistit vaše ústa a zuby, což zabraňuje hromadění zbytků potravin.

Pak budeme vám nabídnout některé recepty na nápoje, které, stejně jako výše uvedené prostředky pomoci odstranit zápach z úst.

№1 Juice Složení

Half jablko 1 pomeranč

1 svazek špenátových listech

Příprava Před vaření, praní, čisté a řez jablko na kousky, vymačkat šťávu z pomeranče a jemně nasekáme špenát. Smíchejte přísady do homogenní hmoty. Pít třikrát týdně.

№2 šťáva Příprava

Polovina řepa 1 okurka 1 šálek vody

vaření zeleniny Wash, kůru a řez z kůže. Umístěte mixér a promícháme během několika minut. Zpracujte směs. Doporučuje se používat jednou týdně.

№3 šťáv

250 g mrkve 125 g špenátu

vaření zeleniny směsi v mixéru. Po jídle byste měli mít půl pohárku nápoje. Další doporučení

Aby se zabránilo vzniku zápachu, je důležité dodržovat ústní hygienu. Všimněte si, že normální zubní pasta nestačí,jazyk vyžaduje méně pozornosti. Zbytky jídel se může akumulovat na jazyku a ve špatném čištění, budete vypadat špatný dech.

čištění jazyka mohou použít běžné zubní kartáček, nebo použít škrabku navržen speciálně pro čištění úst.

Vezměte návyk čistit zuby po každém jídle, a nezapomeňte používat zubní nit. Štětiny na zubní kartáček nemůže dosáhnout nepřístupných míst, a to přispívá k hromadění bakterií a výskytu zubního plaku na zubní sklovinu.

Pokud tyto tipy nepomáhají odstranit špatné zápachy, poraďte se s lékařem.Konzultace lékaře vám pomůže najít příčinu a správnou léčbu.


číNský čaj hořký tykev recepty

číNský čaj hořký tykev recepty

Chinese hořká tykev je druh z čeledi Cucurbitaceae tropického původu, a je často používán jako čaj. Podle některých studií, je tato rostlina může vyléčit rakovinu a diabetes a má vlastnosti, které mohou pomoci zabránit mnoha nemocí a vypořádat se s mnoha různými zdravotními problémy. čaj z této rostliny je populární v Africe, Asii a Latinské Americe, a jeho pravidelné užívání snižuje hladina cukru v krvi u lidí s diabetem do té míry, že vědci ve svých spisech ho popisují jako „rostlinný inzulín.

(Recepty)

3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

Recepty Za prvé, měli byste vědět, že LDL, známý také jako špatný cholesterol, má dva důvody: špatné stravovací návyky a genetické faktory, výsledek z nichž někteří jsou nebezpečné LDL hromadí v tkáních a krevní plazmě. Lékař pravděpodobně předepisuje léky na snížení LDL. Nicméně, vyvážená výživa a denní cvičení také pomůže snížit hladinu cholesterolu na vhodné a zdravé úrovni.

(Recepty)