Sklenice vína nahradí hodinu cvičení


Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Některé studie naznačují, že sklenice vína může být stejně prospěšná pro vaše zdraví jako fyzické cvičení. Můžete tomu věřit?

Tato metoda zcela nenahradí trénink, ale použijete energii hroznů. Chcete vědět, proč je sklenka vína stejně účinná jako hodina cvičení? Pak si přečtěte tento článek později!

Výzkum, který podporuje tuto teorii

Univerzita Alberta v Kanadě byla zodpovědná za provádění této studie. Odborníci zjistili, že červené víno obsahuje látku známou jako resveratrol, která má stejné výhody jako ty, které lze získat v jedné hodině v posilovně.

Denní spotřeba sklenky červeného vína je užitečná pro srdce. To už víme. Nyní můžeme do seznamu přidat další výhody. Se sklenkou červeného vína můžete: zlepšení fyzické výkonnosti

 • zvýšit svalovou sílu regulaci průtoku krve k srdci

Journal psychologie také publikoval studii, která by mohla být resveratrol náhrada cvičení pro některé lidi. Vedoucí výzkumník Jason Dike uvádí, že sklenka vína na večeři je ideální částka.

Je zřejmé, že by bylo přehnané říkat, že "je to dobré pro mé zdraví a šetří mě z posilovny."

Navíc, vědci varují, že pouze červené víno má tyto výhody, a že by neměl být používán každý den, ale každých 48 hodin (to je po jedné večeři).

Teď, když to víš, neběhni si koupit litr vína, protože si myslíš, že můžeš ukončit výcvik.

Je třeba poznamenat, že víno není náhražkou, ale doplněním ke zdravému tréninku.

Například můžete pít víno každý pondělí, každou středu, každý pátek a každý týden a trénovat každý úterý, každý čtvrtek a každou sobotu. Nebo naopak. To je obrovská výhoda, když nepotřebujete trénovat 6 dní v týdnu!

Pokud pijete více než jednu sklenici denně, nebo jej píte denně a vést sedavý životní styl, bohužel se kouzelný efekt ztratí.

Další výhody červeného vína pro zdraví

Již víme, že vám může pomoci trénovat méně, ale co víc užitečné sklenici vína za den?

Snížené kardiovaskulární onemocnění

Červené víno pomáhá těm, kteří jsou vystaveni riziku infarktu, vyhnout se koronárním onemocněním srdce a ateroskleróze.

cholesterol Bojuje Vzhledem k obsahu antioxidantů červené víno pomáhá snižovat špatné cholesterolu a zvýšení dobrého cholesterolu. Rovněž vyvažuje hladinu triglyceridů v krvi.

Posiluje imunitní systém

Pokud jste obvykle častěji nemocní, je to pravděpodobně kvůli oslabení imunitního systému. Spotřeba červeného vína může posílit imunitní systém proti infekcím, nachlazení a alergiím. Ideální pro teploty, které se mění s příchodem zimy! Eliminuje alergie

Červené víno má vynikající antihistaminikum akci, což je důvod, proč je ideální od sezónních alergií. Je také antibakteriální.

Zlepšuje zdraví kůže

To je způsobeno vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů. Víno zabraňuje předčasnému stárnutí, vráskám a věkovým skvrnám. Spotřeba červeného vína vám pomůže vypadat mladší a lesklejší!

snížit zánět, pokud spadl a zranil nebo trpí nemocí, která způsobuje otoky (artritida, atd) Neváhejte vypít sklenku červeného vína k večeři.

Zlepšuje krevní oběh Po červené víno vstupuje do těla, začne jako ideální antikoagulant. Nedoporučuje se však těm, kteří často mají krev.

má mnoho živin

Červené víno obsahuje mnoho minerálních látek a stopových prvků, jako jsou:

 • lithia vápníku hořčíku
 • železo draselný zinek

pomáhá trávení doporučuje pít červené víno se sýrem a masem, lépe stravitelné bílkoviny, které obsahují, a odstranění příznaků refluxu kyseliny.

Bylo hlášeno, že pomáhá předcházet žaludečním vředům.

zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů

Ve skutečnosti je to dobré pro ledvin a močových cest obecně. Doporučuje se těm, kteří často mají obličky v ledvinách, infekci močového měchýře nebo močových cest.

Chrání mozku

Resveratrol (náš přítel, který pomáhá méně chodit do posilovny) také pomáhá mozku pracovat. Může být užitečné u pacientů s Alzheimerovou chorobou nebo u pacientů, kteří jsou náchylní k jejich rozvoji.

Například, sklenice červeného vína může pomoci obnovit duševní funkce, jako je paměť a koncentrace.

Má protirakovinovou aktivitu

Studie potvrzují, že flavonoidy, které obsahují víno, mohou být velmi důležité při prevenci rakoviny prostaty. Užitečné

Oční antioxidanty v červeném víně chrání oči mnoha onemocnění, jako je diabetická retinopatie a makulární degenerace.

Další přínosy

Kromě uvedených přínosů také červené víno:

 • Snižuje riziko vývoje hemoroidů.
 • Counter příznaky křečových žil.
 • Snižuje krevní tlak.
 • Reguluje hladinu inzulínu v krvi.
 • Zastaví tvorbu a nahromadění tuku na žaludku.
 • Bojuje se zánětem dásní.
 • Upokojuje bolest v krku.
 • Uvolňuje endorfiny, přináší dobré zdraví.
 • Zmenšuje účinky sedavého životního stylu.
 • Čistí ovoce a jazyk.


Ten nápoj očistit tělo

Ten nápoj očistit tělo

Přírodní prostředky obvykle naše tělo hromadit toxiny , produkované živými buňkami nebo bytosti, jako jsou zvířata, bakterií a jiných biologických organismů. Tyto toxiny mají schopnost způsobovat jak mírné, tak závažné onemocnění. Existují dva typy toxinů: exogenní toxiny, které se dostanou do vašeho těla při dýchání, například v případě znečištění kůží a trávicím traktem; a endogenní toxiny, které se vyrábějí v těle v důsledku přítomnosti střevních bakterií, volné radikály, parazity, nebo proto, že stres a úzkost.

(Lidových opravné)

6 Užitečných vlastností ananasové vody

6 Užitečných vlastností ananasové vody

Pineapple - je chutné tropické ovoce, které lidé po staletí oceňují pro své četné aplikace ve vaření a výživě. působí jako diuretikum, zlepšuje trávení a má protizánětlivé vlastnosti . Všechny tyto výhody dokonale léčí různé nemoci a zabraňují jejich vývoji. Navíc, ananas obsahuje hodně vlákniny, stejně jako fytosterolů a bromelainu.

(Lidových opravné)