Káva chrání proti rakovině jater


Káva chrání proti rakovině jater

Kdo nemá rád kávu? Tento nápoj je naší ranní terapií, injekcí energie pro tělo a pilulkou pro zlepšení nálady. A víte, že káva je také nádherný přirozený hepatoprotektor?

Nedávno došlo k častějšímu onemocnění jater. Špatná výživa a nezdravého životního stylu nepříznivý vliv na zdraví obecně a zejména v játrech. To je důvod, proč chceme vyprávět dobrou zprávu: 1-2 šálků kávy denně může chránit proti rakovině jater.

Jsme přesvědčeni, že náš aktuální článek vám pomůže ochránit vaše tělo.

Káva - Váš spojenec proti rakovině jater

Samozřejmě můžete být o těchto informacích skeptický. Myslíme si, že se dokonce říci toto: „Znám mnoho lidí, kteří pijí hodně kávy, ale přesto zemřel na rakovinu jater.“ Měli byste naše slova objektivně pochopit a pochopit, že existují výjimky z každého pravidla.

 • Káva nebude moci zcela ochránit před onemocněním jater, působí pouze proti hepatoprotektoru.
 • Pokud chcete zabránit rakovině jater, měli byste mít zdravý životní styl, jíst dobře, cvičit, a ne zneužívání alkoholu a vzdal cigarety.
 • Káva by měla pečlivě pít a nepřesahovat doporučené množství. Dvě šálky kávy denně jsou optimální dávkou pro udržení těla v tónu. Pokud pijete více kávy, riskujete, že se vaše tělo příliš aktivuje.

Nemůžeme jen připomenout, že až donedávna specialisté nedoporučovali používat kávu vůbec, protože věřili, že způsobuje větší škody na těle, než přináší výhody. Nedávné studie však ukázaly zřejmé příznivé účinky kávy u některých onemocnění:

 • Pravidelné užívání kávy chrání tělo před Alzheimerovou chorobou.
 • Káva zabraňuje nástupu Parkinsonovy nemoci.
 • Podle studie provedené vědci z Harvardské univerzity, dva šálky kávy denně vás ochrání před vývojem diabetu 2. typu.

Bližší pohled na to, jak káva pomáhá předcházet rakovině jater.

Káva působí jako protizánětlivý prostředek pro játra

Publikace studie o tomto tvrzení se objevila v časopise "Medical News Today". Problém studovali odborníci z Mezinárodní nadace pro výzkum rakoviny v Londýně. Podle zjištění vědců, nejvíce nečekané a zajímavé funkce, káva je jeho schopnost působit jako protizánětlivý prostředek.

 • Káva potlačuje geny, které způsobují vznik zánětu v játrech.
 • Pravidelná konzumace 1-2 šálků kávy denně přispívá k obnově jaterních buněk. To znamená, že nápoj pomáhá léčit zánět zasažených buněk a snižuje množství tuku v játrech.

Power antioxidanty nalézt v konferenčním

Jednou z charakteristik kávy je velký obsah antioxidantů dlouhodobé expozici.

 • V kávy obsahuje chlorogenové, kyselinu ferulova a kofeinu, které to dělat silné Hepatoprotektory.
 • období aktivity antioxidantů obsažených v kávě - asi 8 hodin.
 • Podle studie zveřejněné v časopise „Clinical gastroenterologie a hepatologie“, pravidelná konzumace kávy zlepšil stav 40% pacientů s hepatocelulárním karcinomem (játra-buněčný karcinom, což je nejčastější maligní onemocnění jater).
 • Odborníci na vědomí, že existují jasné vysvětlení, proč káva pomáhá chránit tělo před rakovinou jater. Důvodem je, že káva má schopnost snížit riziko vzniku cukrovky.

Káva chrání před jaterní fibrózy

Další zajímavé publikace o výhodách kávy se objevily v časopise „hepatologie“. To se týká schopnosti kávy pro boj proti hromadění tekutiny v pojivové tkáni, což může vést k fibróze jater.

Samozřejmě, že budete muset strávit hodně výzkumu zjistit, jaké rychlosti kávy je třeba zlepšit celkový stav pacientů, ale vědci k závěru, že pravidelná konzumace kávy pozitivní efekt iu pacientů s chronickým onemocněním jater.

pozitivní vliv 2 šálky kávy denně. Jste připraveni Diabetes

Bylo nám řečeno, že pravidelná konzumace kávy chrání před rozvojem diabetes typu 2, vznik problémů s estrogenu a inzulínu, jakož i ty rakoviny spojené s obezitou.

Nezapomeňte, že kromě kávy, je nutné dodržovat vyváženou stravu.

dva šálky kávy denně bude chránit vaše srdce

o vlivu kávy na srdce vždy tam byli vyhřívaná argumenty. Samozřejmě, každý ví, že káva zvyšuje krevní tlak, ale tlak poklesne problémům se lze vyhnout tím, že kávu s mírou.

 • Káva je přírodním zdrojem antioxidantů a flavonoidů, které pozitivně ovlivňují stav koronárních tepen.
 • Pravidelná a průměrná spotřeba kávy snižuje riziko srdečních onemocnění. Výsledky studie tohoto problému se objevily v British Medical Journal.
 • Dva šálky kávy denně mají pozitivní vliv na stav cév. Káva zlepšuje paměť

Jak jsme se již zmínili, káva je skvělý nástroj v boji proti Parkinsonově chorobě a Alzheimerovou chorobou. Nicméně, jsme pro vás připravili další užitečné informace o vlastnostech kávy a doufám, že si ji také vychutnat.

Podle studie, z nichž zveřejněné v časopise „Nature Neuroscience“ první šálek kávy opilého v dopoledních hodinách, zlepšuje krátkodobou paměť. To znamená, že káva vám pomůže zapamatovat si tyto jednoduché věci, jako je to, co se stalo s tlačítky a při spuštění schůzku.

Takže jste připraveni začít pití 2 šálky kávy každý den? Zkuste to!


11 + Užitečné vlastnosti ovsa k snídani receptu

11 + Užitečné vlastnosti ovsa k snídani receptu

Užitečné návyky Přes jeho způsobu přípravy, oves obsahují mnoho proteinů, nenasycené tuky a vitamín . Jedná se o obiloviny s vysokou koncentrací vitamínů a minerálů. Každý je dobře známý pro své příznivé vlastnosti pro pokožku a pro regulaci střevního průchodu. Oves - to je velmi užitečný produkt a téměř každý z nás ho může využít.

(Užitečné návyky)

Užitečné cvičení křečových žil užitečné návyky

Užitečné cvičení křečových žil užitečné návyky

Křečové žíly jsou jedním z nejčastějších onemocnění oběhového systému, a to zejména u žen. Přesto muži mohou trpět touto nemocí. Obecně platí, křečové žíly jsou změny v žilách, které znemožňují normální krevní oběh. ○ Křečové žíly se mohou stát vážným zdravotním problémem, pokud se nemoci nemají správně zacházet.

(Užitečné návyky)