10 Párů návyky skvělý vztah Sex a vztahy


10 Párů návyky skvělý vztah Sex a vztahy

řekl, že dva lidé jsou vždy šťastnější, když dobře pochopil podstatu lásky a úcty navzájem, a to i v obtížných obdobích. vztahy - je vždy obtížné, a že trvalo dlouhou dobu, nebo dokonce celý život, jen láska nestačí.I když neexistuje žádná magická formule zachovat štěstí, které existuje v páru mezi dvěma lidmi, Mark Houlston, psychiatr, poradce a dobře známý pro reproduktor, přihlaste psychologie Dnesidentifikováno 10 dobrých návyků párů s zdravé vztahy a popisoval, jak každý z nich posiluje emoční spojení mezi partnery.

Jdi spát ve stejnou dobu

Začátkem vztahy lidí tendenci vždy jít do postele společně sdílet tento zvláštní čas v pozdních odpoledních hodinách. Jedním z tajemství dobré vztahy a zachovat štěstí je, aby bylo možné provést tento zvyk v průběhu let.

Houlston říká, že dialog a kůže do kontaktu s pokožkou, k němuž dochází, když oba současně ležet v posteli, zlepšit komunikaci a porozumění a pomáhá udržovat sexuální touhy. Najít společné zájmy

Když se dva lidé poprvé setkají, mohou začít chápat, že společný zájem jim ani tolik. To neznamená, že nezapadají mezi sebou, naopak, může to být příležitost pro dva začít se zabývat něčím novým dohromady a uniknout z každodenního života.

Přesto se vztahy nejsou příliš úzký vztah mezi sebou navzájem, je důležité respektovat osobní prostor jiné osoby a občas nechat ji dělat něco samostatně.

walking, drželi se za ruce

Ačkoli často neposkytuje adekvátní ruce hodnotu drží může pomoci stanovit zvláštní pouto mezi vámi a vaším partnerem. Kontakt ruky do ruky vyvolává příjemné pocity, které pomáhají udržet štěstípár.

Houlston doporučuje vždy chodit spolu, drželi se za ruce, ale ne, že jedna osoba je pravděpodobné, že před a za druhé, jak pomaleji nebo zastavil se podívat na něco.

Naučte se věřit a odpouštět

střežit jednotu párům mnoha hrozbám, jako například: rozdíly, spory, hádky, nedorozumění, hněv a další faktory, které v návalu nadšení vypadá, že má řešení.

K tomu všemu nebolí své štěstí, musíte se naučit mluvit k sobě a ke kontrole negativní pocity, ne gang se na muže s nevhodných slov nebo dělat něco, pak to, co by byla škoda.

Nejlepší způsob, jak překonat toto je omezit záblesky, pokusit se odpustit a důvěřovat navzájem. Koneckonců, tyto dvě složky tvoří základ dlouhodobých vztahů.

Zaměřte se na vlastnosti páru

Není správné vzdělávat svého partnera kvůli jeho nevýhodám, protože to jen zničí váš vztah.

Je důležité soustředit se na obecné vlastnosti páru a snažit se je zdůrazňovat co nejčastěji. Pokud se podíváte na dobré vztahy, zjistíte, kolik bude naplněno pozitivní energií a bude se moci vyhnout zbytečné kontroverzi.

Zajistěte, abyste se cítili společně

Objímky objetí jsou prostě úžasné, zvláště pokud to uděláte společně s vaším partnerem. Podle odborníků, kůže si pamatuje "dobrý dotek" (láska), "špatný dotek" a "bez dotyku" (zanedbání).

Je zřejmé, že šťastný vztah spousta „dobrých doteky“, , že lidé dávají navzájem po náročném dni v práci, například na příjezdu po dlouhé nepřítomnosti, nebo tak, bez zjevného důvodu.

říct „miluji tě“ a „dobré ráno“ každý den, jak si

, jak začít den, k podpoře hodnot, jako je trpělivost, úcta a láska, prostě opakovat tyto dvě jednoduché fráze Každé ráno, to je všechno. Ačkoli to by nemělo vypadat slovem i skutkem, síla těchto výrazů také vztahy nový impuls a nával emocí, takže slib a znovu stále aktualizován.

říkají „dobrou noc“

„Dobrou noc“ také pomůže ukončit den dobře ukázat, že chcete to nejlepší pro vašeho partnera, navzdory závažnosti den, únavou nebo jakýkoli jiný problém, který žije ve vašich myšlenkách.

Volání během dne

Pokud trvalé telefonní hovory nebo zprávy nestanou formu „kontroly“ pro vašeho partnera, pak je tento zvyk pomáhá lidem ve vztahu cítí blízko u sebe, i když fyzicky nemohou být viděn - říká Houlston.

Být hrdí na to, že jste pár

Šťastné páry neváhejte odhalit své pocity u lidí. Bez toho, aby někdo urážel kolem sebe, mohou držet ruce, obejmout, políbit nebo jinak ukázat svůj postoj k sobě navzájem, aby celý svět mohl vidět svou lásku.


10 Věcí, které byste měli vědět, pokud chcete setkat silná žena

10 Věcí, které byste měli vědět, pokud chcete setkat silná žena

V průběhu času, ženy měly překonat stereotyp slabost, která společnost jim uložené a ukázat světu, co mohou dělat. Mnoho sexistických názorů dokonce zmizelo a nyní ženy mají neomezené příležitosti k úspěchu. Je však obtížné popírat, že často tato svoboda a nezávislost jsou nepříjemné pro lidi , kteří se rozhodli stát se součástí jejich života.

(Sex a vztahy)

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Sex & Vztahy Chcete-li být dobrým člověkem, není dost mluvit. Osoba, která může být vytrvalá, uctivá, ale pevná, bude mít čisté svědomí. Bude mít upřímné a pravé srdce. Ale tady je něco zajímavého. Podle řady studií, například z časopisu Save Journal , pouze 18% populace má vysoký index sebevědomí. Zbytek je víceméně "přežívající".

(Sex a vztahy)