Několik tipů k odstranění zastaralých dech Recepty


Několik tipů k odstranění zastaralých dech Recepty

Zápach z úst může nastat v každém z nás, a důvody, proč tam může být několik. Zvláště nepříjemné, když nastane tento problém u lidí, se kterými budete muset strávit spoustu času, jako například v práci, kde to bude mnohem těžší, říkat lidem, že zatuchlý dech.

Za prvé, zápach z úst dochází v důsledku idsutnistsprávnou ústní hygienu, zubní protézy, onemocnění dásní, zánět vedlejších nosních dutin, infekce v krku nebo plic, kouření, jater nebo žaludečních, atd.

Kromě těchto existuje mnoho důvodů, ale v tomto článku jsme se zaměřili na jádru, a sice nedostatek ústní hygieny a používání příliš kořeněné jídlo.

Nezapomeňte, že pokud nepříjemný zápach přetrvává po dlouhou dobu, je třeba vysvětlit, proč. To může naznačovat přítomnost zdravotních problémů, ale pokud budete vždy dodržovat ústní hygienu a pečlivě čistit zuby, můžete bezpečně odstranit čistoty z možných důvodů zatuchlý dech.

K odstranění zápachu, je mimo domov, můžete použít některé nástroje, které pomohou udržet váš dech svěží a příjemně, aby se zabránilo nepříjemné situace. Přečtěte si další informace o tomto tématu.

Boj nepříjemný zápach v domovském

  • Mint - účinně bojuje proti nepříjemný zápach z úst. Doporučujeme čas od času žvýkat lístky máty nebo mátovou infuzi.
  • Petržel - Další skvělý způsob, jak osvěžit váš dech. Budete cítit rozdíl, jakmile nakrájíte některé výhonky petrželky.
  • A můžete čistit zuby nebo v ústech popoloskaty jedlá soda přispívá k odstranění bakterií, takže čistý v ústech a svěží dech. Mějte na paměti, že samotné bakterie jsou odpovědné za špatný dech.
  • připravit oplach rozpuštění lžíci jedlé sody ve sklenici vody.
  • Žáka bez cukru může být také užitečná. Zvyšuje slinění, které pomáhá očistit vaše ústa a zuby, což zabraňuje hromadění zbytků potravin.

Pak budeme vám nabídnout některé recepty na nápoje, které, stejně jako výše uvedené prostředky pomoci odstranit zápach z úst.

№1 Juice Složení

Half jablko 1 pomeranč

1 svazek špenátových listech

Příprava Před vaření, praní, čisté a řez jablko na kousky, vymačkat šťávu z pomeranče a jemně nasekáme špenát. Smíchejte přísady do homogenní hmoty. Pít třikrát týdně.

№2 šťáva Příprava

Polovina řepa 1 okurka 1 šálek vody

vaření zeleniny Wash, kůru a řez z kůže. Umístěte mixér a promícháme během několika minut. Zpracujte směs. Doporučuje se používat jednou týdně.

№3 šťáv

250 g mrkve 125 g špenátu

vaření zeleniny směsi v mixéru. Po jídle byste měli mít půl pohárku nápoje. Další doporučení

Aby se zabránilo vzniku zápachu, je důležité dodržovat ústní hygienu. Všimněte si, že normální zubní pasta nestačí,jazyk vyžaduje méně pozornosti. Zbytky jídel se může akumulovat na jazyku a ve špatném čištění, budete vypadat špatný dech.

čištění jazyka mohou použít běžné zubní kartáček, nebo použít škrabku navržen speciálně pro čištění úst.

Vezměte návyk čistit zuby po každém jídle, a nezapomeňte používat zubní nit. Štětiny na zubní kartáček nemůže dosáhnout nepřístupných míst, a to přispívá k hromadění bakterií a výskytu zubního plaku na zubní sklovinu.

Pokud tyto tipy nepomáhají odstranit špatné zápachy, poraďte se s lékařem.Konzultace lékaře vám pomůže najít příčinu a správnou léčbu.


4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty

4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty

Střeva zácpa - velmi nepříjemné zdravotní problém, a pokud se neléčí nyní, v budoucnu to může vést k onemocnění. V každém případě je vhodné vyhnout se mazivům, protože dráždí střeva a mohou být škodlivé, protože agresivně působí na mikroflóru. V tomto článku budeme psát o tom, jak zacházet se zácpou přirozenými prostředky.

(Recepty)

Ancient vozidlo s bobkovým listem v boji proti úzkosti recepty

Ancient vozidlo s bobkovým listem v boji proti úzkosti recepty

Bay list dává chuť našich oblíbených jídel, zklidňuje mysl a zlepšuje zdravotní stav organismu. Tento keř používaný od starověku ve středomořských kultur, které se stále používají pro tento účel. Kromě známých vlastností vykašlávání, velmi voňavé listy vavřínové keře nabízí celou řadu výhod pro mysl i tělo.

(Recepty)